Резултати от Коледното математическо състезание 7 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
7 клас  - 100 МАХ   
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 ИРЕНА СВЕТЛИНОВА СТАНЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43,5 поощрителна награда и грамота
2 НИКОЛЕТА ИВАЙЛОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 41 грамота за участие
3 МЕРТ НЕРГИНОВ ХАМДИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 36  
4 ЕЛИЦА ЕВГЕНИЕВА ЕНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35,5  
5 ХРИСТИЯН СИМЕОНОВ КАРЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35  
6 КАЛИНА КИРИЛОВА ЙОРДАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 34  
7 КРИСТИЯНА РАДОСЛАВОВА КИРАНСКА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33  
8 РОМАН ТОНЕВ КАЛЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33  
9 ГАБРИЕЛА ПЕТЬОВА АНГЕЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 32,5  
10 МИХАЕЛ ДАНАИЛОВ ДИМИТРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 30  
11 ИВА ИВЕЛИНОВА ГРИГОРОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 30  
12 ДОРОТЕЯ МИЛЕНОВА ГЕОРГИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 29  
13 ЛЮБОМИР КИРИЛОВ ДРАГАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 29  
14 КАЛИНА ВЕСЕЛИНОВА СПАСОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 29  
15 СОНЯ НАЧЕВА НАЧЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 27  
16 КОЛИЙН ПЛАМЕНОВА ГОСПОДИНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 26,5  
17 ФАТИМА МЕХМЕД АЛЯ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 25  
18 ВАСИЛ ТОНЕВ КАЛЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 23  
19 БЕРАЙ ЕРХАН СИБРЕЛИ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 22  
20 РАДИНА КОСЕВА КОСЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 22  
21 ЯВОР ЛАТИНОВ МЛАДЕНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 21,5  
22 КРИСТИНА ПЕТРОВА ЯНАКИЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 21  
23 СИЛВИЯ КОСТАНТИНОВА ГЕОРГИЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 12,5  
24 ПЕТЯ НАЙДЕНОВА МАРКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 12,5  
25 АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ СТОЯНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 7  

Резултати от Коледното математическо състезание 6 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
6 клас   - 60 МАХ ТОЧКИ  
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 МОМЧИЛ ЯНКОВ ЯНКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33 грамота за участие
2 НИКИТА СТОИМЕНОВ СТЕФАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33 грамота за участие
3 ПРЕСЛАВА ХРИСТОВА ХРИСТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 32 грамота за участие
4 АЙСУ РЕДЖЕБ ШЕФКЕТ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 26  
5 МИЙРЕМ ИСАЕВА ОСМАНОВА СУ САМУИЛ 24  
6 АЙЧА БЮЛЕНТ АХМЕД ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 24  
7 АДЕЛИНА СВЕТОСЛАВОВА ДОБРЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 24  
8 МАРТИН РОСЕНОВ ИВАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 23  
9 ОНУР БЮЛЕНТ ШЕИТ СУ САМУИЛ 19  
10 ДИМАНА ОГНЯНОВА ДАМЯНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
11 РУМЕН РУМЕНОВ КИТАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
12 ИВАННА СВИЛЕНОВА ИВАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
13 ЗОРНИЦА ХРИСТОВА ПАНОВА  ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 17  
14 МАРТИН ПЕТРОВ ПЕТРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 17  
15 ЮДЖЕЛ-ДЖАН ЮДЖЕЛ ХЮСЕИН ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16  
16 ВИЛНУР МУСТАФА ГАВАНДЖИ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 15  
17 ХРИСТИНА ЙОРДАНОВА ЙОРДАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
18 ДУЙГУ НУРАЯВА ХАДЖИАХМЕДОВА ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 14  
19 АЛЯРА РЕДЖЕБ ГАВАЛДЖИ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 12  
20 АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 12  
22 СТЕЛА ПЕТРОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 12  
23 БУРЧИН СЕЗГИН АЛИ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
24 НИХАЛ АЙЛИНОВА НАНИШЕВА ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 10  
25 АКСЕЛ АНГЕЛОВ АЛЕКОВ СУ САМУИЛ 8  
26 АЛЕЙНА САЛИМ РЕДЖЕБ СУ САМУИЛ 8  
27 МАРТИН ТИХОМИРОВ ТОТЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
28 ДИМАНА КАЛИНОВА НАЙДЕНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 8  
29 ВИКТОРИЯ КРАСИМИРОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 8  
30 ЕЛИФ АХМЕД ВАСФИ СУ САМУИЛ 5  
31 СУДЕ АЛИМ МЕТИН ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 3  
32 ОНУР ОКТАЙ ШЕРИФ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 1  
33 МУСТАФА ХАСАНОВ МУСТАФОВ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 0  

