Резултати от Коледното математическо състезание 3 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
3 клас- 60 МАХ ТОЧКИ    
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 РУМЕН КАЛОЯНОВ МОНЕВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 49 второ място - награда и грамота
2 БЕРК МЕТИН МУТИШ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 43 трето място - награда и грамота
3 НИКОЛАЙ СВИЛЕНОВ ИЛИЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 43 трето място - награда и грамота
4 НИЯ ХРИСОВА ХРИСТОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 42 четвърто място - грамота
5 ПЛАМЕНА МАРИЯНОВА ТОМОВА СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 39  
6 РУМЕН АНТОНОВ МОНЕВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 35  
7 СТАНИСЛАВ ЦВЕТОМИРОВ ПЕТКОВ ОУ '' НИКОЛА ИКОНОМОВ'' 34  
8 ТОМА МАРИЯНОВ ТОМОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 33  
9 ТАМЕР РЕЙХАНОВ НАЙМОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 29  
10 МАРИЯ ПЕНКОВА АТАНАСОВА ОУ '' НИКОЛА ИКОНОМОВ '' 28  
11 ЕЛЯ ЕРОЛОВА КРЕМАЛОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 24  
12 ДЕНИС РИЗА ЕГЕМЕН ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 24  
13 БОРИСЛАВА БОРИСЛАВОВА ГЕНЧЕВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 23  
14 КРИСТИНА АНГЕЛОВА ДАМЯНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 22  
15 НАСКО БОРИСОВ АНАСТАСОВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 21  
16 БОРИСЛАВА БОРЯНОВА БОНЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 21  
17 ГАМЗЕ ОРХАН ИСМАИЛ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 19  
18 НИКОЛ МАРТИНОВА СТОЯНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 18  
19 АНДРЕЯ ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 17  
20 ЕНИС ЕРХАНОВА МЮМЮНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 16  
21 ПРЕСЛАВА ВАЛЕНТИНОВА ВАСИЛЕВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 16  
22 КРИСТИНА ИВАЙЛОВА СТЕФАНОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 16  
23 РАДОСТИН БИСЕРОВ БОНЕВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 14  
24 НАДЕЖДА ЯНКОВА СЛАВОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 14  
25 ЦВЕТА НИКОЛОВА ДОСЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 14  
26 ВЕЛИЗАР АНАТОЛИЕВ ПЕНЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 14  
27 СЕЛДА ТАХИР АХМЕД СУ  САМУИЛ 13  
28 ДЖЕМ БИРДЖАН ХАКЪ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 12  
29 ДЕНИЦА ВЕНЦИСЛАВОВА РОСЕНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 9  
30 БЕРКАЙ ХАСАН ИСУФ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 9  
31 БУРДЖУ РЕЙХАН АКИФ СУ  САМУИЛ 9  
32 ЕЛЕНА НИКОЛАЕВА АНГЕЛОВА СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 9  
33 ЕСРА БЕХРИН ФААРУК СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 9  
34 РАДОСТИНА ДИМИТРОВА ИВАНОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 9  
35 АЙЧИН ФИКРЕТОВА САДЪКОВА ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 8  
36 НУРДЖАН АХМЕД МЮРСЕЛ СУ  САМУИЛ 8  
37 СЕЛЕН АЛИЕВА ШЕВКЕТОВА СУ  САМУИЛ 8  
38 ГЕБРИЕЛ СЕРГЕЕВ РУСЕВ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 6  
39 НЕВЕНА РАДОСЛАВОВА КИРИЛОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 4  
40 ЕСМЕР НЕДРЕТОВ РЕДЖЕБОВ СУ  САМУИЛ 4  
41 АЛЕКСАНДРА НИКОЛОВА СИМЕОНОВА ОУ '' НИКОЛА ИКОНОМОВ'' 4  
42 АНГЕЛ АТАНАСОВ НИКОЛОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 3  
43 СЕВГИ РЕДЖЕБ МУСА СУ  САМУИЛ 1  

