Резултати от Коледното математическо състезание 8 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
8 клас - 60 МАХ ТОЧКИ    
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 ПАВЕЛ АНГЕЛОВ ДАМЯНОВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 57 първо място - награда и грамота
2 ЕСРА СЕВГИНОВА МЕХМЕДОВА ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 53 второ място - награда и грамота
3 ПЕТЪР ЙОРДАНОВ ПЕТРОВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 53 второ място - награда и грамота
4 АСЯ РОСЕНОВА АНДРЕЕВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 45 трето място - награда и грамота
5 ВАСИЛЕНА НИКОЛАЕВА НАКОВА ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 36  
6 ЕСИН СЕВГИНОВА МЕХМЕДОВА ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 35  
7 СИМОНА РОСЕНОВА АНДРЕЕВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 34  
8 МАРИЯ ПОПГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 34  

Резултати от Коледното математическо състезание 7 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
7 клас  - 100 МАХ   
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 ИРЕНА СВЕТЛИНОВА СТАНЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43,5 поощрителна награда и грамота
2 НИКОЛЕТА ИВАЙЛОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 41 грамота за участие
3 МЕРТ НЕРГИНОВ ХАМДИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 36  
4 ЕЛИЦА ЕВГЕНИЕВА ЕНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35,5  
5 ХРИСТИЯН СИМЕОНОВ КАРЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35  
6 КАЛИНА КИРИЛОВА ЙОРДАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 34  
7 КРИСТИЯНА РАДОСЛАВОВА КИРАНСКА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33  
8 РОМАН ТОНЕВ КАЛЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33  
9 ГАБРИЕЛА ПЕТЬОВА АНГЕЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 32,5  
10 МИХАЕЛ ДАНАИЛОВ ДИМИТРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 30  
11 ИВА ИВЕЛИНОВА ГРИГОРОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 30  
12 ДОРОТЕЯ МИЛЕНОВА ГЕОРГИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 29  
13 ЛЮБОМИР КИРИЛОВ ДРАГАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 29  
14 КАЛИНА ВЕСЕЛИНОВА СПАСОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 29  
15 СОНЯ НАЧЕВА НАЧЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 27  
16 КОЛИЙН ПЛАМЕНОВА ГОСПОДИНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 26,5  
17 ФАТИМА МЕХМЕД АЛЯ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 25  
18 ВАСИЛ ТОНЕВ КАЛЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 23  
19 БЕРАЙ ЕРХАН СИБРЕЛИ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 22  
20 РАДИНА КОСЕВА КОСЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 22  
21 ЯВОР ЛАТИНОВ МЛАДЕНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 21,5  
22 КРИСТИНА ПЕТРОВА ЯНАКИЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 21  
23 СИЛВИЯ КОСТАНТИНОВА ГЕОРГИЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 12,5  
24 ПЕТЯ НАЙДЕНОВА МАРКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 12,5  
25 АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ СТОЯНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 7  

