Резултати от „Европейско кенгуру“ 7-8 клас

 

Европейско кенгуру 2017  
имена училище нас.място клас точки    
Юлиян Мирославов Минчев ОУ"Васил Левски" Разград 7 53   40 място в България
Джан Четин Неджмедин ПТГ"Шандор Петьофи" Разград 8 51   42 място в България
Смилян Павлов Панов ОУ"Васил Левски" Разград 7 45    
Зорница Деянова Маринова ОУ"Васил Левски" Разград 7 28    
Никол Николаева Колева ОУ"Н.Вапцаров" Разград 7 20    

Резултати от „Европейско кенгуру“ 5-6 клас

Европейско кенгуру 2017  
имена училище нас.място клас точки    
Ива Ивелинова Григорова ОУ"Н.Вапцаров" Разград 6 81 I място в Разград 16 място в България
Мерт Нергинов Хамдиев ОУ"Васил Левски" Разград 6 76 II място в Разград  
Кристияна Радославова Керанска ОУ"Васил Левски" Разград 6 72 III място в Разград  
Никита Стоименов Стефанов ОУ"Васил Левски" Разград 5 62   32 място в България
Християн Симеонов Карчев ОУ"Васил Левски" Разград 6 61    
Петя Павлинова Петрова ОУ"Хр.Ботев" Исперих 6 60    
Айсу Реджеб Шефкет ОУ"Н.Икономов" Разград 5 52    
Белослава Първанова Петкова ОУ"Васил Левски" Разград 6 49    
Любомир Кирилов Драганов ОУ"Васил Левски" Разград 6 47    
Християн Каменов Костов ОУ"Васил Левски" Разград 5 46    
Онур Бюлент Шеит СУ"Св.Св.Кирил и Методий"  с.Самуил 5 44    
Мийрем Исаева Османова СУ"Св.Св.Кирил и Методий"  с.Самуил 5 44    
Никол Атанасова Тодорова ОУ"Васил Левски" Разград 5 43    
Мелих Зафер Хюсеин СУ"Св.Св.Кирил и Методий"  с.Самуил 6 39    
Христина Йорданова Йорданова ОУ"Н.Вапцаров" Разград 5 33    
Елиф Ахмед Васвие СУ"Св.Св.Кирил и Методий" с.Самуил 5 28    