Резултати от Коледното математическо състезание 2 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
2 клас  - 60 МАХ ТОЧКИ   
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 НИКОЛА СИМЕОНОВ ГАНЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 60 първо място - награда и грамота
2 МАТЕЙ ЛЮБОМИРОВ ДАСКАЛОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 57 второ място - награда и грамота
3 АЛЕКСАНДЪР СТЕФАНОВ СТОЯНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 47 трето място - награда и грамота
4 АЙТУНЧ АЙДЪНОВ АЛИЕВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 43 четвърто място - грамота
5 ШЕНГЮЛ ШЕНОЛ ИСМАИЛ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 43 четвърто място - грамота
6 КРИСТИАНА ВИКТОРОВА ШАМОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 41 пето място - грамота
7 КАЛОЯН ВЛАДИСЛАВОВ ЙОТОВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 40 шесто място - грамота
8 САМИР НАИМ РАМАДАН ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 38  
9 АРМАН ОРХАН АЛИ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 36  
10 АТАНАС НИКОЛОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33  
11 СТИЛЯН ЕНЧЕВ СТОЯНОВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 31  
12 ЙОАНА РОСЕНОВА ЙОРДАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 31  
13 НИКОЛА ЕВГЕНИЕВ ЕНЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
14 ЕФЕ АЛИ НАЗМИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
15 КРИСТИЯН НАЙДЕНОВ НАЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 29  
16 ПРЕСЛАВ НИКОЛАЕВ ПЕТКОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 28  
17 ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 28  
18 СТЕФАНИ ХРИСТОВА ХРИСТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 28  
19 ХРИСТО РОСЕНОВ РАЙКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28  
20 ГЕОРГИ СТАНИСЛАВОВ ГЕОРГИЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 26  
21 ХРИСТО ХРИСТОВ ХРИСТОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 26  
22 САША БОРИСЛАВ КОВАЧКА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 25  
23 ИЛКАЙ СЕРХАТОВ ИСЛЯМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 24  
24 ЕЗЕН СЕВДАР СЕЙДАШЕВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 23  
25 ЕДИЗ СЕРВЕТ АХМЕД ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 23  
26 СИМОНА АДРИАНОВА ДОЙНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 23  
27 АЙБЕРК БАХТИЕВ АКИФОВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 22  
28 АЛЕКСА НИКОЛАЕВА НИКОЛАЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 21  
29 ЙОРДАН ЙОРДАНОВ ПАНЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 21  
30 МОНИКА НИКОЛОВА МИКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 21  
31 РАДОСТИН ИВАЙЛОВ РУМЕНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 20  
32 ЕЛЯ ТАНЕР ШЕРИФ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 20  
33 КААН СЕВГИН МЕХМЕД ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 19  
34 ДЕЯН ЯНКОВ ЯНКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 19  
35 ВЕЛИЗАРА ВИКТОРОВА ВЛАДИМИРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 19  
36 ДИМИТЪР НИКОЛАЕВ ДЕНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 19  
37 ГЮЛЯЙ СЮЛЕЙМАНОВА КАМБУРОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 18  
38 МАРИО МЛАДЕНОВ НЕДЕЛЧЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 18  
39 НИЛЯЙ БЕЙХАН НАИМ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 18  
40 ХРИСТИАНА АНТОНОВА ЖЕКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 18  
41 ТРАЯНА ПЛАМЕНОВА ТОДОРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 18  
42 ЙОАН РАДОСЛАВОВ МИТЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 18  
43 ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ ИЛИЕВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 18  
44 БОРА СЕЗГИН НИЯЗИ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
45 ПЕТЯ ЕМИЛОВА ТОНЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
46 МАЯ МИХАЙЛОВА АТАНАСОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 17  
47 НИКОЛ ПЛАМЕНОВА ПЕТКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 16  
48 БОЯН ТОДОРОВ СТОЙЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 16  
49 ГАБРИЕЛА ПЛАМЕНОВА ПЕНЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16  
50 РАЯН ЛЮДМИЛОВ КУЦАРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16  
51 СВЕТОСЛАВА РАДОСТИНОВА ЦОНЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 15  
52 НИЛЯЙ ОРХАН ХЮСЕИН ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 15  
53 РАДОСТ ЦВЕТКОВА РУСЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
54 ИЛКАЙ СЕВГИН НАЗИФ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 15  
