Резултати от Коледното математическо състезание 1 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
1 клас  - МАХ 80 ТОЧКИ   
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 ГЬОКАЙ БЕЙХАНОВ БЕКИРОВ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 68 първо място - награда и грамота
2 ТЕОДОР ТОДОРОВ ТОДОРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 68 първо място - награда и грамота
3 ПАВЕЛ РУМЕНОВ ГЕНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 64 второ място - награда и грамота
4 НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ НИКОЛАЕВ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 62 трето място - награда и грамота
5 АНДРЕА ИВАЙЛОВА ЙОРДАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 62 трето място - награда и грамота
6 РУСЛАНА ДРАГОМИРОВА ПАВЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 62 трето място - награда и грамота
7 ИВИАНА ИВЕЛИНОВА ИВАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 61 четвърто място - грамота
8 МАКСИМ КАЛИНОВ КОСТАДИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 61 четвърто място - грамота
9 РАЛИЦА ИВАНОВА ИВАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 60 пето място - грамота
10 ФАРУК ГЮНАЕВ ХАЛИДОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 60 пето място - грамота
11 ВИКТОР ИВЕЛИНОВ ИМПЕРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 60 пето място - грамота
12 КРИСТИЯН РОСТИСЛАВОВ САВОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 59 шесто място - грамота
13 ГЕОРГИ НАЙДЕНОВ ДИМИТРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 59 шесто място - грамота
14 АЙЗАР ШЕФКЕТОВА ОСМАНОВА ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 58  
15 БЕЛОСЛАВА МАРИЯНОВА МАРИНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 58  
16 АНТОНИЙ НИКОЛАЕВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 58  
17 ЕВДОКИЯ ПЕТКОВА БЕЛЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 58  
18 МАКСИМ ТИХОМИРОВ ТОДОРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 58  
19 ДОБРОМИР ЕМИЛОВ АТАНАСОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 58  
20 АСМИН АХМЕДОВА ОСМАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 57  
21 АНДРЕА НЕДЕЛКОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 57  
22 БЛАГОМИР БИСЕРОВ БОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 55  
23 ЕДА СЕЛИМ СЕЛИМ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 55  
24 НЕВЕНА ДРАГОМИРОВА ДРАГАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 55  
25 РАЯ РАДОСЛАВОВА  РУСЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 55  
26 БЕРК БИЛГИН ЛЕВЗИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 55  
27 ТЕОДОР КРАСИМИРОВ РОСЕНОВ ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 55  
28 ВАНЕСА АНТОНОВА АНГЕЛОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 55  
29 МОМЧИЛ НАЧЕВ НАЧЕВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 54  
30 ИЛИЯН ПЛАМЕНОВ ПЕНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 54  
31 ВАЛЕНТИНА БОРИСЛАВОВА МИЛЕНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 54  
32 РУМЕН ЯНКОВ ЙОРГАКИЕВ  ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 54  
33 МИРОСЛАВ РОСЕНОВ АНДРЕЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53  
34 НИЛЯЙ ИЗЕТ НЕЖДЕТ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 53  
35 МАХМУД НЕДРЕТОВ МАХМУДОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53  
36 КРИСТИНА КАЛОЯНОВА ЛЮДМИЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53  
37 ДЖАН ХЮСЕИНОВ РУЖДИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53  
38 КАЛОЯН КРАСИМИРОВ ЙОРДАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53  
39 ВЕРОНИКА САВОВА БОГДАНОВА  ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53  
40 ДЕНИЦА СТАНИМИРОВА МОСКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 52  
41 ИВАЙЛА РОСТИСЛАВОВА САВОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 52  
42 ЛЮБОМИРА ПЛАМЕНОВА ГАНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 52  
43 ЙОАНА ДЕЯНОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 51  
44 МОМЧИЛ ЯКИМОВ ЯКИМОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 51  
45 МАРИЯ ИВАНОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 51  
46 МАРТИН ЗДРАВКОВ АЛЕКСАНДРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 50  
47 АЛЕКСАНДРА МИЛЧЕВА ПЕТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 50  
48 ПРЕСЛАВА ПРЕСЛАВОВА ПАНАЙОТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 50  
49 СТАНИМИР КРАСИМИРОВ СТАНЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 50  
50 АНИСА СЮЛЕЙМАН ХАСАН ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 50  