Резултати от Коледното математическо състезание 6 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
6 клас   - 60 МАХ ТОЧКИ  
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 МОМЧИЛ ЯНКОВ ЯНКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33 грамота за участие
2 НИКИТА СТОИМЕНОВ СТЕФАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33 грамота за участие
3 ПРЕСЛАВА ХРИСТОВА ХРИСТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 32 грамота за участие
4 АЙСУ РЕДЖЕБ ШЕФКЕТ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 26  
5 МИЙРЕМ ИСАЕВА ОСМАНОВА СУ САМУИЛ 24  
6 АЙЧА БЮЛЕНТ АХМЕД ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 24  
7 АДЕЛИНА СВЕТОСЛАВОВА ДОБРЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 24  
8 МАРТИН РОСЕНОВ ИВАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 23  
9 ОНУР БЮЛЕНТ ШЕИТ СУ САМУИЛ 19  
10 ДИМАНА ОГНЯНОВА ДАМЯНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
11 РУМЕН РУМЕНОВ КИТАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
12 ИВАННА СВИЛЕНОВА ИВАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
13 ЗОРНИЦА ХРИСТОВА ПАНОВА  ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 17  
14 МАРТИН ПЕТРОВ ПЕТРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 17  
15 ЮДЖЕЛ-ДЖАН ЮДЖЕЛ ХЮСЕИН ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16  
16 ВИЛНУР МУСТАФА ГАВАНДЖИ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 15  
17 ХРИСТИНА ЙОРДАНОВА ЙОРДАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
18 ДУЙГУ НУРАЯВА ХАДЖИАХМЕДОВА ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 14  
19 АЛЯРА РЕДЖЕБ ГАВАЛДЖИ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 12  
20 АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 12  
22 СТЕЛА ПЕТРОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 12  
23 БУРЧИН СЕЗГИН АЛИ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
24 НИХАЛ АЙЛИНОВА НАНИШЕВА ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 10  
25 АКСЕЛ АНГЕЛОВ АЛЕКОВ СУ САМУИЛ 8  
26 АЛЕЙНА САЛИМ РЕДЖЕБ СУ САМУИЛ 8  
27 МАРТИН ТИХОМИРОВ ТОТЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
28 ДИМАНА КАЛИНОВА НАЙДЕНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 8  
29 ВИКТОРИЯ КРАСИМИРОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 8  
30 ЕЛИФ АХМЕД ВАСФИ СУ САМУИЛ 5  
31 СУДЕ АЛИМ МЕТИН ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 3  
32 ОНУР ОКТАЙ ШЕРИФ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 1  
33 МУСТАФА ХАСАНОВ МУСТАФОВ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 0  

Резултати от Коледното математическо състезание 5 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
5 клас - 60 МАХ ТОЧКИ    
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 МАЯ СОТИРОВА ХРИСТОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 55 първо място - награда и грамота
2 АЛЕКСАНДЪР СТАНИМИРОВ СИМЕОНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 44 второ място - награда и грамота
3 ТЕОДОРА МАРИАНОВА ТОДОРОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 38 трето място - награда и грамота
4 ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ХРИСТОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 37  
5 ИВАН МОМЧИЛОВ ИВАНОВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 37  
6 ДУЙГУ МУСТАФА МЕХМЕД ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 32  
7 ВАСИЛ ЦВЕТАНОВ ПЕТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
8 КОРАЙ НЕРГИНОВ ХАМДИЕВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 30  
9 ЕМРЕ ЕРСИН ХЮСЕИН ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 29  
10 ВИКТОРИЯ КОСТАДИНОВА ПЕТКОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 29  
11 ИВАЙЛА ИВАЙЛОВА ЙОВЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28  
12 НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 27  
13 РУМЕН МИЛЕНОВ ГЕОРГИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 27  
14 ЙОРДАН МАРИНОВ БАРЛЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 26  
15 ДАНИЕЛ ПЛАМЕНОВ ПЕТРОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 25  
16 МИРА РАДОСТИНОВА РАЙЧЕВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 25  
17 ПРЕСИЯНА СТАНИСЛАВОВА ТОДОРОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 25  
18 ВИКТОРИЯ РУМЕНОВА МАРКОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 24  
19 КРИСТИНА СТЕФАНОВА СТОЯНОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 24  
20 СТАНИСЛАВ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 22  
21 ПЛАМЕНА ИВАНОВА ВАСИЛЕВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 21  
22 АНЪЛ ХЮСЕЙНОВ ХЮСЕЙНОВ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 18  
23 АЛЕЙНА НЕВЗАТ ХАСАНБАШ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 18  
24 АЛПАЙ ХАМИДОВ САБРИЕВ СУ САМУИЛ 17  
25 НАДЕЖДА ЕМИЛОВА МИХОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 17  
26 МАХМУД АХМЕД ДАЙЛЯН ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 14  
27 ЛЪЧЕЗАРА РУМЕНОВА ЛЮТАЧКИ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 13  
28 АЗРА АЙСУН  ЯКУБ СУ САМУИЛ 12  
29 ЕСИН ШУКРИ АХМЕД СУ САМУИЛ 10  
30 СИНЕМ ФИКРЕТОВА САБРИЕВА СУ САМУИЛ 10  
31 ГИЗЕМ МУСТАФА ГАВАНДЖИ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 10  
33 ДИМИТЪР НИКОЛАЕВ ДИМОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 10  
36 МЕЛИС МЕХМЕД АХМЕД СУ САМУИЛ 8  
37 ВИКТОР ВЕНИСЛАВОВ РАДЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 8  
38 ОКАН ДАУДОВ ДАУДОВ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 8  
40 ЕДЖЕ САЛИ НУТФУЛА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
41 ДЖЕЙДА ТАНЕР ФЕЙЗУЛА СУ САМУИЛ 4  
42 ИСМЕТ ДИМИТРИЧКОВ ХРИСТОВ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 3  
43 МЕХМЕД ИБРАХИМ МЕХМЕД ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 0  