55 ГЕОРГИ ДИМЧЕВ ТРЕНДАФИЛОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
56 КЕНАН АЙШЕ МЕХМЕД ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
57 АЛЕЙНА ФЕРХАТОВА ХЮСЕЙНОВА ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 14  
58 КАМЕЛИЯ СТИЛЯНОВА ГИЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
59 МИХАЕЛА ХРИСТОФОРОВА ХРИСТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 14  
61 АРМАН АЛПЕР АХМЕД ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
62 АЛЕКСАНДРА МИРОСЛАВОВА МИНКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
63 МОНИКА РОСЕНОВА ЛАЗАРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
64 ЙОВКО ЙОВКОВ ЙОРДАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
65 СТРАХИЛ АНАТОЛИЕВ АВРАМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
66 ДОБРОМИР ЦВЕТОМИРОВ НИКОЛОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
67 ИРЕН ОРХАН ТЕКЕЛИ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 13  
68 ИВАЙЛО ПЛАМЕНОВ МАЛЧЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 11  
69 МИХАЕЛА ТИХОМИРОВА ЦОНЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
70 СИМОНА СВЕТОСЛАВОВА ВЕЛИКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
71 ЦВЕТОМИРА ИВАЙЛОВА АЛАДЖОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
72 ВИКТОРИЯ СТЕФАНОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
73 СИМЕОН НИКОЛОВ СИМЕОНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
74 НИЯ МЕТОДИ БОТРОВЛИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11  
75 КРИСТИАН АДРИАНОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11  
76 ГИЗЕМ МЮРДЖАНОВА ЕФРАИМОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 11  
77 СНЕЖИНА ПЛАМЕНОВА ЙОРДАНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 10  
78 ЦВЕТОМИРА СТЕФАНОВА СТОЙКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 10  
79 РАЯ ДАРИНОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 10  
80 ИВАН АТАНАСОВ ГАНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 9  
81 МЕРТ ТУРХАН МЮМЮН  ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 9  
82 ИВАН ИВАНОВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 8  
83 ПРЕСЛАВ ДЕЯНОВ ПЕТКОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 8  
84 ИРЕМ САМИРОВА ДЖЕВАТОВА ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 8  
85 ЕМИРКАН ЕРГИН МУСТАФА ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 8  
86 АЛЕКСАНДЪР ЦЕЦКОВ МАРИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
87 ЙОНДЕР ХЮСЕЙНОВ РУЖДИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
88 АЛЕКСАНДЪР МИРОСЛАВОВ РУМЕНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
89 НЕДЖИБ АХМЕД НЕДЖИБ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
90 ЕДИЗ ИБРАХИМОВ ДЖИДЖИКЬОСЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
91 МАЯ ДЕНЕВА КУМАНОВА СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 8  
92 ПЕТЪР СИМЕОНОВ ПРОДАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 8  
93 ВЕРОНИКА НЕВЕНОВА СТАНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 8  
94 АЛЕКСАНДЪР ДЕЯНОВ РУСЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 8  
95 ЙОРДАН МАРЧЕВ ЙОРДАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 7  
96 КОНСТАНТИН НИКОЛАЕВ КОЙЧЕВ НУ ''В. ЛЕВСКИ''- ЛОЗНИЦА 6  
97 АМЕЛИА КИРИЛОВА ИВАНЧОВСКА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 6  
98 НИКОЛАЙ КАЛОЯНОВ НЕДЕЛЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 6  
99 ЦВЕТОСЛАВ РОСЕНОВ РАДЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 6  
100 МИРАЧ АЛПЕР ИНОЛ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 6  
101 ХРИСТИЯНА ВЛАДИМИРОВА БОНЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 6  
102 ВАСИЛ АНТОНОВ ТОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 6  
103 АНЕЛИЯ АНГЕЛОВА КОЛЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 5  
104 НИКОЛАЙ СТАНИМИРОВ ТОДОРОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 3  
105 ДАНИЕЛ ТОДОРОВ АТАНАСОВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 3  
106 ИВАЙЛО ПЛАМЕНОВ ИВАНОВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 3  
107 АКСЕЛ АЛЕКСИЕВ КИРИЛОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 3  
108 БОЖИДАР ДИМИТРОВ БАШАКОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 3  
109 НИКОЛАЙ ВЕНЦИСЛАВОВ КОЧАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 3  
110 НИКОЛ РОСТИСЛАВОВА КАСАБОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 3  
111 РОСТИСЛАВ РОСТИСЛАВОВ КАСАБОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 3  
112 ЛОРА ПЛАМЕНОВА ПАМУКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 0  
113 МИШЕЛ ПЛАМЕНОВА ПАМУКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 0  
114 АСЛЪ АЛИШЕВА АХМЕДОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 0  

