Резултати от „Европейско кенгуру“ 7-8 клас

 

Европейско кенгуру 2017  
имена училище нас.място клас точки    
Юлиян Мирославов Минчев ОУ"Васил Левски" Разград 7 53   40 място в България
Джан Четин Неджмедин ПТГ"Шандор Петьофи" Разград 8 51   42 място в България
Смилян Павлов Панов ОУ"Васил Левски" Разград 7 45    
Зорница Деянова Маринова ОУ"Васил Левски" Разград 7 28    
Никол Николаева Колева ОУ"Н.Вапцаров" Разград 7 20    

Резултати от „Европейско кенгуру“ 5-6 клас

Европейско кенгуру 2017  
имена училище нас.място клас точки    
Ива Ивелинова Григорова ОУ"Н.Вапцаров" Разград 6 81 I място в Разград 16 място в България
Мерт Нергинов Хамдиев ОУ"Васил Левски" Разград 6 76 II място в Разград  
Кристияна Радославова Керанска ОУ"Васил Левски" Разград 6 72 III място в Разград  
Никита Стоименов Стефанов ОУ"Васил Левски" Разград 5 62   32 място в България
Християн Симеонов Карчев ОУ"Васил Левски" Разград 6 61    
Петя Павлинова Петрова ОУ"Хр.Ботев" Исперих 6 60    
Айсу Реджеб Шефкет ОУ"Н.Икономов" Разград 5 52    
Белослава Първанова Петкова ОУ"Васил Левски" Разград 6 49    
Любомир Кирилов Драганов ОУ"Васил Левски" Разград 6 47    
Християн Каменов Костов ОУ"Васил Левски" Разград 5 46    
Онур Бюлент Шеит СУ"Св.Св.Кирил и Методий"  с.Самуил 5 44    
Мийрем Исаева Османова СУ"Св.Св.Кирил и Методий"  с.Самуил 5 44    
Никол Атанасова Тодорова ОУ"Васил Левски" Разград 5 43    
Мелих Зафер Хюсеин СУ"Св.Св.Кирил и Методий"  с.Самуил 6 39    
Христина Йорданова Йорданова ОУ"Н.Вапцаров" Разград 5 33    
Елиф Ахмед Васвие СУ"Св.Св.Кирил и Методий" с.Самуил 5 28    

Резултати от „Европейско кенгуру“ – 4 клас

Европейско Кенгуру 2017 - 4 клас
ВХ.№ ИМЕ ПРЕЗИМЕ ФАМИЛИЯ УЧИЛИЩЕ точки
1 170000048103 ИВАН ДЕНИСЛАВОВ ГЕНЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 83
2 170000048803 НАДЕЖДА ЕМИЛОВА МИХОВА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 74
3 170000521603 МАЯ СОТИРОВА ХРИСТОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 72
4 170000522003 МЕРТ АЙДЪН  ХАСАН ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" - с.Дянково 70
5 170000523603 КРИСТИНА СТЕФАНОВА СТОЯНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 69
6 170000523703 ТЕОДОРА МАРИНОВА ТОДОРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 68
7 170000048503 ВИКТОРИЯ  РУМЕНОВА МАРКОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ"  66
8 170000048203 ИВАН МОМЧИЛОВ ИВАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 65
9 170000522703 НИНА ПЕТРОВА МИНКОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 64
10 170000048303 ТЕОДОР ЙОРДАНОВ ДИМИТРОВ ОУ"ХРИСТО БОТЕВ" - ИСПЕРИХ 63
11 170000048403 МИРА РАДОСТИНОВА РАЙЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 60
12 170000523503 ДАНИЕЛ ПЛАМЕНОВ ПЕТРОВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 57
13 170000521503 КОРАЙ НЕРГИНОВ ХАМДИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 55
14 170000523803 ВИКТОРИЯ  КОСТАДИНОВА ПЕТКОВА ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 54
15 170000524003 СТАНИМИР ИВОВ ИВАНОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 54
16 170000048703 СТИЛИЯНА  ХРИСТОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ АПРИЛОВ"-ИСПЕРИХ 53
17 170000048903 ПРЕСИЯНА СТАНИСЛАВОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53
18 170000522503 ЮЛИАНА ТОДОРОВА ГРИГОРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53
19 170000522603 МИХАИЛ МИЛЕНОВ КАМБУРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53
20 170000521703 АЛЕКСАНДЪР СТАНИМИРОВ СИМЕОНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 52
21 170000521803 ПЛАМЕНА ИВАНОВА ВАСИЛЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 52
22 170000047503 РАДОСЛАВ ПЛАМЕНОВ ГОСПОДИНОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 51
23 170000048603 ЯВОР ЮЛИЯНОВ ДАНАИЛОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 50
24 170000521403 ФЕИМ СУНАЕВ АХМЕДОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 47
25 170000522103 ЕМРЕ ЕРСИН ХЮСЕИН ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" - с.Дянково 46
26 170000048003 ДИМИТЪР НИКОЛОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 45
27 170000521903 ДАРИЯН ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 45
28 170000047703 БЕРКАЙ АХМЕД АЛИ ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 44
29 170000522903 ЦВЕТА ПАВЛОВА МАРИНОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 42
30 170000047403 ТУНДЖАЙ ТЕЗДЖАНОВ ЗАКИРОВ СУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ"-ЗАВЕТ 41
31 170000521303 АЛЕКСАНДЪР САШЕВ СТОЯНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 41
32 170000523103 МИХАИЛ МИЛЕНОВ МИХОВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 38
33 170000522303 БЕСТЕ БЕЙХАНОВА АЛИЕВА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" - с.Дянково 37
34 170000047103 ДЕНИЦА СТАНИМИРОВА ПЕНЧЕВА СУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ"-ЗАВЕТ 32
35 170000047303 ИВАН ЛЮБОМИРОВ ЙОВЧЕВ СУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ"-ЗАВЕТ 31
36 170000047603 ГАБРИЕЛА ПЛАМЕНОВА ИВАНОВА ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 31
37 170000523903 ГРАЦИЕЛА СТЕФАНОВА СТОЯНОВА ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 30
38 170000522203 ТУЧЕ  САБРИЕВ АХМЕДОВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" - с.Дянково 29
39 170000523203 САБРИЕ САБРИЕВА ЮКСЕЛОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 28
40 170000521203 ИВАН НИКОЛАЕВ НАКОВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 28
41 170000047203 МАКСИМ  МЛАДЕНОВ ТОТЕВ СУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ"-ЗАВЕТ 26
42 170000522403 ЕМРЕ ЛЕВЕНД САЛИ ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 26
43 170000523003 ИВАЙЛО  НЕНОВ ПАНЧЕВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 13
44 170000523403 ЕЛЧИН ЕРКИНОВА ДЖАВИДОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 10

