Резултати от Великденско математическо състезание 2018 – 2 клас

Великденско математическо състезание - 2018  
2 клас  - мах 75 точки  
име, презиме, фамилия училище точки  
1 АЛЕКСАНДРА МИРОСЛАВОВА МИНКОВА ОУ "Васил Левски" 57 второ място
2 МАТЕЙ ЛЮБОМИРОВ ДАСКАЛОВ ОУ ''Никола Икономов'' 52 трето място
3 НИКОЛА СИМЕОНОВ ГАНЕВ СУ "Христо Ботев" 50 четвърто място
4 СТЕФАНИ ХРИСТОВА ХРИСТОВА ОУ ''Никола Икономов'' 49 пето място
5 АЙТУНЧ АЙДЪНОВ АЛИЕВ ОУ ''Иван С. Тургенев" 43 шесто място
6 КАЛОЯН ВЛАДИСЛАВОВ ЙОТОВ ОУ ''Иван С. Тургенев" 41  
7 ПРЕСЛАВ НИКОЛАЕВ ПЕТРОВ ОУ ''Никола Икономов'' 40  
8 АЛЕКСАНДРА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА НУ "В. Левски"- гр.Лозница 39  
9 ЙОАНА РОСЕНОВА ЙОРДАНОВА ОУ ''Никола Икономов'' 36  
10 ТРАЯНА ПЛАМЕНОВА ТОДОРОВА ОУ ''Никола Икономов'' 35  
11 АЛЕКСАНДЪР СТЕФАНОВ СТОЯНОВ ОУ "Васил Левски" 34  
12 ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ ''Никола Икономов'' 34  
13 КААН СЕВГИН МЕХМЕД ОУ ''Иван С. Тургенев" 33  
14 АТАНАС НИКОЛОВ ДИМИТРОВ ОУ "Васил Левски" 32  
15 САША БОРИСЛАВОВ КОВАЧКА ОУ "Васил Левски" 31  
16 НИКОЛА ЕВГЕНИЕВ ЕНЧЕВ ОУ "Васил Левски" 31  
17 СИМОНА АДРИАНОВА ДАЙНОВА ОУ "Васил Левски" 31  
18 КРИСТИАНА ВИКТОРОВА ШАМОВА ОУ "Васил Левски" 30  
19 АЛЕКСА НИКОЛАЕВА НИКОЛАЕВА ОУ "Н. Вапцаров " 30  
20 САМИР НАИМ РАМАДАН ОУ ''Никола Икономов'' 29  
21 РАДОСТИН ИВАЙЛОВ РУМЕНОВ ОУ "Васил Левски" 28  
22 ИЛКАЙ СЕРХАТОВ ИСЛЯМОВ ОУ "Васил Левски" 27  
23 СТИЛИЯН ЕНЧЕВ СТОЯНОВ ОУ ''Иван С. Тургенев" 26  
24 ХРИСТО РОСЕНОВ РАЙКОВ ОУ "Васил Левски" 26  
25 МАЯ МИХАЙЛОВА АТАНАСОВА ОУ "Васил Левски" 25  
26 СЕМРА ХЮСЕИН ВЕИЗОВА НУ "В. Левски"- гр.Лозница 24  
27 ЦВЕТОМИРА ИВАЙЛОВА АЛАДЖОВА ОУ ''Никола Икономов'' 24  
28 ШЕНГЮЛ ШЕНОЛ ИСМАИЛ СУ "Христо Ботев" 24  
29 СИМЕОН НИКОЛОВ СИМЕОНОВ ОУ ''Никола Икономов'' 23  
30 АЛЕЙНА ФЕРХАТОВА ХЮСЕИНОВА ОУ ''Иван С. Тургенев" 22  
31 МИХАЕЛА ТИХОМИРОВА  ЦОНЕВА ОУ ''Никола Икономов'' 22  
32 СТРАХИЛ АНАТОЛИЕВ АВРАМОВ ОУ "Васил Левски" 20  
33 АРМАН АЛПЕР АХМЕД ОУ "Васил Левски" 20  
34 КАМЕЛИЯ СТИЛИЯНОВА ГИЧЕВА ОУ "Васил Левски" 19  
35 ПЕТЯ ЕМИЛОВА ТОНЕВА ОУ "Васил Левски" 19  
36 РАДОСТ ЦВЕТКОВА РУСЕВА ОУ "Васил Левски" 17  
37 МЕРТ ТУРХАН МЮМЮН ОУ ''Иван С. Тургенев" 17  
38 ЕФЕ АЛИ НАЗМИЕВ ОУ "Васил Левски" 17  
39 ДИМИТЪР НИКОЛАЕВ ДЕНЕВ ОУ "Васил Левски" 16  
40 ЙОРДАН ЙОРДАНОВ ПАНЧЕВ ОУ "Васил Левски" 15  
41 РАЯ ДАРИНОВА ДИМИТРОВА ОУ ''Никола Икономов'' 15  
42 КАЛОЯН ЦВЕТОМИРОВ СТЕФАНОВ ОУ "Васил Левски" 15  
43 МИХАЕЛА ХРИСТОФОРОВА ХРИСТОВА ОУ ''Никола Икономов'' 14  
44 НИКОЛ САШЕВА СТОЯНОВА ОУ "Васил Левски" 14  
45 ЙОВКО ЙОВКОВ ЙОРДАНОВ ОУ "Васил Левски" 13  
46 ВИКТОРИЯ СТЕФАНОВА СТЕФАНОВА ОУ "Н. Вапцаров " 13  
47 ХРИСТО ХРИСТОВ ХРИСТОВ СУ "Христо Ботев" 13  
48 АНЕЛИЯ АНГЕЛОВА КОЛЕВА ОУ ''Никола Икономов'' 12  
49 АРМАН ОРХАН АЛИ  СУ "Христо Ботев" 12  
50 ХРИСТОФОР ДИАНОВ ВЛАДИМИРОВ ОУ "Н. Вапцаров " 10  
51 МОНИКА РОСЕНОВА ЛАЗАРОВА ОУ "Васил Левски" 9  
52 ЕМИРКАН ЕРГИН МУСТАФА ОУ ''Иван С. Тургенев" 8  
53 ВАСИЛ АНТОНОВ ТОНЕВ ОУ "Васил Левски" 8  
54 РОСТИСЛАВ РОСТИСЛАВОВ КАСАБОВ ОУ "Васил Левски" 8  
55 БОРА СЕЗГИН НИЯЗИ ОУ "Васил Левски" 6  
56 БОЯН ДИМИТРОВ СТОЙЧЕВ ОУ ''Никола Икономов'' 5  
57 БОЖИДАР ДИМИТРОВ БАШАКОВ ОУ ''Никола Икономов'' 3  
58 МАРТИН СТОЯНОВ ВЪЛЧИНОВ ОУ "Н. Вапцаров " 2  
59 ЦВЕТОМИР ЦВЕТКОВ СТОЙКОВ ОУ "Н. Вапцаров " 1  
60 БОЯНА ДАНИЕЛОВА ДОБРЕВА ОУ "Васил Левски" 1  
61 ХАСРЕД ЙОЗДЖАН АКСОЙ ОУ ''Никола Икономов'' 1  
62 ИЛКАЙ СЕВГИН НАЗИФ ОУ ''Никола Икономов'' 1  
63 ПЕТЪР СИМЕОНОВ ПРОДАНОВ ОУ "Васил Левски" 1  

