Резултати от Коледното математическо състезание 1 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
1 клас  - МАХ 80 ТОЧКИ   
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 ГЬОКАЙ БЕЙХАНОВ БЕКИРОВ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 68 първо място - награда и грамота
2 ТЕОДОР ТОДОРОВ ТОДОРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 68 първо място - награда и грамота
3 ПАВЕЛ РУМЕНОВ ГЕНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 64 второ място - награда и грамота
4 НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ НИКОЛАЕВ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 62 трето място - награда и грамота
5 АНДРЕА ИВАЙЛОВА ЙОРДАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 62 трето място - награда и грамота
6 РУСЛАНА ДРАГОМИРОВА ПАВЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 62 трето място - награда и грамота
7 ИВИАНА ИВЕЛИНОВА ИВАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 61 четвърто място - грамота
8 МАКСИМ КАЛИНОВ КОСТАДИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 61 четвърто място - грамота
9 РАЛИЦА ИВАНОВА ИВАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 60 пето място - грамота
10 ФАРУК ГЮНАЕВ ХАЛИДОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 60 пето място - грамота
11 ВИКТОР ИВЕЛИНОВ ИМПЕРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 60 пето място - грамота
12 КРИСТИЯН РОСТИСЛАВОВ САВОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 59 шесто място - грамота
13 ГЕОРГИ НАЙДЕНОВ ДИМИТРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 59 шесто място - грамота
14 АЙЗАР ШЕФКЕТОВА ОСМАНОВА ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 58  
15 БЕЛОСЛАВА МАРИЯНОВА МАРИНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 58  
16 АНТОНИЙ НИКОЛАЕВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 58  
17 ЕВДОКИЯ ПЕТКОВА БЕЛЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 58  
18 МАКСИМ ТИХОМИРОВ ТОДОРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 58  
19 ДОБРОМИР ЕМИЛОВ АТАНАСОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 58  
20 АСМИН АХМЕДОВА ОСМАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 57  
21 АНДРЕА НЕДЕЛКОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 57  
22 БЛАГОМИР БИСЕРОВ БОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 55  
23 ЕДА СЕЛИМ СЕЛИМ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 55  
24 НЕВЕНА ДРАГОМИРОВА ДРАГАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 55  
25 РАЯ РАДОСЛАВОВА  РУСЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 55  
26 БЕРК БИЛГИН ЛЕВЗИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 55  
27 ТЕОДОР КРАСИМИРОВ РОСЕНОВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 55  
28 ВАНЕСА АНТОНОВА АНГЕЛОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 55  
29 МОМЧИЛ НАЧЕВ НАЧЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 54  
30 ИЛИЯН ПЛАМЕНОВ ПЕНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 54  
31 ВАЛЕНТИНА БОРИСЛАВОВА МИЛЕНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 54  
32 РУМЕН ЯНКОВ ЙОРГАКИЕВ  ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 54  
33 МИРОСЛАВ РОСЕНОВ АНДРЕЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53  
34 НИЛЯЙ ИЗЕТ НЕЖДЕТ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 53  
35 МАХМУД НЕДРЕТОВ МАХМУДОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53  
36 КРИСТИНА КАЛОЯНОВА ЛЮДМИЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53  
37 ДЖАН ХЮСЕИНОВ РУЖДИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53  
38 КАЛОЯН КРАСИМИРОВ ЙОРДАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53  
39 ВЕРОНИКА САВОВА БОГДАНОВА  ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53  
40 ДЕНИЦА СТАНИМИРОВА МОСКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 52  
41 ИВАЙЛА РОСТИСЛАВОВА САВОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 52  
42 ЛЮБОМИРА ПЛАМЕНОВА ГАНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 52  
43 ЙОАНА ДЕЯНОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 51  
44 МОМЧИЛ ЯКИМОВ ЯКИМОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 51  
45 МАРИЯ ИВАНОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 51  
46 МАРТИН ЗДРАВКОВ АЛЕКСАНДРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 50  
47 АЛЕКСАНДРА МИЛЧЕВА ПЕТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 50  
