Резултати от Коледното математическо състезание 3 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
3 клас- 60 МАХ ТОЧКИ    
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 РУМЕН КАЛОЯНОВ МОНЕВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 49 второ място - награда и грамота
2 БЕРК МЕТИН МУТИШ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 43 трето място - награда и грамота
3 НИКОЛАЙ СВИЛЕНОВ ИЛИЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 43 трето място - награда и грамота
4 НИЯ ХРИСОВА ХРИСТОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 42 четвърто място - грамота
5 ПЛАМЕНА МАРИЯНОВА ТОМОВА СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 39  
6 РУМЕН АНТОНОВ МОНЕВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 35  
7 СТАНИСЛАВ ЦВЕТОМИРОВ ПЕТКОВ ОУ '' НИКОЛА ИКОНОМОВ'' 34  
8 ТОМА МАРИЯНОВ ТОМОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 33  
9 ТАМЕР РЕЙХАНОВ НАЙМОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 29  
10 МАРИЯ ПЕНКОВА АТАНАСОВА ОУ '' НИКОЛА ИКОНОМОВ '' 28  
11 ЕЛЯ ЕРОЛОВА КРЕМАЛОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 24  
12 ДЕНИС РИЗА ЕГЕМЕН ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 24  
13 БОРИСЛАВА БОРИСЛАВОВА ГЕНЧЕВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 23  
14 КРИСТИНА АНГЕЛОВА ДАМЯНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 22  
15 НАСКО БОРИСОВ АНАСТАСОВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 21  
16 БОРИСЛАВА БОРЯНОВА БОНЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 21  
17 ГАМЗЕ ОРХАН ИСМАИЛ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 19  
18 НИКОЛ МАРТИНОВА СТОЯНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 18  
19 АНДРЕЯ ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 17  
20 ЕНИС ЕРХАНОВА МЮМЮНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 16  
21 ПРЕСЛАВА ВАЛЕНТИНОВА ВАСИЛЕВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 16  
22 КРИСТИНА ИВАЙЛОВА СТЕФАНОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 16  
23 РАДОСТИН БИСЕРОВ БОНЕВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 14  
24 НАДЕЖДА ЯНКОВА СЛАВОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 14  
25 ЦВЕТА НИКОЛОВА ДОСЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 14  
26 ВЕЛИЗАР АНАТОЛИЕВ ПЕНЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 14  
27 СЕЛДА ТАХИР АХМЕД СУ  САМУИЛ 13  
28 ДЖЕМ БИРДЖАН ХАКЪ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 12  
29 ДЕНИЦА ВЕНЦИСЛАВОВА РОСЕНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 9  
30 БЕРКАЙ ХАСАН ИСУФ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 9  
31 БУРДЖУ РЕЙХАН АКИФ СУ  САМУИЛ 9  
32 ЕЛЕНА НИКОЛАЕВА АНГЕЛОВА СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 9  
33 ЕСРА БЕХРИН ФААРУК СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 9  
34 РАДОСТИНА ДИМИТРОВА ИВАНОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 9  
35 АЙЧИН ФИКРЕТОВА САДЪКОВА ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 8  
36 НУРДЖАН АХМЕД МЮРСЕЛ СУ  САМУИЛ 8  
37 СЕЛЕН АЛИЕВА ШЕВКЕТОВА СУ  САМУИЛ 8  
38 ГЕБРИЕЛ СЕРГЕЕВ РУСЕВ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 6  
39 НЕВЕНА РАДОСЛАВОВА КИРИЛОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 4  
40 ЕСМЕР НЕДРЕТОВ РЕДЖЕБОВ СУ  САМУИЛ 4  
41 АЛЕКСАНДРА НИКОЛОВА СИМЕОНОВА ОУ '' НИКОЛА ИКОНОМОВ'' 4  
42 АНГЕЛ АТАНАСОВ НИКОЛОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 3  
43 СЕВГИ РЕДЖЕБ МУСА СУ  САМУИЛ 1  

Покана за дарения

Актуално

Елис Ерханова спечели с есето си „Ако бях полицай”

10 прекрасни есета на наши ученици бяха удостоени с грамоти, [ ... ]

НовиниОще...
Първо издание на състезание, посветено на Деня на народните будители

Браво на малките математици, които смело се включиха в [ ... ]

КласиранияОще...
Нашият Суни е първи във фотографски конкурс на Област Разград

Сюлейман Узун от географската паралелка Хг клас спечели [ ... ]

НовиниОще...
Прием в пети клас за учебната 2019/2020 година

ППМГ „Акад.Н.Обрешков“ – Разград ще приеме за учебната [ ... ]

Прием 5 класОще...
Електронен дневник на ППМГ

ВХОД В ДНЕВНИКА

=> Към електронния дневник на ППМГ <=

ПРОФИЛИРАНА [ ... ]

е-ДневникОще...
График за провеждане на родителски срещи в ППМГ „Акад.Н.Обрешков“

ГРАФИК

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА РОДИТЕЛСКИ СРЕЩИ НА 7.11.2018Г.

ОТ [ ... ]

Родителски срещиОще...
Стипендии - I срок на учебната 2018/2019г.

С Ъ О Б Щ Е Н И Е

СТИПЕНДИИ – ПЪРВИ СРОК

1. Стипендии [ ... ]

СтипендииОще...

5А клас Септември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 17-21.09           24-28.09   ЧП БЕЛ   ИСТОРИЯ Октомври дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 1-5   АЕ ГИ     8-12 МАТЕМАТИКА   БЕЛ     15-19           22-26     БЕЛ     29-02.11   МАТЕМАТИКА       Ноември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 5-9   ЧП       12-16     БЕЛ     19-23       БЕЛ   26-30   АЕ ГИ     Декември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 3-7   ЧП БЕЛ     10-14     ИСТОРИЯ     17-21 МАТЕМАТИКА         Януари дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 2-4           7-11         БЕЛ [ ... ]

Контролни и класни работиОще...
Откриване на учебната 2018/2019 година

Уважаеми ученици, родители и приятели, 

на 17 септември [ ... ]

НовиниОще...
Дневно разписание

 

ДНЕВНО РАЗПИСАНИЕ

 

1. 08.00 – 08.45

2. 09.05 – 09.50

3. [ ... ]

Дневно разписаниеОще...
Момичета променят бъдещето чрез изкуствен интелект

Симона е измислила холограмна сфера, която пресъздава [ ... ]

В медиитеОще...
Министерството препоръча Ася и Симона на Майкрософт

В края на август гръцката столица Атина бе домакин на Alice [ ... ]

НовиниОще...

График за изпити

за оформяне на годишна оценка на Кристиана [ ... ]

ГрафициОще...

СЪОБЩЕНИЕ

 Уведомяваме Ви, че считано от 01.08.2018 г. се променя [ ... ]

НовиниОще...

       

СПИСЪК НА ЗАВЪРШИЛИТЕ СРЕДНО [ ... ]

Алумни ППМГОще...
Списък на учебниците за учебната 2018-2019

СПИСЪК НА УЧЕБНИЦИТЕ

8а, 8б, 8в, 8г

Български език ЗП  [ ... ]
УчебнициОще...
Почна голямото местене на Математическата

Започна голямото преместване на Профилираната природоматематическа [ ... ]

В медиитеОще...
Още новини