Резултати от КМС 2018 - 2 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
2 клас - MAX 60 ТОЧКИ  
име, презиме, фамилия училище точки МЯСТО
1 НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ НИКОЛАЕВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 55 I място
2 РАЛИЦА ИЛКОВА ИЛИЕВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 50 II място
3 ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ЯНАКИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 50 II място
4 БЕРК БЕЙЗАТОВ МУСТАФОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 44 III място
5 АНИСА СЮЛЕЙМАН ХАСАН ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 41 IV място
6 ПАВЕЛ РУМЕНОВ ГЕНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 40 V място
7 ВИКТОР ИВЕЛИНОВ ИМПЕРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 39 VI място
8 БЕРКАЙ БИРОЛОВ БЕЙЗАТОВ ОУ "В.ЛЕВСКИ" 38  
9 РАЛИЦА ИВАНОВА ИВАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 38  
10 НИКОЛ ИЛИЯНОВА ИЛИЕВА ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 37  
11 БЕЛОСЛАВА МАРИЯНОВА МАРИНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 36  
12 БЕРК БИЛГИН ЛЕВЗИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 35  
13 МАКСИМ КАЛИНОВ КОСТАДИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 35  
14 ТЕОДОР ТОДОРОВ ТОДОРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35  
15 ВЕЛИЗАРА БРАНИМИРОВА БАНКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 35  
16 АЙКАН НЕДЖИБОВ ГЮРСЕЛОВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 34  
17 МЕЛЕК ГЮРДЖАН АХМЕД ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 33  
18 АНТОНИЙ НИКОЛАЕВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 33  
19 АНДРЕА ИВАЙЛОВА ЙОРДАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 33  
20 АЛЕК ЕРОЛ ИБРЯМ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 32  
21 МИРОСЛАВ РОСЕНОВ АНДРЕЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 32  
22 ТЕОДОР КРАСИМИРОВ РОСЕНОВ ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 31  
23 МАРИЯ ИВАНОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
24 ДИДЕМ РАИМ САЛИ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 30  
25 ПРЕСЛАВА ПРЕСЛАВОВА ПАНАЙОТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 30  
26 КРИСТИЯН РОСТИСЛАВОВ САВОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 30  
27 САМИР ГЮНЕР ИСМЕТ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 30  
28 КОНСТАНТИН КАЛЯНОВ КИРИЛОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 28  
29 РУСЛАНА ДРАГОМИРОВА ПАВЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 28  
30 ЕЛИСАВЕТА ЕВГЕНИЕВА ДРАГАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28  
31 ВАНЕСА АНТОНОВА АНГЕЛОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28  
32 ДАНИЕЛ СТИЛИЯНОВ ДИМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 27  
33 МОМЧИЛ ЯКИМОВ ЯКИМОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 26  
34 АЛЕКСАНДРА МИЛЕЧЕВА ПЕТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 26  
35 АНИТА АДРИАНОВА ПЕТКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 25  
36 АЛЕКС ТОДИ МЕРТИРИ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 24  
37 ГЕОРГИ НАЙДЕНОВ ДИМИТРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 24  
38 БЕРК БАХРИ АХМЕД ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 23  
39 ПАВЕЛ ПЛАМЕНОВ МАРЧЕВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 23  
40 АЛЕКС ЦВЕТЕЛИНОВА ИВАНОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 23  
41 АЙЗАР ШЕФКЕТОВА ОСМАНОВА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 23  
42 АНДРЕА НЕДЯЛКОВА ВЕЛИКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 23  
43 ЕВДОКИЯ ПЕТКОВА БЕЛЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 23  
44 МОНИКА ИВАНОВА ДОБРЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 23  
45 МАРТИН МЛАДЕНОВ ХРИСТОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 23  
46 МОМЧИЛ НАЧЕВ НАЧЕВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 22  
47 ВИКТОРИЯ ИСКРЕНОВА ИЛИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 22  
48 АШЛИ АЛИ ЙЕНИ ОУ "В.ЛЕВСКИ" 21  
49 ДЕНИС ХЮСЕИНОВ ИСАКОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 21  
50 ХАВИН ХЮСЕИНОВА ЧИРАКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 21  
51 ЛЮБОМИРА ПЛАМЕНОВА ГАНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 21  
52 НЕВЕНА ДРАГОМИРОВА ДРАГАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 20  
53 РАЯ РАДОСЛАВОВА РУСЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 20  
54 ИВАЙЛА ПЕТКОВА СТОЯНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 20  
55 ЕДА СЕЛИМ СЕЛИМ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 19  
56 ВАЛЕНТИНА БОРИСЛАВОВА МИЛЕНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 19  
57 ВАЛЕНТИН ВАЛЕНТИНОВ СИМЕОНОВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 18  
58 СВЕТЛОМИРА ДИМИТРОВА ИВАНЧЕВА ОУ "В.ЛЕВСКИ" 18  
59 ИВИАНА ИВЕЛИНОВА ИВАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 18  
60 КРИСТИНА КАЛОЯНОВА ЛЮДМИЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 16  
61 АНДЖЕЛА ИВАЙЛОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 16  
62 ДОБРОМИР ЕМИЛОВ АТАНАСОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16  
63 СЕЛИН САЛИ САЛИ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 15  
64 КАЛОЯН КРАСИМИРОВ ЙОРДАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 15  
65 РУМЕН ЯНКОВ ЙОРГАКИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
66 РОНАЙ МЕТИН НЕВЗАТ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 14  
67 ИЛИЯН ПЛАМЕНОВ ПЕНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 14  
68 ХАМИРА ХАМИЕВА ХАМИЕВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 13  
69 РАЛИЦА ПАВЛИНОВА ЗАНЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 13  
70 БЛАГОМИР БИСЕРОВ БОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 13  
71 МАКСИМ ТИХОМИРОВ ТОДОРАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
72 ТРАЯН ГЕОРГИЕВ ЦОНЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
73 ЮСУФДЖАН ХАСАНОВ ЮСУФОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11  
74 ХЮСЕИН ХЮСМЕНОВ ХЮСЕИНОВ ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 8  
75 ГЬОКАЙ БЕЙХАНОВ БЕКИРОВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 8  
76 НЕСРИН МОХАМЕД ШАЕР ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 6  
77 МЕЛЯНИ ЮМЕР АЛИОСМАН ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 6  
78 МАРТИН АНАТОЛИЕВ ТОДОРОВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 3  

