Резултати от Великденско математическо състезание 2018 – 7 клас

Великденско математическо състезание - 2018  
7 клас - мах 100 точки  
име, презиме, фамилия училище точки  
1 Кристияна Радославова Киранска ОУ "Васил Левски" 72 трето място
2 Доротея Миленова Георгиева ОУ "Васил Левски" 56 четвърто място
3 Габриела Петьова Ангелова ОУ ''Никола Икономов'' 52 пето място
4 Николета Ивайлова Тодорова ОУ "Васил Левски" 47 шесто място
5 Ирена Светлинова Станчева ОУ ''Никола Икономов'' 43  
6 Фатима Мехмед Аля ОУ "Васил Левски" 31  
7 Севдийе Салиева Ислямова ОУ "Васил Левски" 26  
8 Гюзин Гюнай Балджи ОУ "Васил Левски" 20  
9 Рая Десиславова Кайдъмова ОУ "Васил Левски" 15  
10 Бахрие Мехмед Карамустафа СУ "Х. Ботев"- Цар Калоян 9  
11 Станко Динев Мечков ОУ "Никола Вапцаров" 9  
12 Иляйда Сабинова Манасиева  ОУ "Васил Левски" 8  
13 Ивета Станимирова Вълчева ОУ "Васил Левски" 5  
14 Катерина Христова Христова ОУ "Васил Левски" 1  

Резултати от Великденско математическо състезание 2018 – 6 клас

Великденско математическо състезание -2018  
6 клас - мах 75 точки  
име, презиме, фамилия училище точки  
1 ПРЕСЛАВА ХРИСТОФОРОВА ХРИСТОВА ОУ ''Никола Икономов'' 54 трето място
2 ЗОРНИЦА ХРИСТОВА ПАНОВА ОУ ''Никола Икономов'' 44 четвърто място
3 НИКИТА СТОИМЕНОВ СТЕФАНОВ ОУ "Васил Левски" 39  
4 АЙСУ РЕДЖЕБ ШЕФКЕТ ОУ ''Никола Икономов'' 33  
5 АЙЧА БЮЛЕНТ АХМЕД ОУ ''Никола Икономов'' 33  
6 ХРИСТИЯН КАМЕНОВ КОСТОВ ОУ "Васил Левски" 26  
7 АДЕЛИНА СВЕТОСЛАВОВА ДОБРЕВА ОУ ''Никола Икономов'' 19  
8 РАЯ СТОЯНОВА ИЛИЕВА ОУ ''Никола Икономов'' 13  
9 МАРТИН ПЕТРОВ ПЕТРОВ ОУ ''Никола Икономов'' 7  

Резултати от Великденско математическо състезание 2018 – 5 клас

Великденско математическо състезание - 2018    
5 клас - мах 75 точки    
име, презиме, фамилия училище точки  
1 Александър Станимиров Симеонов ОУ "Васил Левски" 51 трето място
2 Кристиян Даниелов Каменов ППМГ "Н. Попович"гр. Шумен 47  
3 Teодора Маринова Тодорова ППМГ"Акад. Н. Обрешков" 46  
4 Кристина Стефанова Стоянова ППМГ"Акад. Н. Обрешков" 38  
5 Пламена Иванова Василева ППМГ"Акад. Н. Обрешков" 24  
6 Михаел Миленов Камбуров ППМГ"Акад. Н. Обрешков" 24  
7 Николай Николаев Николов ОУ "Васил Левски" 23  
8 Пресияна Станиславова Тодорова ППМГ"Акад. Н. Обрешков" 15  

Резултати от Великденско математическо състезание 2018 – 4 клас

Великденско математическо състезание - 2018  
4 клас - мах 75 точки  
име, презиме, фамилия училище точки  
1 ТОАНА АЛИ НАЗМИ ОУ "Н. Вапцаров " 65 първо място
2 НУР МОХАМЕД ШАЕР ОУ "Н. Вапцаров " 59 второ място
3 ВЛАДИСЛАВ СВЕТОСЛАВОВ ВАСИЛЕВ ОУ ''Никола Икономов'' 41 шесто място
4 ЯНА РОМАНОВА РОМАНОВА ОУ "Н. Вапцаров " 39  
5 АЛЕКСАНДЪР ДРАГОМИРОВ ЕНЧЕВ ОУ ''Никола Икономов'' 37  
6 МАРТИНА МИХАЙЛОВА ГИГОВА ОУ ''Никола Икономов'' 35  
7 ГЕРАСИМОС ГЕОРГИОС БАТИСТАТОС ОУ "Н. Вапцаров " 27  
8 ЛИЛИЯ СИМЕОНОВА КАРЧЕВА ОУ "Васил Левски" 23  
9 ПЕТЯ ГАЛИНОВА ДИМИТРОВА ОУ "Васил Левски" 18  
10 НЕРСАН НЕРГИНОВ НАЗИФОВ ОУ "Васил Левски" 12  

