Резултати от Великденско математическо състезание 2018 – 1 клас

Великденско математическо състезание - 2018    
1 клас - мах 60 точки      
име, презиме, фамилия училище точки  
1 Сияна Димитрова Димитрова СУ "Йоан Е. Български"-Шумен 54 първо място
2 Теодор Тодоров Тодоров ОУ "Васил Левски" 52 второ място
3 Павел Руменов Генчев ОУ ''Никола Икономов'' 50 трето място
4 Невена Драгомирова Драганова ОУ ''Никола Икономов'' 46 четвърто място
5 Николай Димитров Николаев ОУ "Отец Паисий" 43 пето място
6 Димитър Димитров Янакиев ОУ "Васил Левски" 41 шесто място
7 Руслана Драгомирова Павлова ОУ ''Никола Икономов'' 40  
8 Мария Андонова Донева ОУ "Д-р Петър Берон"-Шумен 39  
9 Алек Ерол Ибрям ОУ ''Никола Икономов'' 39  
10 Александра Милчева Петрова ОУ "Васил Левски" 38  
11 Ралица Иванова Иванова ОУ "Васил Левски" 36  
12 Виктор Ивелинов Имперов ОУ "Васил Левски" 35  
13 Антоний Николаев Иванов ОУ ''Никола Икономов'' 33  
14 Ванеса Антонова Ангелова ОУ "Васил Левски" 33  
15 Бeлослава Мариянова Маринова ОУ ''Никола Икономов'' 32  
16 Мирослав Росенов Андеев ОУ "Васил Левски" 31  
17 Никол Илиянова Илиева ОУ ''Иван С. Тургенев" 31  
18 Калина Самуилова Цонева ОУ "Васил Левски" 30  
19 Георги Найденов Димитров ОУ ''Никола Икономов'' 29  
20 Анджела Ивайлова Димитрова ОУ ''Никола Икономов'' 29  
21 Teодор Красимиров Росенов ОУ ''Иван С. Тургенев" 29  
22 Айзар Шефкетова Османова ОУ "Отец Паисий" 28  
23 Берк Бeлгин Левзинов ОУ ''Никола Икономов'' 28  
24 Иво Василев Георгиев ОУ ''Никола Икономов'' 27  
25 Кристиян Ростиславов Савов ОУ ''Никола Икономов'' 27  
26 Михаил Младенов Димитров ОУ "Васил Левски" 27  
27 Ивиана Ивелинова Иванова ОУ ''Никола Икономов'' 26  
28 Надежда Николаева Атанасова ОУ "Васил Левски" 26  
29 Рая Радославова Русева ОУ ''Никола Икономов'' 24  
30 Джан Тезджан Реджеб ОУ ''Иван С. Тургенев" 24  
31 Мария Иванова Тодорова ОУ "Васил Левски" 24  
32 Самир Гюнер Исмет ОУ "Васил Левски" 24  
33 Гюкай Бейханов Бекиров ОУ "Отец Паисий" 23  
34 Кристина Калоянова Людмилова ОУ ''Никола Икономов'' 23  
35 Кристиян Деянов Пейчев ОУ "Васил Левски" 23  
36 Селин Сали Сали ОУ "Н. Вапцаров " 23  
37 Берк Бейзатов Мустафов ОУ ''Никола Икономов'' 22  
38 Любомира Пламенова Ганчева ОУ "Васил Левски" 22  
39 Йоана  Деянова Димитрова ОУ "Васил Левски" 22  
40 Езел Кадри Басри ОУ "Н. Вапцаров " 22  
41 Мартин Дилянов Друмев ОУ "Н. Вапцаров " 22  
42 Боряна Дениславова Младенова ОУ ''Иван С. Тургенев" 21  
43 Виктория Пламенова Атанасова ОУ "Васил Левски" 21  
44 Светломира Димитрова Иванчева ОУ "Васил Левски" 21  
45 Еда Селим Селим ОУ "Н. Вапцаров " 21  
46 Алекс Тоди Мертири ОУ "Н. Вапцаров " 21  
47 Максим Калинов Костадинов ОУ ''Никола Икономов'' 20  
48 Андреа Недялкова Великова ОУ ''Никола Икономов'' 20  
49 Андрея Ивайлова Йорданова ОУ ''Никола Икономов'' 20  
50 Валентина Бориславова Миленова ОУ "Васил Левски" 20  
51 Евдокия Петкова Белчева ОУ ''Никола Икономов'' 19  
52 Моника Йорданова Добрева ОУ ''Никола Икономов'' 19  
53 Добромир Емилов Атанасов ОУ "Васил Левски" 19  
54 Преслава Пламенова Пантилеева ОУ ''Иван С. Тургенев" 17  
55 Тея Валентинова Геиргиева ОУ "Васил Левски" 17  
56 Константин Калоянов Кирилов ОУ ''Никола Икономов'' 16  
57 Симона Светославова Добрева ОУ ''Никола Икономов'' 16  
58 Даниел Стилянов Димов ОУ "Васил Левски" 14  
59 Елисавета Евгениева Драганова ОУ "Васил Левски" 14  
60 Румен Янков Йоргакиев ОУ "Васил Левски" 14  
61 Фарук Гюнаев Халидов ОУ ''Никола Икономов'' 13  
62 Ронай Метин Невзат ОУ "Н. Вапцаров " 13  
63 Наджи Танер Наджи ОУ "Н. Вапцаров " 13  
64 Благомир Бисеров Бонев ОУ "Васил Левски" 13  
65 Алекс Цветелинова Иванова ОУ "Н. Вапцаров " 13  
66 Меляни Юмер Алиосман ОУ ''Никола Икономов'' 12  
67 Божена Десиславова Адриянова ОУ ''Никола Икономов'' 11  
68 Атила Нехрунов Хашимов ОУ "Васил Левски" 11  
69 Виктория Искренова Илиева ОУ "Васил Левски" 10  
70 Галиана Калоянова Георгиева ОУ "Васил Левски" 10  
71 Февзи Насуф Ниязи ОУ "Н. Вапцаров " 8  
72 Преслава Преславова Панайотова ОУ ''Никола Икономов'' 6  
73 Габриела Симеонова Димитрова ОУ "Васил Левски" 5  
74 Максим Тихомиров Тодоранов ОУ ''Никола Икономов'' 3  

Покана за дарения

Актуално

Моника Дацова и националния отбор по математическа лингвистика

Трета в България на националната олимпиада по математическа [ ... ]

КласиранияОще...
Списък на учебниците за учебната 2020-2021

  Учебници за 5. Клас

№ Предмет Автор/Авторски колектив Издателство 1 Български [ ... ]
УчебнициОще...
83 възпитаници се присъединиха към Алумни ППМГ

83 зрелостници от Випуск „2020“ на ППМГ “Академик [ ... ]

НовиниОще...
Абитуриентски бал на Випуск 2020

(СНИМКИ) Абитуриентски бал на Випуск 2020 ==>>

НовиниОще...
Връчване на дипломите на Випуск 2020

(СНИМКИ) Връчване на дипломите на Випуск 2020 ==>>

НовиниОще...
Вестник „Екип 7“: ППМГ обра наградите в три емблематични ученически надпревари

Алея на първенците

За пореден път ученици от ППМГ „Академик [ ... ]

В медиитеОще...
Прием 2020/2021 в ППМГ

Прием за учебната 2020/2021 година в ППМГ „Академик Никола [ ... ]

ПриемОще...
Още новини