Резултати от Коледното математическо състезание 1 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
1 клас  - МАХ 80 ТОЧКИ   
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 ГЬОКАЙ БЕЙХАНОВ БЕКИРОВ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 68 първо място - награда и грамота
2 ТЕОДОР ТОДОРОВ ТОДОРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 68 първо място - награда и грамота
3 ПАВЕЛ РУМЕНОВ ГЕНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 64 второ място - награда и грамота
4 НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ НИКОЛАЕВ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 62 трето място - награда и грамота
5 АНДРЕА ИВАЙЛОВА ЙОРДАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 62 трето място - награда и грамота
6 РУСЛАНА ДРАГОМИРОВА ПАВЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 62 трето място - награда и грамота
7 ИВИАНА ИВЕЛИНОВА ИВАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 61 четвърто място - грамота
8 МАКСИМ КАЛИНОВ КОСТАДИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 61 четвърто място - грамота
9 РАЛИЦА ИВАНОВА ИВАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 60 пето място - грамота
10 ФАРУК ГЮНАЕВ ХАЛИДОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 60 пето място - грамота
11 ВИКТОР ИВЕЛИНОВ ИМПЕРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 60 пето място - грамота
12 КРИСТИЯН РОСТИСЛАВОВ САВОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 59 шесто място - грамота
13 ГЕОРГИ НАЙДЕНОВ ДИМИТРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 59 шесто място - грамота
14 АЙЗАР ШЕФКЕТОВА ОСМАНОВА ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 58  
15 БЕЛОСЛАВА МАРИЯНОВА МАРИНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 58  
16 АНТОНИЙ НИКОЛАЕВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 58  
17 ЕВДОКИЯ ПЕТКОВА БЕЛЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 58  
18 МАКСИМ ТИХОМИРОВ ТОДОРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 58  
19 ДОБРОМИР ЕМИЛОВ АТАНАСОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 58  
20 АСМИН АХМЕДОВА ОСМАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 57  
21 АНДРЕА НЕДЕЛКОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 57  
22 БЛАГОМИР БИСЕРОВ БОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 55  
23 ЕДА СЕЛИМ СЕЛИМ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 55  
24 НЕВЕНА ДРАГОМИРОВА ДРАГАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 55  
25 РАЯ РАДОСЛАВОВА  РУСЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 55  
26 БЕРК БИЛГИН ЛЕВЗИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 55  
27 ТЕОДОР КРАСИМИРОВ РОСЕНОВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 55  
28 ВАНЕСА АНТОНОВА АНГЕЛОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 55  
29 МОМЧИЛ НАЧЕВ НАЧЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 54  
30 ИЛИЯН ПЛАМЕНОВ ПЕНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 54  
31 ВАЛЕНТИНА БОРИСЛАВОВА МИЛЕНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 54  
32 РУМЕН ЯНКОВ ЙОРГАКИЕВ  ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 54  
33 МИРОСЛАВ РОСЕНОВ АНДРЕЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53  
34 НИЛЯЙ ИЗЕТ НЕЖДЕТ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 53  
35 МАХМУД НЕДРЕТОВ МАХМУДОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53  
36 КРИСТИНА КАЛОЯНОВА ЛЮДМИЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53  
37 ДЖАН ХЮСЕИНОВ РУЖДИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53  
38 КАЛОЯН КРАСИМИРОВ ЙОРДАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53  
39 ВЕРОНИКА САВОВА БОГДАНОВА  ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53  
40 ДЕНИЦА СТАНИМИРОВА МОСКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 52  
41 ИВАЙЛА РОСТИСЛАВОВА САВОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 52  
42 ЛЮБОМИРА ПЛАМЕНОВА ГАНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 52  
43 ЙОАНА ДЕЯНОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 51  
44 МОМЧИЛ ЯКИМОВ ЯКИМОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 51  
45 МАРИЯ ИВАНОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 51  
46 МАРТИН ЗДРАВКОВ АЛЕКСАНДРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 50  
47 АЛЕКСАНДРА МИЛЧЕВА ПЕТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 50  
