Класиране – Коледно математическо състезание 2018

КМС

Резултати от Коледното математическо състезание, което се проведе в ППМГ „Академик Никола Обрешков“ на 8 декември.

1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, 5 клас, 6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11-12 клас

 

Наградите и грамотите

ще бъдат връчени

на 20.12.2018 г.

от 17.00 часа

в Народно читалище „Напредък“.

Резултати от КМС 2018 – 11-12 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
11 клас - 12 клас  - МАКС 50 ТОЧКИ  
име, презиме, фамилия училище точки МЯСТО
1 МАРТИН ЙОРДАНОВ ПЕНЕВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 37 III място
2 ИВАН ЙОРДАНОВ ДОСЕВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 31  
3 СИМЕОН ДАНАИЛОВ КОСТАДИНОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 25  
4 МАРИЯ РУМЕНОВА АЛЕКСАНДРОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 25  
5 ТЕОДОСИ МАРИНОВ ТАШЕВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 23  
6 НИКОЛАЙ ДАНАИЛОВ ЙОРДАНОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 19  
7 ИЛИЯН МИЛЧЕВ МАРИНОВ  ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 19  
8 АЛЕКСАНДРА ЦЕНКОВА ЦОНЕВА ПГПЧЕ "Е.ЙОСИФ" 19  
9 МИХАЕЛА ПЛАМЕНОВА ПЕНЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 16  
10 ЙОНЕТА ПЛАМЕНОВА ИВАНОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 11  

Резултати от КМС 2018 - 10 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
10 клас - МАКС 60 Т  
име, презиме, фамилия училище точки МЯСТО
1 АЙЛИН КЕМАЛ АЛИ  ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 60 I място
2 МАРТИН КАМЕНОВ ДОНЧЕВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 50 II място
3 ДЖАН ЧЕТИН НЕДЖМИДИН НПТГ "Ш.ПЕТЬОФИ" 50 II място
4 МОНИКА ВЛАДИМИРОВА ДАЦОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 50 II място
5 ВАЛЕНТИН ПЛАМЕНОВ ЦОНЕВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 48 III място
6 ИНА ИВАЙЛОВА ВЪЗЕЛОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 44 IV място
7 РАДИНА ЖИВКОВА ЙОРДАНОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 42 V място
8 МИГЛЕНА ДИМИТРОВА МИНЧЕВА ПГПЧЕ "Е.ЙОСИФ" 40 VI място
9 ТЕОДОРА ЦВЕТОМИРОВА ЦОНЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 38  
10 КЕНАН КАДРИ ОСМАН СУ - САМУИЛ 14  

Резултати от КМС 2018 - 9 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
9 клас - МАКС 60 Т  
име, презиме, фамилия училище точки МЯСТО
1 ПЕТЪР ЙОРДАНОВ ПЕТРОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 60 I място
2 ЕСРА СЕВГИНОВА МЕХМЕДОВА ПГПЧЕ "Е.ЙОСИФ" 40 VI място
3 ПАВЕЛ АНГЕЛОВ ДАМЯНОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 38  
4 ЕСИН СЕВГИНОВА МЕХМЕДОВА ПГПЧЕ "Е.ЙОСИФ" 38  
5 КРИСТИНА КРАСИМИРОВА КИРИЛОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 26  
6 ДЖАН СТЕФАНОВ ЕНЧЕВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 16  
7 ТЕОДОРА ГАЛИНОВА ГОСПОДИНОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 6  