Резултати от Коледното математическо състезание 4 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
4 клас   - 60 МАХ ТОЧКИ  
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 НИЯ КАЛОЯНОВА КОЙЧЕВА НУ''В. ЛЕВСКИ''-ЛОЗНИЦА 47 второ място - награда и грамота
2 ИВАЙЛО ИВАНОВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 45 трето място - награда и грамота
3 АЛЕКСАНДЪР ДРАГОМИРОВ ЕНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 45 трето място - награда и грамота
4 СОНЯ САРКИС ОВАНЕСЯН НУ''В. ЛЕВСКИ''-ЛОЗНИЦА 43 четвърто място - грамота
5 АВА ДАУД АЛЯОВЛУ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 43 четвърто място - грамота
6 НУР МОХАМЕД ШАЕР ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 43 четвърто място - грамота
7 СТАНИМИР ИВАЙЛОВ НИКОЛОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 42 пето място - грамота
8 ЮЛИАНА ЦАНКОВА ВАСИЛЕВА ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 41 шесто място - грамота
9 НАДЕЖДА ТИХОМИРОВА ТОДОРОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 40  
10 ДУЙГУ СЕЗЕЛ КАСИМ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 37  
11 ТОАНА АЛИ НАЗМИ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 31  
12 ДАМЯН ЦВЕТЕЛИНОВ ТОДОРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 31  
13 РАЯ ИВАЙЛОВА ЛЮБЕНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 27  
14 ПРЕСИЯН ДЕЯНОВ ДИМИТРОВ ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 27  
15 НИКОЛА ЦВЕТОМИРОВ НИКОЛОВ ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 23  
16 КАЛИНА МАРЧЕВА ЙОРДАНОВА ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 22  
17 АЙСУ РАЙМ САЛИ  ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 21  
19 ТЕОДОР НИКОЛАЕВ ВЪЗЕЛОВ ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 21  
20 НИКОЛАЙ ИВАЙЛО ЦАЧЕВ ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 18  
21 СТИЛЯН ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 18  
22 ХРИСТАС ХРИСТОВ КРУМОВ ОУ ''ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 18  
23 НЕДА МИЛЕНОВА МИТЕВА ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 18  
24 ИСМЕТ ХЮСМЕН ХАСАН  ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 16  
25 ЛИЛИЯ СИМЕОНОВА КАРЧЕВА ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 16  
26 ЯНА РОМАНОВА РОМАНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 15  
27 НЕРСАН НЕРГИНОВ НАЗИФОВ ОУ ''ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 15  
28 ВЛАДИСЛАВ СВЕТОСЛАВОВ ВАСИЛЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 14  
29 ЕМИР САМЕТОВ ЕЛШАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 13  
30 ГЕОРГИОС ГЕОРГИОС БАТИСТАТОС ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 12  
31 ЛЕОНОРА АСЕНОВА ВАСИЛЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 9  
32 АНТОНИЯ ГЕОРГИЕВА ВАСИЛЕВА СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 9  
33 ДЖЕВАТ РАИМОВ ДЖЕВАТОВ ОУ ''ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 7  
34 ЙОРДАН СТАНИМИРОВ ЙОРДАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 4  
35 МАРТИНА ПЛАМЕНОВА МАРЧЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 2  