48 ПРЕСЛАВА ПРЕСЛАВОВА ПАНАЙОТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 50  
49 СТАНИМИР КРАСИМИРОВ СТАНЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 50  
50 АНИСА СЮЛЕЙМАН ХАСАН ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 50  
51 ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ЯНАКИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 50  
52 ПАВЕЛ ЮЛИЙЕВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 49  
53 АЛЕКС ТОДИ МЕРТИРИ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 49  
54 СЕДАТ МЕХМЕД СЕДАТ СУ САМУИЛ 49  
55 ХРИСТИНА ХРИСТОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 49  
56 АЛЕКСАНРЪР МЕТОДИ БОТРОВЛИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 48  
57 ТЕЯ ВАЛЕНТИНОВА ГЕОРГИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 48  
58 ЕЗЕЛ КАДРИ БАСРИ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 48  
59 ИВО ВАСИЛЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 48  
60 АКЪН СЕЛИМ ЮКСЕЛ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 48  
61 ПРЕСИАНА ИВАНКОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 47  
62 НИКОЛА СТАМЕНОВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 47  
63 МЕЛЕК ГЮРДЖАН АХМЕД ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 47  
64 КАСИМ СЕЙХН КАСИМ СУ САМУИЛ 47  
65 ЦВЕТИНА КРАСИМИРОВА ИВАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 47  
66 ДЕНИС ХЮСЕИНОВ ИСАКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 46  
67 АЛЕЙНА АХМЕДОВА ИСМАЙЛОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 46  
68 СЕРХАН АЛИЕВ КАДИРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 46  
69 БЕРК БАХРИ АХМЕД ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 46  
70 АЗРА ГАФУР ХЮСЕИН ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 45  
71 СЕМИР ГЮНЕР ИСМЕТ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 45  
72 АЗРА АХМЕДОВА ИБРЯМОВА  ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 44  
73 СИЛИН АБДУЛНАСЕР ДАРУИШЕ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 44  
74 АТИЛА НЕХРУНОВ ХАШИМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 44  
75 МАРИЯ БРАНИСЛАВОВА ДАНАИЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43  
76 МОНИКА ЙОРДАНОВА ДОБРЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43  
77 ИВАН ЕМИЛОВ ТОДОРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43  
78 НАДЕЖДА НИКОЛАЕВА АТАНАСОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 43  
79 СВЕТЛОМИРА ДИМИТРОВА ИВАНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 43  
80 РАЛИЦА ПАВЛИНОВА ЗАНЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 42  
81 СЕМИХ ИЛХАНОВ АЛИЕВ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 41  
82 БЕРКАЙ БИРОЛОВ БЕЙЗАТОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 40  
83 МАХМУД ХАСАНОВ КАРААЛИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 40  
84 ВИКТОРИЯ ИСКРЕНОВА ИЛИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 40  
85 ЕЛИФ СУНАН ФИКРЕТ СУ САМУИЛ 39  
86 ЕЛИСАВЕТА ЕВГЕНИЕВА ДРАГАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 39  
87 РОНАЙ МЕТИН НЕВЗАТ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 38  
88 ГЬОКАН БЕЙХАНОВ БЕЙТУЛОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 38  
89 НАДЖИ ТАНЕР НАДЖИ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 37  
90 ПРЕСЛАВ ЩЕРЕВ СЛАВЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 37  
91 СИНЕМ СУНАЙ ЯКУБ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 37  
92 АНДРЕА ГАЛИНОВА АНДРЕЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 36  
93 ПАВЕЛ ПЛАМЕНОВ МАРЧЕВ  ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 35  
94 ЦВЕТАЛИНА АНГЕЛОВА ЦВЕТАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 34  
95 АЛЕЙНА ИСМАИЛОВА КАСАБОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 33  
96 МИХАИЛ МЛАДЕНОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
97 МАРТИН МЛАДЕНОВ ХРИСТОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
98 ИСА ЕЮБ ИСА СУ САМУИЛ 30  
99 УМУТ АЛИ РЕДЖЕБ СУ САМУИЛ 28  
100 ДАНИЕЛ СТИЛЯНОВ ДИМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 27  
101 МУСТАФА НЕДЖАТИ МУСТАФА СУ САМУИЛ 25  
102 РАДОСТИН ПЛАМЕНОВ ПЕТКОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 25  
103 ГАМЗЕ АЙДЪН МЮМЮН СУ САМУИЛ 24  
104 ЕДЖЕ СЕДАТ НУРИ СУ САМУИЛ 16  
105 ТАРЪК ТУГАЙ БЕЙТУЛА СУ САМУИЛ 15  