Покана за дарения

Актуално

Явор ДАНАИЛОВ: Език се учи докато палиш огън, печеш курабийки, общуваш и играеш

 

Преди дни възпитаникът на ППМГ „Акад. Никола Обрешков“ [ ... ]

В медиитеОще...

Задължителна литература за 5. клас

1. Митологичен модел за [ ... ]

УчебнициОще...

Задължителна литература за 6. клас

1. Човекът и природата

Любен [ ... ]
УчебнициОще...
Задължителна литература за 7. клас

 Задължителна литература за 7. клас

І. Българинът във [ ... ]

УчебнициОще...
Задължителна литература за 8. клас

Списък със задължителна литература за 8. клас

1. Античност

1. Старогръцка [ ... ]

УчебнициОще...
Задължителна литература за 9. клас

Задължителни литературни творби за 9. клас съгласно учебната [ ... ]

УчебнициОще...
Задължителна литература за 10. клас

Задължителни литературни творби за 10. клас съгласно учебната [ ... ]

УчебнициОще...
Списък на учебниците за учебната 2019-2020

Учебници за 5. Клас

№ Предмет Автор/Авторски колектив Издателство 1 Български [ ... ]
УчебнициОще...
“Екип7”: Виктория Василева от ППМГ със злато на чук

 

Вестник “Екип7” публикува: Виктория Василева [ ... ]

В медиитеОще...
Четвъртите в България учат в Математическата гимназия!

Никита, Габриела, Евгения, Симона и Невена донесоха слава [ ... ]

СпортОще...
В Математическата гимназия пикникът няма край

За да разберете какво е „Денят на пикника“, първо [ ... ]

НовиниОще...
Випуск 2019 (СНИМКИ)

Тържествено връчване на дипломи на Випуск 2019 в ППМГ „Академик [ ... ]

НовиниОще...

        СПИСЪК НА ЗАВЪРШИЛИТЕ СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ [ ... ]

Алумни ППМГОще...
Награди и Лауреатско звание за Севдийе от 8б на Национален конкурс

Първият български космонавт генерал Георги Иванов награди [ ... ]

НовиниОще...
Деня на пикника празнуваха в ППМГ

На събитието в училищния двор за пръв път бе представен [ ... ]

В медиитеОще...
Още новини