Резултати от Коледното математическо състезание 3 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
3 клас- 60 МАХ ТОЧКИ    
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 РУМЕН КАЛОЯНОВ МОНЕВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 49 второ място - награда и грамота
2 БЕРК МЕТИН МУТИШ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 43 трето място - награда и грамота
3 НИКОЛАЙ СВИЛЕНОВ ИЛИЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 43 трето място - награда и грамота
4 НИЯ ХРИСОВА ХРИСТОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 42 четвърто място - грамота
5 ПЛАМЕНА МАРИЯНОВА ТОМОВА СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 39  
6 РУМЕН АНТОНОВ МОНЕВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 35  
7 СТАНИСЛАВ ЦВЕТОМИРОВ ПЕТКОВ ОУ '' НИКОЛА ИКОНОМОВ'' 34  
8 ТОМА МАРИЯНОВ ТОМОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 33  
9 ТАМЕР РЕЙХАНОВ НАЙМОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 29  
10 МАРИЯ ПЕНКОВА АТАНАСОВА ОУ '' НИКОЛА ИКОНОМОВ '' 28  
11 ЕЛЯ ЕРОЛОВА КРЕМАЛОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 24  
12 ДЕНИС РИЗА ЕГЕМЕН ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 24  
13 БОРИСЛАВА БОРИСЛАВОВА ГЕНЧЕВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 23  
14 КРИСТИНА АНГЕЛОВА ДАМЯНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 22  
15 НАСКО БОРИСОВ АНАСТАСОВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 21  
16 БОРИСЛАВА БОРЯНОВА БОНЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 21  
17 ГАМЗЕ ОРХАН ИСМАИЛ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 19  
18 НИКОЛ МАРТИНОВА СТОЯНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 18  
19 АНДРЕЯ ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 17  
20 ЕНИС ЕРХАНОВА МЮМЮНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 16  
21 ПРЕСЛАВА ВАЛЕНТИНОВА ВАСИЛЕВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 16  
22 КРИСТИНА ИВАЙЛОВА СТЕФАНОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 16  
23 РАДОСТИН БИСЕРОВ БОНЕВ ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 14  
24 НАДЕЖДА ЯНКОВА СЛАВОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 14  
25 ЦВЕТА НИКОЛОВА ДОСЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 14  
26 ВЕЛИЗАР АНАТОЛИЕВ ПЕНЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 14  
27 СЕЛДА ТАХИР АХМЕД СУ  САМУИЛ 13  
28 ДЖЕМ БИРДЖАН ХАКЪ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 12  
29 ДЕНИЦА ВЕНЦИСЛАВОВА РОСЕНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 9  
30 БЕРКАЙ ХАСАН ИСУФ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 9  
31 БУРДЖУ РЕЙХАН АКИФ СУ  САМУИЛ 9  
32 ЕЛЕНА НИКОЛАЕВА АНГЕЛОВА СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 9  
33 ЕСРА БЕХРИН ФААРУК СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 9  
34 РАДОСТИНА ДИМИТРОВА ИВАНОВА ОУ '' ВАСИЛ ЛЕВСКИ'' 9  
35 АЙЧИН ФИКРЕТОВА САДЪКОВА ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 8  
36 НУРДЖАН АХМЕД МЮРСЕЛ СУ  САМУИЛ 8  
37 СЕЛЕН АЛИЕВА ШЕВКЕТОВА СУ  САМУИЛ 8  
38 ГЕБРИЕЛ СЕРГЕЕВ РУСЕВ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 6  
39 НЕВЕНА РАДОСЛАВОВА КИРИЛОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 4  
40 ЕСМЕР НЕДРЕТОВ РЕДЖЕБОВ СУ  САМУИЛ 4  
41 АЛЕКСАНДРА НИКОЛОВА СИМЕОНОВА ОУ '' НИКОЛА ИКОНОМОВ'' 4  
42 АНГЕЛ АТАНАСОВ НИКОЛОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 3  
43 СЕВГИ РЕДЖЕБ МУСА СУ  САМУИЛ 1  