Резултати от Коледното математическо състезание 5 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
5 клас - 60 МАХ ТОЧКИ    
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 МАЯ СОТИРОВА ХРИСТОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 55 първо място - награда и грамота
2 АЛЕКСАНДЪР СТАНИМИРОВ СИМЕОНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 44 второ място - награда и грамота
3 ТЕОДОРА МАРИАНОВА ТОДОРОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 38 трето място - награда и грамота
4 ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ХРИСТОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 37  
5 ИВАН МОМЧИЛОВ ИВАНОВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 37  
6 ДУЙГУ МУСТАФА МЕХМЕД ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 32  
7 ВАСИЛ ЦВЕТАНОВ ПЕТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
8 КОРАЙ НЕРГИНОВ ХАМДИЕВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 30  
9 ЕМРЕ ЕРСИН ХЮСЕИН ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 29  
10 ВИКТОРИЯ КОСТАДИНОВА ПЕТКОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 29  
11 ИВАЙЛА ИВАЙЛОВА ЙОВЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28  
12 НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 27  
13 РУМЕН МИЛЕНОВ ГЕОРГИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 27  
14 ЙОРДАН МАРИНОВ БАРЛЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 26  
15 ДАНИЕЛ ПЛАМЕНОВ ПЕТРОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 25  
16 МИРА РАДОСТИНОВА РАЙЧЕВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 25  
17 ПРЕСИЯНА СТАНИСЛАВОВА ТОДОРОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 25  
18 ВИКТОРИЯ РУМЕНОВА МАРКОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 24  
19 КРИСТИНА СТЕФАНОВА СТОЯНОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 24  
20 СТАНИСЛАВ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 22  
21 ПЛАМЕНА ИВАНОВА ВАСИЛЕВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 21  
22 АНЪЛ ХЮСЕЙНОВ ХЮСЕЙНОВ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 18  
23 АЛЕЙНА НЕВЗАТ ХАСАНБАШ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 18  
24 АЛПАЙ ХАМИДОВ САБРИЕВ СУ САМУИЛ 17  
25 НАДЕЖДА ЕМИЛОВА МИХОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 17  
26 МАХМУД АХМЕД ДАЙЛЯН ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 14  
27 ЛЪЧЕЗАРА РУМЕНОВА ЛЮТАЧКИ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 13  
28 АЗРА АЙСУН  ЯКУБ СУ САМУИЛ 12  
29 ЕСИН ШУКРИ АХМЕД СУ САМУИЛ 10  
30 СИНЕМ ФИКРЕТОВА САБРИЕВА СУ САМУИЛ 10  
31 ГИЗЕМ МУСТАФА ГАВАНДЖИ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 10  
33 ДИМИТЪР НИКОЛАЕВ ДИМОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 10  
36 МЕЛИС МЕХМЕД АХМЕД СУ САМУИЛ 8  
37 ВИКТОР ВЕНИСЛАВОВ РАДЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 8  
38 ОКАН ДАУДОВ ДАУДОВ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 8  
40 ЕДЖЕ САЛИ НУТФУЛА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
41 ДЖЕЙДА ТАНЕР ФЕЙЗУЛА СУ САМУИЛ 4  
42 ИСМЕТ ДИМИТРИЧКОВ ХРИСТОВ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 3  
43 МЕХМЕД ИБРАХИМ МЕХМЕД ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 0  