Покана за дарения

Актуално

Елис Ерханова спечели с есето си „Ако бях полицай”

10 прекрасни есета на наши ученици бяха удостоени с грамоти, [ ... ]

НовиниОще...
Първо издание на състезание, посветено на Деня на народните будители

Браво на малките математици, които смело се включиха в [ ... ]

КласиранияОще...
Нашият Суни е първи във фотографски конкурс на Област Разград

Сюлейман Узун от географската паралелка Хг клас спечели [ ... ]

НовиниОще...
Прием в пети клас за учебната 2019/2020 година

ППМГ „Акад.Н.Обрешков“ – Разград ще приеме за учебната [ ... ]

Прием 5 класОще...
Електронен дневник на ППМГ

ВХОД В ДНЕВНИКА

=> Към електронния дневник на ППМГ <=

ПРОФИЛИРАНА [ ... ]

е-ДневникОще...
График за провеждане на родителски срещи в ППМГ „Акад.Н.Обрешков“

ГРАФИК

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА РОДИТЕЛСКИ СРЕЩИ НА 7.11.2018Г.

ОТ [ ... ]

Родителски срещиОще...
Стипендии - I срок на учебната 2018/2019г.

С Ъ О Б Щ Е Н И Е

СТИПЕНДИИ – ПЪРВИ СРОК

1. Стипендии [ ... ]

СтипендииОще...

5А клас Септември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 17-21.09           24-28.09   ЧП БЕЛ   ИСТОРИЯ Октомври дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 1-5   АЕ ГИ     8-12 МАТЕМАТИКА   БЕЛ     15-19           22-26     БЕЛ     29-02.11   МАТЕМАТИКА       Ноември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 5-9   ЧП       12-16     БЕЛ     19-23       БЕЛ   26-30   АЕ ГИ     Декември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 3-7   ЧП БЕЛ     10-14     ИСТОРИЯ     17-21 МАТЕМАТИКА         Януари дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 2-4           7-11         БЕЛ [ ... ]

Контролни и класни работиОще...
Откриване на учебната 2018/2019 година

Уважаеми ученици, родители и приятели, 

на 17 септември [ ... ]

НовиниОще...
Дневно разписание

 

ДНЕВНО РАЗПИСАНИЕ

 

1. 08.00 – 08.45

2. 09.05 – 09.50

3. [ ... ]

Дневно разписаниеОще...
Момичета променят бъдещето чрез изкуствен интелект

Симона е измислила холограмна сфера, която пресъздава [ ... ]

В медиитеОще...
Министерството препоръча Ася и Симона на Майкрософт

В края на август гръцката столица Атина бе домакин на Alice [ ... ]

НовиниОще...

График за изпити

за оформяне на годишна оценка на Кристиана [ ... ]

ГрафициОще...

СЪОБЩЕНИЕ

 Уведомяваме Ви, че считано от 01.08.2018 г. се променя [ ... ]

НовиниОще...

       

СПИСЪК НА ЗАВЪРШИЛИТЕ СРЕДНО [ ... ]

Алумни ППМГОще...
Списък на учебниците за учебната 2018-2019

СПИСЪК НА УЧЕБНИЦИТЕ

8а, 8б, 8в, 8г

Български език ЗП  [ ... ]
УчебнициОще...
Почна голямото местене на Математическата

Започна голямото преместване на Профилираната природоматематическа [ ... ]

В медиитеОще...
Още новини