Резултати от Коледното математическо състезание 2 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
2 клас  - 60 МАХ ТОЧКИ   
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 НИКОЛА СИМЕОНОВ ГАНЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 60 първо място - награда и грамота
2 МАТЕЙ ЛЮБОМИРОВ ДАСКАЛОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 57 второ място - награда и грамота
3 АЛЕКСАНДЪР СТЕФАНОВ СТОЯНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 47 трето място - награда и грамота
4 АЙТУНЧ АЙДЪНОВ АЛИЕВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 43 четвърто място - грамота
5 ШЕНГЮЛ ШЕНОЛ ИСМАИЛ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 43 четвърто място - грамота
6 КРИСТИАНА ВИКТОРОВА ШАМОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 41 пето място - грамота
7 КАЛОЯН ВЛАДИСЛАВОВ ЙОТОВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 40 шесто място - грамота
8 САМИР НАИМ РАМАДАН ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 38  
9 АРМАН ОРХАН АЛИ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 36  
10 АТАНАС НИКОЛОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33  
11 СТИЛЯН ЕНЧЕВ СТОЯНОВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 31  
12 ЙОАНА РОСЕНОВА ЙОРДАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 31  
13 НИКОЛА ЕВГЕНИЕВ ЕНЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
14 ЕФЕ АЛИ НАЗМИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
15 КРИСТИЯН НАЙДЕНОВ НАЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 29  
16 ПРЕСЛАВ НИКОЛАЕВ ПЕТКОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 28  
17 ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 28  
18 СТЕФАНИ ХРИСТОВА ХРИСТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 28  
19 ХРИСТО РОСЕНОВ РАЙКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28  
20 ГЕОРГИ СТАНИСЛАВОВ ГЕОРГИЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 26  
21 ХРИСТО ХРИСТОВ ХРИСТОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 26  
22 САША БОРИСЛАВ КОВАЧКА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 25  
23 ИЛКАЙ СЕРХАТОВ ИСЛЯМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 24  
24 ЕЗЕН СЕВДАР СЕЙДАШЕВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 23  
25 ЕДИЗ СЕРВЕТ АХМЕД ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 23  
26 СИМОНА АДРИАНОВА ДОЙНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 23  
27 АЙБЕРК БАХТИЕВ АКИФОВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 22  
28 АЛЕКСА НИКОЛАЕВА НИКОЛАЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 21  
29 ЙОРДАН ЙОРДАНОВ ПАНЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 21  
30 МОНИКА НИКОЛОВА МИКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 21  
31 РАДОСТИН ИВАЙЛОВ РУМЕНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 20  
32 ЕЛЯ ТАНЕР ШЕРИФ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 20  
33 КААН СЕВГИН МЕХМЕД ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 19  
34 ДЕЯН ЯНКОВ ЯНКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 19  
35 ВЕЛИЗАРА ВИКТОРОВА ВЛАДИМИРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 19  
36 ДИМИТЪР НИКОЛАЕВ ДЕНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 19  
37 ГЮЛЯЙ СЮЛЕЙМАНОВА КАМБУРОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 18  
38 МАРИО МЛАДЕНОВ НЕДЕЛЧЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 18  
39 НИЛЯЙ БЕЙХАН НАИМ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 18  
40 ХРИСТИАНА АНТОНОВА ЖЕКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 18  
41 ТРАЯНА ПЛАМЕНОВА ТОДОРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 18  
42 ЙОАН РАДОСЛАВОВ МИТЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 18  
43 ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ ИЛИЕВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 18  
44 БОРА СЕЗГИН НИЯЗИ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
45 ПЕТЯ ЕМИЛОВА ТОНЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
46 МАЯ МИХАЙЛОВА АТАНАСОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 17  
47 НИКОЛ ПЛАМЕНОВА ПЕТКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 16  
48 БОЯН ТОДОРОВ СТОЙЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 16  
49 ГАБРИЕЛА ПЛАМЕНОВА ПЕНЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16  
50 РАЯН ЛЮДМИЛОВ КУЦАРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16  
51 СВЕТОСЛАВА РАДОСТИНОВА ЦОНЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 15  
52 НИЛЯЙ ОРХАН ХЮСЕИН ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 15  
53 РАДОСТ ЦВЕТКОВА РУСЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
54 ИЛКАЙ СЕВГИН НАЗИФ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 15  