Резултати от Коледното математическо състезание 4 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
4 клас   - 60 МАХ ТОЧКИ  
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 НИЯ КАЛОЯНОВА КОЙЧЕВА НУ''В. ЛЕВСКИ''-ЛОЗНИЦА 47 второ място - награда и грамота
2 ИВАЙЛО ИВАНОВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 45 трето място - награда и грамота
3 АЛЕКСАНДЪР ДРАГОМИРОВ ЕНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 45 трето място - награда и грамота
4 СОНЯ САРКИС ОВАНЕСЯН НУ''В. ЛЕВСКИ''-ЛОЗНИЦА 43 четвърто място - грамота
5 АВА ДАУД АЛЯОВЛУ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 43 четвърто място - грамота
6 НУР МОХАМЕД ШАЕР ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 43 четвърто място - грамота
7 СТАНИМИР ИВАЙЛОВ НИКОЛОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 42 пето място - грамота
8 ЮЛИАНА ЦАНКОВА ВАСИЛЕВА ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 41 шесто място - грамота
9 НАДЕЖДА ТИХОМИРОВА ТОДОРОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 40  
10 ДУЙГУ СЕЗЕЛ КАСИМ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 37  
11 ТОАНА АЛИ НАЗМИ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 31  
12 ДАМЯН ЦВЕТЕЛИНОВ ТОДОРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 31  
13 РАЯ ИВАЙЛОВА ЛЮБЕНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 27  
14 ПРЕСИЯН ДЕЯНОВ ДИМИТРОВ ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 27  
15 НИКОЛА ЦВЕТОМИРОВ НИКОЛОВ ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 23  
16 КАЛИНА МАРЧЕВА ЙОРДАНОВА ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 22  
17 АЙСУ РАЙМ САЛИ  ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 21  
19 ТЕОДОР НИКОЛАЕВ ВЪЗЕЛОВ ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 21  
20 НИКОЛАЙ ИВАЙЛО ЦАЧЕВ ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 18  
21 СТИЛЯН ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 18  
22 ХРИСТАС ХРИСТОВ КРУМОВ ОУ ''ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 18  
23 НЕДА МИЛЕНОВА МИТЕВА ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 18  
24 ИСМЕТ ХЮСМЕН ХАСАН  ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 16  
25 ЛИЛИЯ СИМЕОНОВА КАРЧЕВА ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 16  
26 ЯНА РОМАНОВА РОМАНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 15  
27 НЕРСАН НЕРГИНОВ НАЗИФОВ ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 15  
28 ВЛАДИСЛАВ СВЕТОСЛАВОВ ВАСИЛЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 14  
29 ЕМИР САМЕТОВ ЕЛШАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 13  
30 ГЕОРГИОС ГЕОРГИОС БАТИСТАТОС ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 12  
31 ЛЕОНОРА АСЕНОВА ВАСИЛЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 9  
32 АНТОНИЯ ГЕОРГИЕВА ВАСИЛЕВА СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 9  
33 ДЖЕВАТ РАИМОВ ДЖЕВАТОВ ОУ ''ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 7  
34 ЙОРДАН СТАНИМИРОВ ЙОРДАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 4  
35 МАРТИНА ПЛАМЕНОВА МАРЧЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 2  