Резултати от Великденско математическо състезание 2018 – 3 клас

Великденско математическо състезание - 2018  
3 клас - мах 75 точки  
име, презиме, фамилия училище точки  
1 РУМЕН КАЛОЯНОВ МОНЕВ ОУ "Васил Левски" 52 трето място
2 ИБРАХИМ СЮЛЕЙМАНОВ ИБРАХИМОВ ОУ "О. Паисий "-с. Дянково 39  
3 СТАНИСЛАВ ЦВЕТОМИРОВ ПЕТКОВ ОУ ''Никола Икономов'' 37  
4 РУМЕН АНТОНОВ МОНЕВ ОУ "Васил Левски" 32  
5 ВАИС ХЮСЕИН ВАИЗ НУ "В. Левски"- гр.Лозница 30  
6 БАТУХАН НЕДРЕТ НЕЖДЕТ ОУ "О. Паисий "-с. Дянково 29  
7 ХАЙРИЕ АЛИ ЕРОЛ ОУ "О. Паисий "-с. Дянково 29  
8 БОРИСЛАВА БОРИСЛАВОВА ГЕНЧЕВА ОУ "Васил Левски" 29  
9 РАДОСТИН БИСЕРОВ БОНЕВ ОУ "Васил Левски" 22  
10 РАДОСТИНА ДИМИТРОВА ИВАНОВА ОУ "Васил Левски" 21  
11 КРИСТИНА ИВАЙЛОВА СТЕФАНОВА ОУ "Васил Левски" 14  
12 БАТУХАН БАСРИ ШУКРИ ОУ "О. Паисий "-с. Дянково 10  
13 НАСКО БОРИСОВ АТАНАСОВ ОУ "Васил Левски" 9  
14 ЕРАЙ ХАМДИ НИЯЗИ ОУ "О. Паисий "-с. Дянково 8  