Покана за дарения

Актуално

450 деца решаваха задачи в Коледно математическо състезание

На 8 декември ППМГ "Акад. Н. Обрешков" бе домакин на Коледното [ ... ]

Олимпиади и състезанияОще...
„Екип 7“: RadiNa D’Amore в ППМГ

RadiNa D’Amore, дизайнер: Обичаш рисуване, компютри и социални [ ... ]

В медиитеОще...
RadiNa D’Amore гостува на ППМГ

Младата художничка от Разград Радина Василева отправи предизвикателство [ ... ]

НовиниОще...
Терамаркет в училище

Обособени са кътове за отдих, разговори и контакти.

НовиниОще...
Часът на горчивата истина

За своя 30-годишен „стаж” като наркозависима разказа [ ... ]

НовиниОще...
Елис Ерханова спечели с есето си „Ако бях полицай”

10 прекрасни есета на наши ученици бяха удостоени с грамоти, [ ... ]

НовиниОще...
Първо издание на състезание, посветено на Деня на народните будители

Браво на малките математици, които смело се включиха в [ ... ]

КласиранияОще...
Нашият Суни е първи във фотографски конкурс на Област Разград

Сюлейман Узун от географската паралелка Хг клас спечели [ ... ]

НовиниОще...
Прием в пети клас за учебната 2019/2020 година

ППМГ „Акад.Н.Обрешков“ – Разград ще приеме за учебната [ ... ]

Прием 5 класОще...
Електронен дневник на ППМГ

ВХОД В ДНЕВНИКА

=> Към електронния дневник на ППМГ <=

ПРОФИЛИРАНА [ ... ]

е-ДневникОще...
График за провеждане на родителски срещи в ППМГ „Акад.Н.Обрешков“

ГРАФИК

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА РОДИТЕЛСКИ СРЕЩИ НА 7.11.2018Г.

ОТ [ ... ]

Родителски срещиОще...
Стипендии - I срок на учебната 2018/2019г.

С Ъ О Б Щ Е Н И Е

СТИПЕНДИИ – ПЪРВИ СРОК

1. Стипендии [ ... ]

СтипендииОще...

5А клас Септември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 17-21.09           24-28.09   ЧП БЕЛ   ИСТОРИЯ Октомври дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 1-5   АЕ ГИ     8-12 МАТЕМАТИКА   БЕЛ     15-19           22-26     БЕЛ     29-02.11   МАТЕМАТИКА       Ноември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 5-9   ЧП       12-16     БЕЛ     19-23       БЕЛ   26-30   АЕ ГИ     Декември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 3-7   ЧП БЕЛ     10-14     ИСТОРИЯ     17-21 МАТЕМАТИКА         Януари дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 2-4           7-11         БЕЛ [ ... ]

Контролни и класни работиОще...
Откриване на учебната 2018/2019 година

Уважаеми ученици, родители и приятели, 

на 17 септември [ ... ]

НовиниОще...
Дневно разписание

 

ДНЕВНО РАЗПИСАНИЕ

 

1. 08.00 – 08.45

2. 09.05 – 09.50

3. [ ... ]

Дневно разписаниеОще...
Момичета променят бъдещето чрез изкуствен интелект

Симона е измислила холограмна сфера, която пресъздава [ ... ]

В медиитеОще...
Министерството препоръча Ася и Симона на Майкрософт

В края на август гръцката столица Атина бе домакин на Alice [ ... ]

НовиниОще...

График за изпити

за оформяне на годишна оценка на Кристиана [ ... ]

ГрафициОще...
Още новини