Резултати от КМС 2018 - 8 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
8 клас - МАКС 60 Т  
име, презиме, фамилия училище точки МЯСТО
1 ХРИСТИЯН СИМЕОНОВ КАРЧЕВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 50 II място
2 НИКОЛЕТА ИВАЙЛОВА ТОДОРОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 47 III място
3 РАДИНА КОСЕВА КОСЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 46 IV място
4 КРИСТИЯНА РАДОСЛАВОВА КИРАНСКА ПГПЧЕ "Е.ЙОСИФ" 41 V място
5 ДОРОТЕЯ МИЛЕНОВА ГЕОРГИЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 39 VI място
6 ФАТИМА МЕХМЕД АЛЯ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 38  
7 ЯВОР ЛАТИНОВ МЛАДЕНОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 38  
8 МАРТИНА ПЛАМЕНОВА ПЕЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 33  
9 БЕРК СЕЙХАН БЕХЧЕТ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 23  
10 ЕМЕЛ ВЕДАТ СЮЛЕЙМАН СУ - САМУИЛ 16  
11 СТАНКО ДИНЕВ МЕЧКОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 15  
12 ИЛАЙДА БИСЕРОВА ОГНЯНОВА СУ - САМУИЛ 12  
13 МАРТИН ВЕНЦИСЛАВОВ БОБЕВ НПТГ "Ш.ПЕТЬОФИ" 11  
14 ЙОЗЛЕМ АЛИ АДЕМ СУ - САМУИЛ 8  

Резултати от КМС 2018 - 7 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
7 клас МАКС 100 Т  
име, презиме, фамилия училище точки  
1 МОМЧИЛ ЯНКОВ ЯНКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53 VI място
2 НИКИТА СТОИМЕНОВ СТЕФАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 34  
3 ПРЕСЛАВА ХРИСТОФОРОВА ХРИСТОВА ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 34  
4 ДИВНА ДОБРОМИРОВА АВРАМОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 26  
5 ХАСАН СЕЛИМ ЮСЕИН ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 26  
6 ЗОРНИЦА ХРИСТОВА ПАНОВА ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 25  
7 ДЕНИЗ ГЮНЕР ХАЛИЛ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 24  
8 АЙЧА БЮЛЕНТ АХМЕД ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 24  
9 АЙСУ РЕДЖЕБ ШЕФКЕТ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 24  
10 ОНУР БЮЛЕНТ ШЕИТ СУ-САМУИЛ 23  
11 МАРТИН ТИХОМИРОВ ТОНЕВ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 22  
12 КАМЕЛИЯ СВЕТОСЛАВОВА САВОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 21  
13 МАРИНЕЛА ЙОРДАНОВА ИВАНОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 19  
14 МАРТИН ПЕТРОВ ПЕТРОВ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 19  
15 АДЕЛИНА СВЕТОСЛАВОВА ДОБРЕВА ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 19  
16 КИРИЛ КИРИЛОВ РАДЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 17  
17 АЛЕЙНА САЛИМ РЕДЖЕБ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 17  
18 СТЕЛА ПЕТРОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
19 ЛЪЧЕЗАР ГЕОРГИЕВ ГЕЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
20 НАЙЛЯН НЕСИН ХАВЕНГЕЛИ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
21 МИЙРЕМ ИСАЕВА ОСМАНОВА СУ-САМУИЛ 14  
22 АЛЕКСАНДРА ЕВЕЛИНОВА ДИМИТРОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 14  
23 ЕРВИН ЕРШАНОВ ЕХЛИМАНОВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 14  
24 МЕЛИХ НУРСЕС ХАЛМИ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 12  
25 ЕЛЯРА ЕРСИН МУСТАФА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 11  
26 АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11  
27 ПЕТЪР ИВАНОВ КИРЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11  
28 ТИХОМИР ДРАГОМИРОВ ВЕЛИКОВ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 11  
29 ДАЯНА МАРИНОВА МАРИНОВА СУ "ХР.БОТЕВ" - ЦАР КАЛОЯН 8  
30 ДЕНИС ГЮНАЕВ ГЕНДЖЕВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 5  