Резултати от Великденско математическо състезание 2018 – 2 клас

Великденско математическо състезание - 2018  
2 клас  - мах 75 точки  
име, презиме, фамилия училище точки  
1 АЛЕКСАНДРА МИРОСЛАВОВА МИНКОВА ОУ "Васил Левски" 57 второ място
2 МАТЕЙ ЛЮБОМИРОВ ДАСКАЛОВ ОУ ''Никола Икономов'' 52 трето място
3 НИКОЛА СИМЕОНОВ ГАНЕВ СУ "Христо Ботев" 50 четвърто място
4 СТЕФАНИ ХРИСТОВА ХРИСТОВА ОУ ''Никола Икономов'' 49 пето място
5 АЙТУНЧ АЙДЪНОВ АЛИЕВ ОУ ''Иван С. Тургенев" 43 шесто място
6 КАЛОЯН ВЛАДИСЛАВОВ ЙОТОВ ОУ ''Иван С. Тургенев" 41  
7 ПРЕСЛАВ НИКОЛАЕВ ПЕТРОВ ОУ ''Никола Икономов'' 40  
8 АЛЕКСАНДРА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА НУ "В. Левски"- гр.Лозница 39  
9 ЙОАНА РОСЕНОВА ЙОРДАНОВА ОУ ''Никола Икономов'' 36  
10 ТРАЯНА ПЛАМЕНОВА ТОДОРОВА ОУ ''Никола Икономов'' 35  
11 АЛЕКСАНДЪР СТЕФАНОВ СТОЯНОВ ОУ "Васил Левски" 34  
12 ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ ''Никола Икономов'' 34  
13 КААН СЕВГИН МЕХМЕД ОУ ''Иван С. Тургенев" 33  
14 АТАНАС НИКОЛОВ ДИМИТРОВ ОУ "Васил Левски" 32  
15 САША БОРИСЛАВОВ КОВАЧКА ОУ "Васил Левски" 31  
16 НИКОЛА ЕВГЕНИЕВ ЕНЧЕВ ОУ "Васил Левски" 31  
17 СИМОНА АДРИАНОВА ДАЙНОВА ОУ "Васил Левски" 31  
18 КРИСТИАНА ВИКТОРОВА ШАМОВА ОУ "Васил Левски" 30  
19 АЛЕКСА НИКОЛАЕВА НИКОЛАЕВА ОУ "Н. Вапцаров " 30  
20 САМИР НАИМ РАМАДАН ОУ ''Никола Икономов'' 29  
21 РАДОСТИН ИВАЙЛОВ РУМЕНОВ ОУ "Васил Левски" 28  
22 ИЛКАЙ СЕРХАТОВ ИСЛЯМОВ ОУ "Васил Левски" 27  
23 СТИЛИЯН ЕНЧЕВ СТОЯНОВ ОУ ''Иван С. Тургенев" 26  
24 ХРИСТО РОСЕНОВ РАЙКОВ ОУ "Васил Левски" 26  
25 МАЯ МИХАЙЛОВА АТАНАСОВА ОУ "Васил Левски" 25  
26 СЕМРА ХЮСЕИН ВЕИЗОВА НУ "В. Левски"- гр.Лозница 24  
27 ЦВЕТОМИРА ИВАЙЛОВА АЛАДЖОВА ОУ ''Никола Икономов'' 24  
28 ШЕНГЮЛ ШЕНОЛ ИСМАИЛ СУ "Христо Ботев" 24  
29 СИМЕОН НИКОЛОВ СИМЕОНОВ ОУ ''Никола Икономов'' 23  
30 АЛЕЙНА ФЕРХАТОВА ХЮСЕИНОВА ОУ ''Иван С. Тургенев" 22  
31 МИХАЕЛА ТИХОМИРОВА  ЦОНЕВА ОУ ''Никола Икономов'' 22  
32 СТРАХИЛ АНАТОЛИЕВ АВРАМОВ ОУ "Васил Левски" 20  
33 АРМАН АЛПЕР АХМЕД ОУ "Васил Левски" 20  
34 КАМЕЛИЯ СТИЛИЯНОВА ГИЧЕВА ОУ "Васил Левски" 19  
35 ПЕТЯ ЕМИЛОВА ТОНЕВА ОУ "Васил Левски" 19  
36 РАДОСТ ЦВЕТКОВА РУСЕВА ОУ "Васил Левски" 17  
37 МЕРТ ТУРХАН МЮМЮН ОУ ''Иван С. Тургенев" 17  
38 ЕФЕ АЛИ НАЗМИЕВ ОУ "Васил Левски" 17  
39 ДИМИТЪР НИКОЛАЕВ ДЕНЕВ ОУ "Васил Левски" 16  
40 ЙОРДАН ЙОРДАНОВ ПАНЧЕВ ОУ "Васил Левски" 15  
41 РАЯ ДАРИНОВА ДИМИТРОВА ОУ ''Никола Икономов'' 15  
42 КАЛОЯН ЦВЕТОМИРОВ СТЕФАНОВ ОУ "Васил Левски" 15  
43 МИХАЕЛА ХРИСТОФОРОВА ХРИСТОВА ОУ ''Никола Икономов'' 14  
44 НИКОЛ САШЕВА СТОЯНОВА ОУ "Васил Левски" 14  
45 ЙОВКО ЙОВКОВ ЙОРДАНОВ ОУ "Васил Левски" 13  
46 ВИКТОРИЯ СТЕФАНОВА СТЕФАНОВА ОУ "Н. Вапцаров " 13  
47 ХРИСТО ХРИСТОВ ХРИСТОВ СУ "Христо Ботев" 13  
48 АНЕЛИЯ АНГЕЛОВА КОЛЕВА ОУ ''Никола Икономов'' 12  
49 АРМАН ОРХАН АЛИ  СУ "Христо Ботев" 12  
50 ХРИСТОФОР ДИАНОВ ВЛАДИМИРОВ ОУ "Н. Вапцаров " 10  
51 МОНИКА РОСЕНОВА ЛАЗАРОВА ОУ "Васил Левски" 9  
52 ЕМИРКАН ЕРГИН МУСТАФА ОУ ''Иван С. Тургенев" 8  
53 ВАСИЛ АНТОНОВ ТОНЕВ ОУ "Васил Левски" 8  
54 РОСТИСЛАВ РОСТИСЛАВОВ КАСАБОВ ОУ "Васил Левски" 8  
55 БОРА СЕЗГИН НИЯЗИ ОУ "Васил Левски" 6  
56 БОЯН ДИМИТРОВ СТОЙЧЕВ ОУ ''Никола Икономов'' 5  
57 БОЖИДАР ДИМИТРОВ БАШАКОВ ОУ ''Никола Икономов'' 3  
58 МАРТИН СТОЯНОВ ВЪЛЧИНОВ ОУ "Н. Вапцаров " 2  
59 ЦВЕТОМИР ЦВЕТКОВ СТОЙКОВ ОУ "Н. Вапцаров " 1  
60 БОЯНА ДАНИЕЛОВА ДОБРЕВА ОУ "Васил Левски" 1  
61 ХАСРЕД ЙОЗДЖАН АКСОЙ ОУ ''Никола Икономов'' 1  
62 ИЛКАЙ СЕВГИН НАЗИФ ОУ ''Никола Икономов'' 1  
63 ПЕТЪР СИМЕОНОВ ПРОДАНОВ ОУ "Васил Левски" 1  