55 ГЕОРГИ ДИМЧЕВ ТРЕНДАФИЛОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
56 КЕНАН АЙШЕ МЕХМЕД ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
57 АЛЕЙНА ФЕРХАТОВА ХЮСЕЙНОВА ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 14  
58 КАМЕЛИЯ СТИЛЯНОВА ГИЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
59 МИХАЕЛА ХРИСТОФОРОВА ХРИСТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 14  
61 АРМАН АЛПЕР АХМЕД ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
62 АЛЕКСАНДРА МИРОСЛАВОВА МИНКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
63 МОНИКА РОСЕНОВА ЛАЗАРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
64 ЙОВКО ЙОВКОВ ЙОРДАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
65 СТРАХИЛ АНАТОЛИЕВ АВРАМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
66 ДОБРОМИР ЦВЕТОМИРОВ НИКОЛОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
67 ИРЕН ОРХАН ТЕКЕЛИ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 13  
68 ИВАЙЛО ПЛАМЕНОВ МАЛЧЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 11  
69 МИХАЕЛА ТИХОМИРОВА ЦОНЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
70 СИМОНА СВЕТОСЛАВОВА ВЕЛИКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
71 ЦВЕТОМИРА ИВАЙЛОВА АЛАДЖОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
72 ВИКТОРИЯ СТЕФАНОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
73 СИМЕОН НИКОЛОВ СИМЕОНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
74 НИЯ МЕТОДИ БОТРОВЛИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11  
75 КРИСТИАН АДРИАНОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11  
76 ГИЗЕМ МЮРДЖАНОВА ЕФРАИМОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 11  
77 СНЕЖИНА ПЛАМЕНОВА ЙОРДАНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 10  
78 ЦВЕТОМИРА СТЕФАНОВА СТОЙКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 10  
79 РАЯ ДАРИНОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 10  
80 ИВАН АТАНАСОВ ГАНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 9  
81 МЕРТ ТУРХАН МЮМЮН  ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 9  
82 ИВАН ИВАНОВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 8  
83 ПРЕСЛАВ ДЕЯНОВ ПЕТКОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 8  
84 ИРЕМ САМИРОВА ДЖЕВАТОВА ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 8  
85 ЕМИРКАН ЕРГИН МУСТАФА ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 8  
86 АЛЕКСАНДЪР ЦЕЦКОВ МАРИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
87 ЙОНДЕР ХЮСЕЙНОВ РУЖДИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
88 АЛЕКСАНДЪР МИРОСЛАВОВ РУМЕНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
89 НЕДЖИБ АХМЕД НЕДЖИБ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
90 ЕДИЗ ИБРАХИМОВ ДЖИДЖИКЬОСЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
91 МАЯ ДЕНЕВА КУМАНОВА СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 8  
92 ПЕТЪР СИМЕОНОВ ПРОДАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 8  
93 ВЕРОНИКА НЕВЕНОВА СТАНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 8  
94 АЛЕКСАНДЪР ДЕЯНОВ РУСЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 8  
95 ЙОРДАН МАРЧЕВ ЙОРДАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 7  
96 КОНСТАНТИН НИКОЛАЕВ КОЙЧЕВ НУ ''В. ЛЕВСКИ''- ЛОЗНИЦА 6  
97 АМЕЛИА КИРИЛОВА ИВАНЧОВСКА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 6  
98 НИКОЛАЙ КАЛОЯНОВ НЕДЕЛЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 6  
99 ЦВЕТОСЛАВ РОСЕНОВ РАДЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 6  
100 МИРАЧ АЛПЕР ИНОЛ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 6  
101 ХРИСТИЯНА ВЛАДИМИРОВА БОНЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 6  
102 ВАСИЛ АНТОНОВ ТОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 6  
103 АНЕЛИЯ АНГЕЛОВА КОЛЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 5  
104 НИКОЛАЙ СТАНИМИРОВ ТОДОРОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 3  
105 ДАНИЕЛ ТОДОРОВ АТАНАСОВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 3  
106 ИВАЙЛО ПЛАМЕНОВ ИВАНОВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 3  
107 АКСЕЛ АЛЕКСИЕВ КИРИЛОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 3  
108 БОЖИДАР ДИМИТРОВ БАШАКОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 3  
109 НИКОЛАЙ ВЕНЦИСЛАВОВ КОЧАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 3  
110 НИКОЛ РОСТИСЛАВОВА КАСАБОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 3  
111 РОСТИСЛАВ РОСТИСЛАВОВ КАСАБОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 3  
112 ЛОРА ПЛАМЕНОВА ПАМУКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 0  
113 МИШЕЛ ПЛАМЕНОВА ПАМУКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 0  
114 АСЛЪ АЛИШЕВА АХМЕДОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 0  

ППМГ Разград

Покана за дарения

 

Актуално

Още новини