Резултати от КМС 2018 - 6 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
6 клас - МАКС 60 Т  
име, презиме, фамилия училище точки МЯСТО
1 МАЯ СОТИРОВА ХРИСТОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 60 I място
2 ЯВОР ЮЛИЯНОВ ДАНАИЛОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 43 II място
3 ИВАН ДЕНИСЛАВОВ ГЕНЧЕВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 41 III място
4 ТЕОДОРА МАРИАНОВА ТОДОРОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 38 IV място
5 КРИСТИНА СТЕФАНОВА СТОЯНОВА ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 36 V място
6 МИРА РАДОСТИНОВА РАЙЧЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 33 VI място
7 ЛЪЧЕЗАРА РУМЕНОВА ЛЮТАЧКИ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 33  
8 ПЛАМЕНА ИВАНОВА ВАСИЛЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 31  
9 НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ ОУ "В.ЛЕВСКИ" 30  
10 ВИКТОРИЯ КОСТАДИНОВА ПЕТКОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 26  
11 ИВАН МОМЧИЛОВ ИВАНОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 26  
12 ВИКТОРИЯ РУМЕНОВА МАРКОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 26  
13 АЛЕКСАНДЪР СТАНИМИРОВ СИМЕОНОВ ОУ "В.ЛЕВСКИ" 23  
14 ФЕИМ СУНАЕВ АХМЕДОВ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 21  
15 ПРЕСИЯНА СТАНИСЛАВОВА ТОДОРОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 20  
16 ДИМИТЪР НИКОЛАЕВ ДИМОВ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 19  
17 ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ХРИСТОВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 16  
18 ГАБРИЕЛА АТАНАСОВА БОРИСОВА ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 13  
19 ЙОРДАН МАРИНОВ БАРЛЕВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 12  
20 НАДЕЖДА ЕМИЛОВА МИХОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 12  
21 СЕНЕМ ФИКРЕТОВА САБРИЕВА СУ-САМУИЛ 11  
22 ПАКИЗЕ ВЕХБИ ЮСЕИНОВА ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 11  
23 МЕЛИСА ЮКСЕЛ АХМЕД ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 8  
24 СТАНИСЛАВ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ ОУ "В.ЛЕВСКИ" 6  

Покана за дарения

Актуално

Класиране – Коледно математическо състезание 2018

Резултати от Коледното математическо състезание, което [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2018   11 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2018   10 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2018   9 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2018   8 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2018   7 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2018   6 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2018   5 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2018   4 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2018   3 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2018   2 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2018   1 клас [ ... ]

КласиранияОще...
Навръх студентския празник 450 математици решаваха задачи

Коледното математическо състезание започна с меден училищен [ ... ]

В медиитеОще...
450 деца решаваха задачи в Коледно математическо състезание

На 8 декември ППМГ "Акад. Н. Обрешков" бе домакин на Коледното [ ... ]

Олимпиади и състезанияОще...
„Екип 7“: RadiNa D’Amore в ППМГ

RadiNa D’Amore, дизайнер: Обичаш рисуване, компютри и социални [ ... ]

В медиитеОще...
RadiNa D’Amore гостува на ППМГ

Младата художничка от Разград Радина Василева отправи предизвикателство [ ... ]

НовиниОще...
Терамаркет в училище

Обособени са кътове за отдих, разговори и контакти.

НовиниОще...
Часът на горчивата истина

За своя 30-годишен „стаж” като наркозависима разказа [ ... ]

НовиниОще...
Елис Ерханова спечели с есето си „Ако бях полицай”

10 прекрасни есета на наши ученици бяха удостоени с грамоти, [ ... ]

НовиниОще...
Първо издание на състезание, посветено на Деня на народните будители

Браво на малките математици, които смело се включиха в [ ... ]

КласиранияОще...
Нашият Суни е първи във фотографски конкурс на Област Разград

Сюлейман Узун от географската паралелка Хг клас спечели [ ... ]

НовиниОще...
Прием в пети клас за учебната 2019/2020 година

ППМГ „Акад.Н.Обрешков“ – Разград ще приеме за учебната [ ... ]

Прием 5 класОще...
Електронен дневник на ППМГ

ВХОД В ДНЕВНИКА

=> Към електронния дневник на ППМГ <=

ПРОФИЛИРАНА [ ... ]

е-ДневникОще...
График за провеждане на родителски срещи в ППМГ „Акад.Н.Обрешков“

ГРАФИК

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА РОДИТЕЛСКИ СРЕЩИ НА 7.11.2018Г.

ОТ [ ... ]

Родителски срещиОще...
Още новини