Резултати от „Европейско кенгуру“ – 4 клас

Европейско Кенгуру 2017 - 4 клас
ВХ.№ ИМЕ ПРЕЗИМЕ ФАМИЛИЯ УЧИЛИЩЕ точки
1 170000048103 ИВАН ДЕНИСЛАВОВ ГЕНЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 83
2 170000048803 НАДЕЖДА ЕМИЛОВА МИХОВА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 74
3 170000521603 МАЯ СОТИРОВА ХРИСТОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 72
4 170000522003 МЕРТ АЙДЪН  ХАСАН ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" - с.Дянково 70
5 170000523603 КРИСТИНА СТЕФАНОВА СТОЯНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 69
6 170000523703 ТЕОДОРА МАРИНОВА ТОДОРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 68
7 170000048503 ВИКТОРИЯ  РУМЕНОВА МАРКОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ"  66
8 170000048203 ИВАН МОМЧИЛОВ ИВАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 65
9 170000522703 НИНА ПЕТРОВА МИНКОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 64
10 170000048303 ТЕОДОР ЙОРДАНОВ ДИМИТРОВ ОУ"ХРИСТО БОТЕВ" - ИСПЕРИХ 63
11 170000048403 МИРА РАДОСТИНОВА РАЙЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 60
12 170000523503 ДАНИЕЛ ПЛАМЕНОВ ПЕТРОВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 57
13 170000521503 КОРАЙ НЕРГИНОВ ХАМДИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 55
14 170000523803 ВИКТОРИЯ  КОСТАДИНОВА ПЕТКОВА ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 54
15 170000524003 СТАНИМИР ИВОВ ИВАНОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 54
16 170000048703 СТИЛИЯНА  ХРИСТОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ АПРИЛОВ"-ИСПЕРИХ 53
17 170000048903 ПРЕСИЯНА СТАНИСЛАВОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53
18 170000522503 ЮЛИАНА ТОДОРОВА ГРИГОРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53
19 170000522603 МИХАИЛ МИЛЕНОВ КАМБУРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53
20 170000521703 АЛЕКСАНДЪР СТАНИМИРОВ СИМЕОНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 52
21 170000521803 ПЛАМЕНА ИВАНОВА ВАСИЛЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 52
22 170000047503 РАДОСЛАВ ПЛАМЕНОВ ГОСПОДИНОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 51
23 170000048603 ЯВОР ЮЛИЯНОВ ДАНАИЛОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 50
24 170000521403 ФЕИМ СУНАЕВ АХМЕДОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 47
25 170000522103 ЕМРЕ ЕРСИН ХЮСЕИН ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" - с.Дянково 46
26 170000048003 ДИМИТЪР НИКОЛОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 45
27 170000521903 ДАРИЯН ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 45
28 170000047703 БЕРКАЙ АХМЕД АЛИ ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 44
29 170000522903 ЦВЕТА ПАВЛОВА МАРИНОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 42
30 170000047403 ТУНДЖАЙ ТЕЗДЖАНОВ ЗАКИРОВ СУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ"-ЗАВЕТ 41
31 170000521303 АЛЕКСАНДЪР САШЕВ СТОЯНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 41
32 170000523103 МИХАИЛ МИЛЕНОВ МИХОВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 38
33 170000522303 БЕСТЕ БЕЙХАНОВА АЛИЕВА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" - с.Дянково 37
34 170000047103 ДЕНИЦА СТАНИМИРОВА ПЕНЧЕВА СУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ"-ЗАВЕТ 32
35 170000047303 ИВАН ЛЮБОМИРОВ ЙОВЧЕВ СУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ"-ЗАВЕТ 31
36 170000047603 ГАБРИЕЛА ПЛАМЕНОВА ИВАНОВА ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 31
37 170000523903 ГРАЦИЕЛА СТЕФАНОВА СТОЯНОВА ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 30
38 170000522203 ТУЧЕ  САБРИЕВ АХМЕДОВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" - с.Дянково 29
39 170000523203 САБРИЕ САБРИЕВА ЮКСЕЛОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 28
40 170000521203 ИВАН НИКОЛАЕВ НАКОВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 28
41 170000047203 МАКСИМ  МЛАДЕНОВ ТОТЕВ СУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ"-ЗАВЕТ 26
42 170000522403 ЕМРЕ ЛЕВЕНД САЛИ ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 26
43 170000523003 ИВАЙЛО  НЕНОВ ПАНЧЕВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 13
44 170000523403 ЕЛЧИН ЕРКИНОВА ДЖАВИДОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 10

Резултати от „Европейско кенгуру“ – 3 клас

Европейско кенгуру 2017  
имена училище нас.място клас точки    
Ивайло Иванов Иванов ОУ"Н.Икономов" Разград 3 68 I място в Разград 23 място в България
Тоана Али Назми ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 66 II място в Разград  
Станимир Ивайлов Николов ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 64 III място в Разград  
Надежда Тихомирова Тодорова ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 63    
Александър Драгомиров Енчев ОУ"Н.Икономов" Разград 3 59    
Владислав Светославов Василев ОУ"Н.Икономов" Разград 3 56    
Нерсан Нергинов Назифов ОУ"Васил Левски" Разград 3 56    
Хавин Мехмет Юнсал ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 53    
Нур Мохамед Шаер ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 53    
Антония Георгиева Василева СУ"Хр.Ботев" Разград 3 53    
Николай Ивайло Цачев ОУ"Васил Левски" Разград 3 51    
Дамян Цветелинов Тодоров ОУ"Н.Икономов" Разград 3 50    
Виктор Миленов Пенев ОУ"Н.Икономов" Разград 3 50    
Денислав  Цветомиров Денчев ОУ"Н.Икономов" Разград 3 43    
Неда Миленова Митева ОУ"Васил Левски" Разград 3 42    
Лилия Симеонова Карчева ОУ"Васил Левски" Разград 3 41    
Исмет Хюсмен Хасан ОУ"Н.Икономов" Разград 3 38    
Емилиян Юлиянов Тодоров СУ"Хр.Ботев" Разград 3 37    
Стоян Станиславов Стоянов СУ"Хр.Ботев" Разград 3 24    