Резултати от „Европейско кенгуру“ – 3 клас

Европейско кенгуру 2017  
имена училище нас.място клас точки    
Ивайло Иванов Иванов ОУ"Н.Икономов" Разград 3 68 I място в Разград 23 място в България
Тоана Али Назми ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 66 II място в Разград  
Станимир Ивайлов Николов ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 64 III място в Разград  
Надежда Тихомирова Тодорова ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 63    
Александър Драгомиров Енчев ОУ"Н.Икономов" Разград 3 59    
Владислав Светославов Василев ОУ"Н.Икономов" Разград 3 56    
Нерсан Нергинов Назифов ОУ"Васил Левски" Разград 3 56    
Хавин Мехмет Юнсал ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 53    
Нур Мохамед Шаер ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 53    
Антония Георгиева Василева СУ"Хр.Ботев" Разград 3 53    
Николай Ивайло Цачев ОУ"Васил Левски" Разград 3 51    
Дамян Цветелинов Тодоров ОУ"Н.Икономов" Разград 3 50    
Виктор Миленов Пенев ОУ"Н.Икономов" Разград 3 50    
Денислав  Цветомиров Денчев ОУ"Н.Икономов" Разград 3 43    
Неда Миленова Митева ОУ"Васил Левски" Разград 3 42    
Лилия Симеонова Карчева ОУ"Васил Левски" Разград 3 41    
Исмет Хюсмен Хасан ОУ"Н.Икономов" Разград 3 38    
Емилиян Юлиянов Тодоров СУ"Хр.Ботев" Разград 3 37    
Стоян Станиславов Стоянов СУ"Хр.Ботев" Разград 3 24    