48 ПРЕСЛАВА ПРЕСЛАВОВА ПАНАЙОТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 50  
49 СТАНИМИР КРАСИМИРОВ СТАНЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 50  
50 АНИСА СЮЛЕЙМАН ХАСАН ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 50  
51 ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ЯНАКИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 50  
52 ПАВЕЛ ЮЛИЙЕВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 49  
53 АЛЕКС ТОДИ МЕРТИРИ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 49  
54 СЕДАТ МЕХМЕД СЕДАТ СУ САМУИЛ 49  
55 ХРИСТИНА ХРИСТОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 49  
56 АЛЕКСАНРЪР МЕТОДИ БОТРОВЛИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 48  
57 ТЕЯ ВАЛЕНТИНОВА ГЕОРГИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 48  
58 ЕЗЕЛ КАДРИ БАСРИ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 48  
59 ИВО ВАСИЛЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 48  
60 АКЪН СЕЛИМ ЮКСЕЛ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 48  
61 ПРЕСИАНА ИВАНКОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 47  
62 НИКОЛА СТАМЕНОВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 47  
63 МЕЛЕК ГЮРДЖАН АХМЕД ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 47  
64 КАСИМ СЕЙХН КАСИМ СУ САМУИЛ 47  
65 ЦВЕТИНА КРАСИМИРОВА ИВАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 47  
66 ДЕНИС ХЮСЕИНОВ ИСАКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 46  
67 АЛЕЙНА АХМЕДОВА ИСМАЙЛОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 46  
68 СЕРХАН АЛИЕВ КАДИРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 46  
69 БЕРК БАХРИ АХМЕД ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 46  
70 АЗРА ГАФУР ХЮСЕИН ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 45  
71 СЕМИР ГЮНЕР ИСМЕТ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 45  
72 АЗРА АХМЕДОВА ИБРЯМОВА  ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 44  
73 СИЛИН АБДУЛНАСЕР ДАРУИШЕ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 44  
74 АТИЛА НЕХРУНОВ ХАШИМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 44  
75 МАРИЯ БРАНИСЛАВОВА ДАНАИЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43  
76 МОНИКА ЙОРДАНОВА ДОБРЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43  
77 ИВАН ЕМИЛОВ ТОДОРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43  
78 НАДЕЖДА НИКОЛАЕВА АТАНАСОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 43  
79 СВЕТЛОМИРА ДИМИТРОВА ИВАНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 43  
80 РАЛИЦА ПАВЛИНОВА ЗАНЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 42  
81 СЕМИХ ИЛХАНОВ АЛИЕВ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 41  
82 БЕРКАЙ БИРОЛОВ БЕЙЗАТОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 40  
83 МАХМУД ХАСАНОВ КАРААЛИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 40  
84 ВИКТОРИЯ ИСКРЕНОВА ИЛИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 40  
85 ЕЛИФ СУНАН ФИКРЕТ СУ САМУИЛ 39  
86 ЕЛИСАВЕТА ЕВГЕНИЕВА ДРАГАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 39  
87 РОНАЙ МЕТИН НЕВЗАТ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 38  
88 ГЬОКАН БЕЙХАНОВ БЕЙТУЛОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 38  
89 НАДЖИ ТАНЕР НАДЖИ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 37  
90 ПРЕСЛАВ ЩЕРЕВ СЛАВЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 37  
91 СИНЕМ СУНАЙ ЯКУБ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 37  
92 АНДРЕА ГАЛИНОВА АНДРЕЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 36  
93 ПАВЕЛ ПЛАМЕНОВ МАРЧЕВ  ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 35  
94 ЦВЕТАЛИНА АНГЕЛОВА ЦВЕТАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 34  
95 АЛЕЙНА ИСМАИЛОВА КАСАБОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 33  
96 МИХАИЛ МЛАДЕНОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
97 МАРТИН МЛАДЕНОВ ХРИСТОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
98 ИСА ЕЮБ ИСА СУ САМУИЛ 30  
99 УМУТ АЛИ РЕДЖЕБ СУ САМУИЛ 28  
100 ДАНИЕЛ СТИЛЯНОВ ДИМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 27  
101 МУСТАФА НЕДЖАТИ МУСТАФА СУ САМУИЛ 25  
102 РАДОСТИН ПЛАМЕНОВ ПЕТКОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 25  
103 ГАМЗЕ АЙДЪН МЮМЮН СУ САМУИЛ 24  
104 ЕДЖЕ СЕДАТ НУРИ СУ САМУИЛ 16  
105 ТАРЪК ТУГАЙ БЕЙТУЛА СУ САМУИЛ 15  