Резултати от Великденско математическо състезание 2018 – 1 клас

Великденско математическо състезание - 2018    
1 клас - мах 60 точки      
име, презиме, фамилия училище точки  
1 Сияна Димитрова Димитрова СУ "Йоан Е. Български"-Шумен 54 първо място
2 Теодор Тодоров Тодоров ОУ "Васил Левски" 52 второ място
3 Павел Руменов Генчев ОУ ''Никола Икономов'' 50 трето място
4 Невена Драгомирова Драганова ОУ ''Никола Икономов'' 46 четвърто място
5 Николай Димитров Николаев ОУ "Отец Паисий" 43 пето място
6 Димитър Димитров Янакиев ОУ "Васил Левски" 41 шесто място
7 Руслана Драгомирова Павлова ОУ ''Никола Икономов'' 40  
8 Мария Андонова Донева ОУ "Д-р Петър Берон"-Шумен 39  
9 Алек Ерол Ибрям ОУ ''Никола Икономов'' 39  
10 Александра Милчева Петрова ОУ "Васил Левски" 38  
11 Ралица Иванова Иванова ОУ "Васил Левски" 36  
12 Виктор Ивелинов Имперов ОУ "Васил Левски" 35  
13 Антоний Николаев Иванов ОУ ''Никола Икономов'' 33  
14 Ванеса Антонова Ангелова ОУ "Васил Левски" 33  
15 Бeлослава Мариянова Маринова ОУ ''Никола Икономов'' 32  
16 Мирослав Росенов Андеев ОУ "Васил Левски" 31  
17 Никол Илиянова Илиева ОУ ''Иван С. Тургенев" 31  
18 Калина Самуилова Цонева ОУ "Васил Левски" 30  
19 Георги Найденов Димитров ОУ ''Никола Икономов'' 29  
20 Анджела Ивайлова Димитрова ОУ ''Никола Икономов'' 29  
21 Teодор Красимиров Росенов ОУ ''Иван С. Тургенев" 29  
22 Айзар Шефкетова Османова ОУ "Отец Паисий" 28  
23 Берк Бeлгин Левзинов ОУ ''Никола Икономов'' 28  
24 Иво Василев Георгиев ОУ ''Никола Икономов'' 27  
25 Кристиян Ростиславов Савов ОУ ''Никола Икономов'' 27  
26 Михаил Младенов Димитров ОУ "Васил Левски" 27  
27 Ивиана Ивелинова Иванова ОУ ''Никола Икономов'' 26  
28 Надежда Николаева Атанасова ОУ "Васил Левски" 26  
29 Рая Радославова Русева ОУ ''Никола Икономов'' 24  
30 Джан Тезджан Реджеб ОУ ''Иван С. Тургенев" 24  
31 Мария Иванова Тодорова ОУ "Васил Левски" 24  
32 Самир Гюнер Исмет ОУ "Васил Левски" 24  
33 Гюкай Бейханов Бекиров ОУ "Отец Паисий" 23  
34 Кристина Калоянова Людмилова ОУ ''Никола Икономов'' 23  
35 Кристиян Деянов Пейчев ОУ "Васил Левски" 23  
36 Селин Сали Сали ОУ "Н. Вапцаров " 23  
37 Берк Бейзатов Мустафов ОУ ''Никола Икономов'' 22  
38 Любомира Пламенова Ганчева ОУ "Васил Левски" 22  
39 Йоана  Деянова Димитрова ОУ "Васил Левски" 22  
40 Езел Кадри Басри ОУ "Н. Вапцаров " 22  
41 Мартин Дилянов Друмев ОУ "Н. Вапцаров " 22  
42 Боряна Дениславова Младенова ОУ ''Иван С. Тургенев" 21  
43 Виктория Пламенова Атанасова ОУ "Васил Левски" 21  
44 Светломира Димитрова Иванчева ОУ "Васил Левски" 21  
45 Еда Селим Селим ОУ "Н. Вапцаров " 21  
46 Алекс Тоди Мертири ОУ "Н. Вапцаров " 21  
47 Максим Калинов Костадинов ОУ ''Никола Икономов'' 20  
48 Андреа Недялкова Великова ОУ ''Никола Икономов'' 20  
49 Андрея Ивайлова Йорданова ОУ ''Никола Икономов'' 20  
50 Валентина Бориславова Миленова ОУ "Васил Левски" 20  
51 Евдокия Петкова Белчева ОУ ''Никола Икономов'' 19  
52 Моника Йорданова Добрева ОУ ''Никола Икономов'' 19  
53 Добромир Емилов Атанасов ОУ "Васил Левски" 19  
54 Преслава Пламенова Пантилеева ОУ ''Иван С. Тургенев" 17  
55 Тея Валентинова Геиргиева ОУ "Васил Левски" 17  
56 Константин Калоянов Кирилов ОУ ''Никола Икономов'' 16  
57 Симона Светославова Добрева ОУ ''Никола Икономов'' 16  
58 Даниел Стилянов Димов ОУ "Васил Левски" 14  
59 Елисавета Евгениева Драганова ОУ "Васил Левски" 14  
60 Румен Янков Йоргакиев ОУ "Васил Левски" 14  
61 Фарук Гюнаев Халидов ОУ ''Никола Икономов'' 13  
62 Ронай Метин Невзат ОУ "Н. Вапцаров " 13  
63 Наджи Танер Наджи ОУ "Н. Вапцаров " 13  
64 Благомир Бисеров Бонев ОУ "Васил Левски" 13  
65 Алекс Цветелинова Иванова ОУ "Н. Вапцаров " 13  
66 Меляни Юмер Алиосман ОУ ''Никола Икономов'' 12  
67 Божена Десиславова Адриянова ОУ ''Никола Икономов'' 11  
68 Атила Нехрунов Хашимов ОУ "Васил Левски" 11  
69 Виктория Искренова Илиева ОУ "Васил Левски" 10  
70 Галиана Калоянова Георгиева ОУ "Васил Левски" 10  
71 Февзи Насуф Ниязи ОУ "Н. Вапцаров " 8  
72 Преслава Преславова Панайотова ОУ ''Никола Икономов'' 6  
73 Габриела Симеонова Димитрова ОУ "Васил Левски" 5  
74 Максим Тихомиров Тодоранов ОУ ''Никола Икономов'' 3  