Резултати от „Европейско кенгуру“ – 2 клас

Европейско кенгуру 2017  
имена училище нас.място клас точки    
Румен Калоянов Монев ОУ"Васил Левски" Разград 2 77 I място в Разград 18 място в България
Николай Свиленов Илиев СУ"Хр.Ботев" Разград 2 68 II място в Разград  
Румен Антонов Монев ОУ"Васил Левски" Разград 2 67 III място в Разград  
Пламена Мариянова Томова СУ"Хр.Ботев" Разград 2 60    
Валерия Павлинова Петрова ОУ"Хр.Ботев" Исперих 2 56    
Елена Николаева Ангелова СУ"Хр.Ботев" Разград 2 55    
Рая Владиславова Андреева ОУ"Васил Левски" Разград 2 53    
Ивета Бобева Тодорова ОУ"Васил Левски" Разград 2 50    
Радостин Бисеров Бонев ОУ"Васил Левски" Разград 2 50    
Яна Николаева Даскалова ОУ"Васил Левски" Разград 2 45    
Ния Христова Христова ОУ"Васил Левски" Разград 2 44    
Дорианна Деянова Петрова ОУ"Н.Икономов" Разград 2 38    
Мерт Джунейт Кърсъртлъ СУ"Хр.Ботев" Разград 2 38    
Кристина Ивайлова Стефанова ОУ"Васил Левски" Разград 2 38    
Вероника Павелова Гъркова СУ"Хр.Ботев" Разград 2 37    
Айчин Фикретова Садъкова ОУ"Отец Паисий" Разград 2 35    
Тома Мариянов Томов СУ"Хр.Ботев" Разград 2 34    
Александър Григоров Георгиев ОУ"Отец Паисий" Разград 2 30    
Габриел Сергеев Русев ОУ"Отец Паисий" Разград 2 26    
Радостина Димитрова Иванова ОУ"Васил Левски" Разград 2 25    
Мелиса Марин Колева СУ"Хр.Ботев" Разград 2 19    
Мелис Гюнер Мустафа ОУ"Васил Левски" Разград 2 0    