Резултати от Коледното математическо състезание 3 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
3 клас- 60 МАХ ТОЧКИ    
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 РУМЕН КАЛОЯНОВ МОНЕВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 49 второ място - награда и грамота
2 БЕРК МЕТИН МУТИШ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 43 трето място - награда и грамота
3 НИКОЛАЙ СВИЛЕНОВ ИЛИЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 43 трето място - награда и грамота
4 НИЯ ХРИСОВА ХРИСТОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 42 четвърто място - грамота
5 ПЛАМЕНА МАРИЯНОВА ТОМОВА СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 39  
6 РУМЕН АНТОНОВ МОНЕВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 35  
7 СТАНИСЛАВ ЦВЕТОМИРОВ ПЕТКОВ ОУ '' НИКОЛА ИКОНОМОВ'' 34  
8 ТОМА МАРИЯНОВ ТОМОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 33  
9 ТАМЕР РЕЙХАНОВ НАЙМОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 29  
10 МАРИЯ ПЕНКОВА АТАНАСОВА ОУ '' НИКОЛА ИКОНОМОВ '' 28  
11 ЕЛЯ ЕРОЛОВА КРЕМАЛОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 24  
12 ДЕНИС РИЗА ЕГЕМЕН ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 24  
13 БОРИСЛАВА БОРИСЛАВОВА ГЕНЧЕВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 23  
14 КРИСТИНА АНГЕЛОВА ДАМЯНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 22  
15 НАСКО БОРИСОВ АНАСТАСОВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 21  
16 БОРИСЛАВА БОРЯНОВА БОНЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 21  
17 ГАМЗЕ ОРХАН ИСМАИЛ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 19  
18 НИКОЛ МАРТИНОВА СТОЯНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 18  
19 АНДРЕЯ ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 17  
20 ЕНИС ЕРХАНОВА МЮМЮНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 16  
21 ПРЕСЛАВА ВАЛЕНТИНОВА ВАСИЛЕВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 16  
22 КРИСТИНА ИВАЙЛОВА СТЕФАНОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 16  
23 РАДОСТИН БИСЕРОВ БОНЕВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 14  
24 НАДЕЖДА ЯНКОВА СЛАВОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 14  
25 ЦВЕТА НИКОЛОВА ДОСЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 14  
26 ВЕЛИЗАР АНАТОЛИЕВ ПЕНЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 14  
27 СЕЛДА ТАХИР АХМЕД СУ  САМУИЛ 13  
28 ДЖЕМ БИРДЖАН ХАКЪ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 12  
29 ДЕНИЦА ВЕНЦИСЛАВОВА РОСЕНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 9  
30 БЕРКАЙ ХАСАН ИСУФ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 9  
31 БУРДЖУ РЕЙХАН АКИФ СУ  САМУИЛ 9  
32 ЕЛЕНА НИКОЛАЕВА АНГЕЛОВА СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 9  
33 ЕСРА БЕХРИН ФААРУК СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 9  
34 РАДОСТИНА ДИМИТРОВА ИВАНОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 9  
35 АЙЧИН ФИКРЕТОВА САДЪКОВА ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 8  
36 НУРДЖАН АХМЕД МЮРСЕЛ СУ  САМУИЛ 8  
37 СЕЛЕН АЛИЕВА ШЕВКЕТОВА СУ  САМУИЛ 8  
38 ГЕБРИЕЛ СЕРГЕЕВ РУСЕВ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 6  
39 НЕВЕНА РАДОСЛАВОВА КИРИЛОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 4  
40 ЕСМЕР НЕДРЕТОВ РЕДЖЕБОВ СУ  САМУИЛ 4  
41 АЛЕКСАНДРА НИКОЛОВА СИМЕОНОВА ОУ '' НИКОЛА ИКОНОМОВ'' 4  
42 АНГЕЛ АТАНАСОВ НИКОЛОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 3  
43 СЕВГИ РЕДЖЕБ МУСА СУ  САМУИЛ 1  

Покана за дарения

Актуално

Урок по „Уеб дизайн“ представиха ученици от Математическата

Вестник „Екип 7“ публикува: Ученици от ППМГ „Акад. [ ... ]

В медиитеОще...
В ППМГ се проведе открит урок от ученици по

Младите дизайнери обясниха стъпките за създаване на уеб [ ... ]

НовиниОще...
Покана за дарения

Уважаеми ученици и родители, колеги и възпитаници в 45-годишната [ ... ]

НовиниОще...
Млад художник подари портрет на Никола Обрешков на Математическата

Младият художник Нуркан Нуф подари на ППМГ „Акад. Никола [ ... ]

В медиитеОще...
С 3D принтер работиха в Математическата гимназия

В час по информатика в ППМГ „Акад. Никола Обрешков“ [ ... ]

В медиитеОще...
(СНИМКИ) В ППМГ работихме с 3D принтер

В час по информатика и информационни технологии работихме [ ... ]

НовиниОще...
Отпуснаха 269 509 лв. за ремонт на новата сграда на ППМГ

Министерство на образованието отпусна 269 509 лв. целеви средства [ ... ]

В медиитеОще...
Коледно математическо състезание - награждаване

Директорът на ППМГ "Академик Никола Обрешков" Мануел Василев [ ... ]

Олимпиади и състезанияОще...
Обявиха победителите в Коледното математическо състезание

Най-добрите математици от Разградска област ще бъдат наградени [ ... ]

В медиитеОще...
Класиране – Коледно математическо състезание 2017

Резултати от Коледното математическо състезание, което [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2017   11 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2017   10 клас  [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2017   9 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2017   8 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2017   7 клас  [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2017   6 клас   [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2017   5 клас [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2017   4 клас   [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2017   3 клас- [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2017   2 клас  [ ... ]

КласиранияОще...

Коледно математическо състезание - 2017   1 клас  [ ... ]

КласиранияОще...
Първа титла по баскетбол за Математическата при мъжете

Мъжките срещи от втория ден излъчиха нов шампион – ППМГ [ ... ]

В медиитеОще...
Още новини

Випуск 2017

vipysk ppmg 2017