Покана за дарения

Актуално

Стипендии - I срок на учебната 2018/2019г.

С Ъ О Б Щ Е Н И Е

СТИПЕНДИИ – ПЪРВИ СРОК

1. Стипендии [ ... ]

СтипендииОще...

5А клас Септември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 17-21.09           24-28.09   ЧП БЕЛ   ИСТОРИЯ Октомври дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 1-5   АЕ ГИ     8-12 МАТЕМАТИКА   БЕЛ     15-19           22-26     БЕЛ     29-02.11   МАТЕМАТИКА       Ноември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 5-9   ЧП       12-16     БЕЛ     19-23       БЕЛ   26-30   АЕ ГИ     Декември дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 3-7   ЧП БЕЛ     10-14     ИСТОРИЯ     17-21 МАТЕМАТИКА         Януари дати понеделник вторник сряда четвъртък петък 2-4           7-11         БЕЛ [ ... ]

Контролни и класни работиОще...
Математическата гимназия най-сетне се сдоби със собствена сграда

За учениците и учителите от ППМГ „Акад. Н. Обрешков“ [ ... ]

В медиитеОще...
Дневно разписание

 

ДНЕВНО РАЗПИСАНИЕ

 

1. 08.00 – 08.45

2. 09.05 – 09.50

3. [ ... ]

Дневно разписаниеОще...
Момичета променят бъдещето чрез изкуствен интелект

Симона е измислила холограмна сфера, която пресъздава [ ... ]

В медиитеОще...
Министерството препоръча Ася и Симона на Майкрософт

В края на август гръцката столица Атина бе домакин на Alice [ ... ]

НовиниОще...

График за изпити

за оформяне на годишна оценка на Кристиана [ ... ]

ГрафициОще...

СЪОБЩЕНИЕ

 Уведомяваме Ви, че считано от 01.08.2018 г. се променя [ ... ]

НовиниОще...
(СНИМКИ) Връчване на дипломите на випуск 2018

Връчване на дипломите на випуск 2018 =>

НовиниОще...
Кметът награди отличниците от випуск 2018

Кметът на Разград доктор Валентин Василев въведе нова [ ... ]

НовиниОще...
(СНИМКИ) Бал ППМГ Випуск 2018

Абитуриентите на ППМГ "Акад. Никола Обрешков" празнуват [ ... ]

НовиниОще...
Честит празник, ППМГ!

(СНИМКИ) ППМГ “Акад. Никола Обрешков” – Разград [ ... ]

НовиниОще...
Още новини