Резултати от „Европейско кенгуру“ – 1 клас

Европейско кенгуру 2017  
имена училище нас.място клас точки    
Матей Любомиров Даскалов ОУ"Н.Икономов" Разград 1 79 I място в Разград 14 място в България
Александър Стефанов Стоянов ОУ"Васил Левски" Разград 1 70 II място в Разград  
Никола Симеонов Ганев СУ"Хр.Ботев" Разград 1 67 III място в Разград  
Саша Борислав Ковачка ОУ"Васил Левски" Разград 1 60    
Арман Алпер Ахмед ОУ"Васил Левски" Разград 1 60    
Преслав Николаев Петков ОУ"Н.Икономов" Разград 1 59    
Шенгюл Шенол Исмаил СУ"Хр.Ботев" Разград 1 59    
Самир Наим Рамадан ОУ"Н.Икономов" Разград 1 57    
Кристияна Викторова Шамова ОУ"Васил Левски" Разград 1 54    
Александра Мирославова Минкова ОУ"Васил Левски" Разград 1 54    
Виктория Стефанова Димитрова ОУ"Н.Икономов" Разград 1 54    
Петър Симеонов Проданов ОУ"Васил Левски" Разград 1 53    
Александра Петрова Петрова СУ"Хр.Ботев" Разград 1 52    
Стефани Христова Христова ОУ"Н.Икономов" Разград 1 51    
Николай Евгениев Енчев ОУ"Васил Левски" Разград 1 50    
Йоана Росенова Йорданова ОУ"Н.Икономов" Разград 1 50    
Михаела Христофорова Христова ОУ"Н.Икономов" Разград 1 50    
Симеон Николов Симеонов ОУ"Н.Икономов" Разград 1 50    
Раян Людмилов Куцаров ОУ"Васил Левски" Разград 1 49    
Каан Тахир Мехмед ОУ"Васил Левски" Разград 1 49    
Даниел Георгиев Георгиев ОУ"Н.Икономов" Разград 1 49    
Дариел Пламенов Шилаков ОУ"Н.Икономов" Разград 1 49    
Йордан Йорданов Панчев ОУ"Васил Левски" Разград 1 47    
Божидар Димитров Башаков ОУ"Н.Икономов" Разград 1 46    
Симона Адрианова Дойнова ОУ"Васил Левски" Разград 1 45    
Михаела Тихомирова Цонева ОУ"Н.Икономов" Разград 1 45    
Арман Орхан Али СУ"Хр.Ботев" Разград 1 45    
Вероника Невенова Станчева ОУ"Васил Левски" Разград 1 41    
Берк Сюлейман Сюлейман ОУ"Васил Левски" Разград 1 40    
Мишел Пламенова Памукова ОУ"Н.Икономов" Разград 1 39    
Драгомир Христов Неделчев СУ"Хр.Ботев" Разград 1 39    
Страхил Анатолиев Аврамов ОУ"Васил Левски" Разград 1 38    
Ефе Али Назмиев ОУ"Васил Левски" Разград 1 38    
Ния Методи Ботровлиева ОУ"Васил Левски" Разград 1 38    
Камелия Стилиянова Гичева ОУ"Васил Левски" Разград 1 38    
Мария Стефанова Десиславова СУ"Хр.Ботев" Разград 1 38    
Мая Денева Куманова СУ"Хр.Ботев" Разград 1 37    
Светлозара Десиславова Христова СУ"Хр.Ботев" Разград 1 37    
Ясмин Осман Хатиб ОУ"Васил Левски" Разград 1 36    
Костантин Николаев Димов ОУ"Н.Икономов" Разград 1 36    
Вероника Светославова Лазарова ОУ"Н.Икономов" Разград 1 35    
Радостин Ивайлов Руменов ОУ"Васил Левски" Разград 1 34    
Мирослава Тихомирова Тодорова ОУ"Н.Икономов" Разград 1 34    
Моника Николова Минкова ОУ"Васил Левски" Разград 1 33    
Крисия Красимирова Петева ОУ"Н.Икономов" Разград 1 31    
Вероника Денчева Русева ОУ"Н.Икономов" Разград 1 30    
Кристиян Деянов Николов ОУ"Н.Вапцаров" Разград 1 27    
Николай Венцеславов Кочанов ОУ"Васил Левски" Разград 1 26    
Христо Христов Христов СУ"Хр.Ботев" Разград 1 26    
Нелина Крумова Вълкова ОУ"Н.Икономов" Разград 1 25    
Аксел Алексиев Кирилов ОУ"Н.Икономов" Разград 1 24    
Анита Андреева Андреева ОУ"Н.Вапцаров" Разград 1 23    
Симге Метинова Юмерова ОУ"Н.Икономов" Разград 1 23    
Али Вели Халил СУ"Хр.Ботев" Разград 1 21    
Анелия Ангелова Колева ОУ"Н.Икономов" Разград 1 20    
Симона Светославова Великова ОУ"Н.Икономов" Разград 1 19    
Николай Калоянов Неделчев ОУ"Н.Икономов" Разград 1 19    
Илкай Севгин Назиф ОУ"Н.Икономов" Разград 1 18    
Георги Искренов Стефанов СУ"Хр.Ботев" Разград 1 17    
Денис Орханов Ахмедов СУ"Хр.Ботев" Разград 1 17    
Калоян Красимиров Николов ОУ"Н.Икономов" Разград 1 16    
Снежана Росенова Ранкова СУ"Хр.Ботев" Разград 1 14    
Траяна Пламенова Тодорова ОУ"Н.Икономов" Разград 1 13    
Айча Кенан Селяйдин СУ"Хр.Ботев" Разград 1 13    
Лора Паменова Памукова ОУ"Н.Икономов" Разград 1 7    
Велизара Викторова Владимирова ОУ"Васил Левски" Разград 1 6    
Грета Илкова Илиева ОУ"Н.Вапцаров" Разград 1 4    
Моника Росенова Лазарова ОУ"Васил Левски" Разград 1 3    
Изабел Росенова Лазарова ОУ"Васил Левски" Разград 1 3    
Радост Цветкова Русева ОУ"Васил Левски" Разград 1 3    
Рая Даринова Димитрова ОУ"Н.Икономов" Разград 1 0    