Резултати от Великденско математическо състезание 2017

velikden sustezanie 2017

Резултати от Великденско математическо състезание 2017

1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, 5 клас, 6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11-12 клас.

Награждаването ще бъде на 9 май 2017 год. от 17.30 часа в ППМГ „Акад. Никола Обрешков“ – Разград.

Резултати от „Европейско кенгуру“ 2017

kengyry 2017

Резултати от най-масовото международно математическо състезание „Европейско кенгуру“ 2017

1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, 5-6 клас, 7-8 клас, 10 клас, 11 клас.

Награждаването ще бъде на 9 май 2017 год. от 17.30 часа в ППМГ „Акад. Никола Обрешков“ – Разград.

Покана за дарения

Актуално

Елис Ерханова спечели с есето си „Ако бях полицай”

10 прекрасни есета на наши ученици бяха удостоени с грамоти, [ ... ]

НовиниОще...
Първо издание на състезание, посветено на Деня на народните будители

Браво на малките математици, които смело се включиха в [ ... ]

КласиранияОще...
Нашият Суни е първи във фотографски конкурс на Област Разград

Сюлейман Узун от географската паралелка Хг клас спечели [ ... ]

НовиниОще...
Прием в пети клас за учебната 2019/2020 година

ППМГ „Акад.Н.Обрешков“ – Разград ще приеме за учебната [ ... ]

Прием 5 класОще...
Електронен дневник на ППМГ

ВХОД В ДНЕВНИКА

=> Към електронния дневник на ППМГ <=

ПРОФИЛИРАНА [ ... ]

е-ДневникОще...
График за провеждане на родителски срещи в ППМГ „Акад.Н.Обрешков“

ГРАФИК

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА РОДИТЕЛСКИ СРЕЩИ НА 7.11.2018Г.

ОТ [ ... ]

Родителски срещиОще...
Стипендии - I срок на учебната 2018/2019г.

С Ъ О Б Щ Е Н И Е

СТИПЕНДИИ – ПЪРВИ СРОК

1. Стипендии [ ... ]

СтипендииОще...

5А клас Септември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 17-21.09           24-28.09   ЧП БЕЛ   ИСТОРИЯ Октомври дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 1-5   АЕ ГИ     8-12 МАТЕМАТИКА   БЕЛ     15-19           22-26     БЕЛ     29-02.11   МАТЕМАТИКА       Ноември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 5-9   ЧП       12-16     БЕЛ     19-23       БЕЛ   26-30   АЕ ГИ     Декември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 3-7   ЧП БЕЛ     10-14     ИСТОРИЯ     17-21 МАТЕМАТИКА         Януари дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 2-4           7-11         БЕЛ [ ... ]

Контролни и класни работиОще...
Откриване на учебната 2018/2019 година

Уважаеми ученици, родители и приятели, 

на 17 септември [ ... ]

НовиниОще...
Дневно разписание

 

ДНЕВНО РАЗПИСАНИЕ

 

1. 08.00 – 08.45

2. 09.05 – 09.50

3. [ ... ]

Дневно разписаниеОще...
Момичета променят бъдещето чрез изкуствен интелект

Симона е измислила холограмна сфера, която пресъздава [ ... ]

В медиитеОще...
Министерството препоръча Ася и Симона на Майкрософт

В края на август гръцката столица Атина бе домакин на Alice [ ... ]

НовиниОще...

График за изпити

за оформяне на годишна оценка на Кристиана [ ... ]

ГрафициОще...

СЪОБЩЕНИЕ

 Уведомяваме Ви, че считано от 01.08.2018 г. се променя [ ... ]

НовиниОще...

       

СПИСЪК НА ЗАВЪРШИЛИТЕ СРЕДНО [ ... ]

Алумни ППМГОще...
Списък на учебниците за учебната 2018-2019

СПИСЪК НА УЧЕБНИЦИТЕ

8а, 8б, 8в, 8г

Български език ЗП  [ ... ]
УчебнициОще...
Почна голямото местене на Математическата

Започна голямото преместване на Профилираната природоматематическа [ ... ]

В медиитеОще...
Още новини