Резултати от „Европейско кенгуру“ – 2 клас

Европейско кенгуру 2017  
имена училище нас.място клас точки    
Румен Калоянов Монев ОУ"Васил Левски" Разград 2 77 I място в Разград 18 място в България
Николай Свиленов Илиев СУ"Хр.Ботев" Разград 2 68 II място в Разград  
Румен Антонов Монев ОУ"Васил Левски" Разград 2 67 III място в Разград  
Пламена Мариянова Томова СУ"Хр.Ботев" Разград 2 60    
Валерия Павлинова Петрова ОУ"Хр.Ботев" Исперих 2 56    
Елена Николаева Ангелова СУ"Хр.Ботев" Разград 2 55    
Рая Владиславова Андреева ОУ"Васил Левски" Разград 2 53    
Ивета Бобева Тодорова ОУ"Васил Левски" Разград 2 50    
Радостин Бисеров Бонев ОУ"Васил Левски" Разград 2 50    
Яна Николаева Даскалова ОУ"Васил Левски" Разград 2 45    
Ния Христова Христова ОУ"Васил Левски" Разград 2 44    
Дорианна Деянова Петрова ОУ"Н.Икономов" Разград 2 38    
Мерт Джунейт Кърсъртлъ СУ"Хр.Ботев" Разград 2 38    
Кристина Ивайлова Стефанова ОУ"Васил Левски" Разград 2 38    
Вероника Павелова Гъркова СУ"Хр.Ботев" Разград 2 37    
Айчин Фикретова Садъкова ОУ"Отец Паисий" Разград 2 35    
Тома Мариянов Томов СУ"Хр.Ботев" Разград 2 34    
Александър Григоров Георгиев ОУ"Отец Паисий" Разград 2 30    
Габриел Сергеев Русев ОУ"Отец Паисий" Разград 2 26    
Радостина Димитрова Иванова ОУ"Васил Левски" Разград 2 25    
Мелиса Марин Колева СУ"Хр.Ботев" Разград 2 19    
Мелис Гюнер Мустафа ОУ"Васил Левски" Разград 2 0    

Актуално

=> Министерството на образованието и науката (МОН)

=> РУО [ ... ]

КонтактиОще...
График за провеждане на родителски срещи в ППМГ „Акад.Н.Обрешков“

ГРАФИК

за провеждане на родителски срещи в ППМГ „Акад.Н.Обрешков“

Клас [ ... ]
Родителски срещиОще...

5А ПОН ВТ СР ЧЕТВ ПЕТ септември           18.09-21.09           25.09-29.09           октомври           2.10-6.10           9.10-13.10 Математика          16.10-20.10           23.10-27.10       БЕЛ   30.10-31.10           ноември           6.11-10.11 Математика          13.11-17.11   ЧП БЕ     20.11-24.11       БЕЛ   27.11-1.12         География декември           4.12-8.12 Математика  ЧП       11.12-15.12       БЕЛ   18.12-22.12 АЕ     История   януари           3.01-5.01           8.01-12.01 Математика  БЕ       15.01-19.01       БЕЛ   22.01-26.01       История   29.01-2.02                                   Забележка: [ ... ]

Контролни и класни работиОще...
Класни ръководители

Класни ръководители на паралелките за учебната 2017/2018 г.

Класни ръководителиОще...
„13. клас” върза вратовръзките на 5. клас в Математическата

Тук ще учи осмокласничката с най-висок бал в Разградска [ ... ]

НовиниОще...
Заявление за отсъствия

В сила от 15 септември 2017 година

Ученик може да отсъства [ ... ]

БланкиОще...
Седмично разписание в ППМГ

Седмично разписание за първи срок на учебната 2017/2018 година.

Стая [ ... ]

Седмично разписаниеОще...
15 септември - първият учебен ден (СНИМКИ)

Трепети и вълнения на първия учебен ден в ППМГ „Академик [ ... ]

НовиниОще...
Списък на учебниците за учебната 2017-2018

СПИСЪК НА УЧЕБНИЦИТЕ

9а, 9б, 9в, 9г клас

Български език ЗП [ ... ]
УчебнициОще...

ПРЕВЕНЦИЯ НА АГРЕСИЯТА И НАСИЛИЕТО В УЧИЛИЩЕ

Система за [ ... ]

Превенция на агресиятаОще...

ПРАКТИЧЕСКИ НАСОКИ ЗА ДЕЙСТВИЯТА, КОИТО УЧИТЕЛИ И УЧЕНИЦИ [ ... ]

Превенция на агресиятаОще...

       

СПИСЪК НА ЗАВЪРШИЛИТЕ СРЕДНО [ ... ]

Алумни ППМГОще...
График за подаване на документи, класиране и записване | Прием V клас

Съгласно регламента за прием на ученици в V клас е определен [ ... ]

Прием 5 класОще...
Прием 5 клас за учебната 2017/2018г.

ПРОФИЛИРАНА ПРИРОДОМАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ

„АКАДЕМИК [ ... ]

Прием 5 класОще...
В ППМГ представиха урок за решаване на конфликти

Заменик областният управител Евгени Драганов бе сред гостите [ ... ]

В медиитеОще...
В ППМГ в Разград представиха „мобилна антибулинг класна стая“

Проявата по проект „Опознай тъмната си страна“ отразена [ ... ]

В медиитеОще...
Още новини

Випуск 2017

vipysk ppmg 2017