Покана за дарения

Актуално

450 деца решаваха задачи в Коледно математическо състезание

На 8 декември ППМГ "Акад. Н. Обрешков" бе домакин на Коледното [ ... ]

Олимпиади и състезанияОще...
„Екип 7“: RadiNa D’Amore в ППМГ

RadiNa D’Amore, дизайнер: Обичаш рисуване, компютри и социални [ ... ]

В медиитеОще...
RadiNa D’Amore гостува на ППМГ

Младата художничка от Разград Радина Василева отправи предизвикателство [ ... ]

НовиниОще...
Терамаркет в училище

Обособени са кътове за отдих, разговори и контакти.

НовиниОще...
Часът на горчивата истина

За своя 30-годишен „стаж” като наркозависима разказа [ ... ]

НовиниОще...
Елис Ерханова спечели с есето си „Ако бях полицай”

10 прекрасни есета на наши ученици бяха удостоени с грамоти, [ ... ]

НовиниОще...
Първо издание на състезание, посветено на Деня на народните будители

Браво на малките математици, които смело се включиха в [ ... ]

КласиранияОще...
Нашият Суни е първи във фотографски конкурс на Област Разград

Сюлейман Узун от географската паралелка Хг клас спечели [ ... ]

НовиниОще...
Прием в пети клас за учебната 2019/2020 година

ППМГ „Акад.Н.Обрешков“ – Разград ще приеме за учебната [ ... ]

Прием 5 класОще...
Електронен дневник на ППМГ

ВХОД В ДНЕВНИКА

=> Към електронния дневник на ППМГ <=

ПРОФИЛИРАНА [ ... ]

е-ДневникОще...
График за провеждане на родителски срещи в ППМГ „Акад.Н.Обрешков“

ГРАФИК

ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА РОДИТЕЛСКИ СРЕЩИ НА 7.11.2018Г.

ОТ [ ... ]

Родителски срещиОще...
Стипендии - I срок на учебната 2018/2019г.

С Ъ О Б Щ Е Н И Е

СТИПЕНДИИ – ПЪРВИ СРОК

1. Стипендии [ ... ]

СтипендииОще...

5А клас Септември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 17-21.09           24-28.09   ЧП БЕЛ   ИСТОРИЯ Октомври дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 1-5   АЕ ГИ     8-12 МАТЕМАТИКА   БЕЛ     15-19           22-26     БЕЛ     29-02.11   МАТЕМАТИКА       Ноември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 5-9   ЧП       12-16     БЕЛ     19-23       БЕЛ   26-30   АЕ ГИ     Декември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 3-7   ЧП БЕЛ     10-14     ИСТОРИЯ     17-21 МАТЕМАТИКА         Януари дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 2-4           7-11         БЕЛ [ ... ]

Контролни и класни работиОще...
Откриване на учебната 2018/2019 година

Уважаеми ученици, родители и приятели, 

на 17 септември [ ... ]

НовиниОще...
Дневно разписание

 

ДНЕВНО РАЗПИСАНИЕ

 

1. 08.00 – 08.45

2. 09.05 – 09.50

3. [ ... ]

Дневно разписаниеОще...
Момичета променят бъдещето чрез изкуствен интелект

Симона е измислила холограмна сфера, която пресъздава [ ... ]

В медиитеОще...
Министерството препоръча Ася и Симона на Майкрософт

В края на август гръцката столица Атина бе домакин на Alice [ ... ]

НовиниОще...

График за изпити

за оформяне на годишна оценка на Кристиана [ ... ]

ГрафициОще...
Още новини