51 ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ЯНАКИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 50  
52 ПАВЕЛ ЮЛИЙЕВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 49  
53 АЛЕКС ТОДИ МЕРТИРИ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 49  
54 СЕДАТ МЕХМЕД СЕДАТ СУ САМУИЛ 49  
55 ХРИСТИНА ХРИСТОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 49  
56 АЛЕКСАНРЪР МЕТОДИ БОТРОВЛИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 48  
57 ТЕЯ ВАЛЕНТИНОВА ГЕОРГИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 48  
58 ЕЗЕЛ КАДРИ БАСРИ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 48  
59 ИВО ВАСИЛЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 48  
60 АКЪН СЕЛИМ ЮКСЕЛ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 48  
61 ПРЕСИАНА ИВАНКОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 47  
62 НИКОЛА СТАМЕНОВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 47  
63 МЕЛЕК ГЮРДЖАН АХМЕД ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 47  
64 КАСИМ СЕЙХН КАСИМ СУ САМУИЛ 47  
65 ЦВЕТИНА КРАСИМИРОВА ИВАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 47  
66 ДЕНИС ХЮСЕИНОВ ИСАКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 46  
67 АЛЕЙНА АХМЕДОВА ИСМАЙЛОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 46  
68 СЕРХАН АЛИЕВ КАДИРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 46  
69 БЕРК БАХРИ АХМЕД ОУ '' ИВАН С. ТУРГЕНЕВ'' 46  
70 АЗРА ГАФУР ХЮСЕИН ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 45  
71 СЕМИР ГЮНЕР ИСМЕТ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 45  
72 АЗРА АХМЕДОВА ИБРЯМОВА  ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 44  
73 СИЛИН АБДУЛНАСЕР ДАРУИШЕ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 44  
74 АТИЛА НЕХРУНОВ ХАШИМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 44  
75 МАРИЯ БРАНИСЛАВОВА ДАНАИЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43  
76 МОНИКА ЙОРДАНОВА ДОБРЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43  
77 ИВАН ЕМИЛОВ ТОДОРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43  
78 НАДЕЖДА НИКОЛАЕВА АТАНАСОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 43  
79 СВЕТЛОМИРА ДИМИТРОВА ИВАНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 43  
80 РАЛИЦА ПАВЛИНОВА ЗАНЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 42  
81 СЕМИХ ИЛХАНОВ АЛИЕВ ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 41  
82 БЕРКАЙ БИРОЛОВ БЕЙЗАТОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 40  
83 МАХМУД ХАСАНОВ КАРААЛИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 40  
84 ВИКТОРИЯ ИСКРЕНОВА ИЛИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 40  
85 ЕЛИФ СУНАН ФИКРЕТ СУ САМУИЛ 39  
86 ЕЛИСАВЕТА ЕВГЕНИЕВА ДРАГАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 39  
87 РОНАЙ МЕТИН НЕВЗАТ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 38  
88 ГЬОКАН БЕЙХАНОВ БЕЙТУЛОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 38  
89 НАДЖИ ТАНЕР НАДЖИ ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 37  
90 ПРЕСЛАВ ЩЕРЕВ СЛАВЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 37  
91 СИНЕМ СУНАЙ ЯКУБ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 37  
92 АНДРЕА ГАЛИНОВА АНДРЕЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 36  
93 ПАВЕЛ ПЛАМЕНОВ МАРЧЕВ  ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 35  
94 ЦВЕТАЛИНА АНГЕЛОВА ЦВЕТАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 34  
95 АЛЕЙНА ИСМАИЛОВА КАСАБОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 33  
96 МИХАИЛ МЛАДЕНОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
97 МАРТИН МЛАДЕНОВ ХРИСТОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
98 ИСА ЕЮБ ИСА СУ САМУИЛ 30  
99 УМУТ АЛИ РЕДЖЕБ СУ САМУИЛ 28  
100 ДАНИЕЛ СТИЛЯНОВ ДИМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 27  
101 МУСТАФА НЕДЖАТИ МУСТАФА СУ САМУИЛ 25  
102 РАДОСТИН ПЛАМЕНОВ ПЕТКОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 25  
103 ГАМЗЕ АЙДЪН МЮМЮН СУ САМУИЛ 24  
104 ЕДЖЕ СЕДАТ НУРИ СУ САМУИЛ 16  
105 ТАРЪК ТУГАЙ БЕЙТУЛА СУ САМУИЛ 15  

Резултати от Великденско математическо състезание 2017

velikden sustezanie 2017

Резултати от Великденско математическо състезание 2017

1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, 5 клас, 6 клас, 7 клас, 8 клас, 9 клас, 10 клас, 11-12 клас.

Награждаването ще бъде на 9 май 2017 год. от 17.30 часа в ППМГ „Акад. Никола Обрешков“ – Разград.

Резултати от „Европейско кенгуру“ 2017

kengyry 2017

Резултати от най-масовото международно математическо състезание „Европейско кенгуру“ 2017

1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, 5-6 клас, 7-8 клас, 10 клас, 11 клас.

Награждаването ще бъде на 9 май 2017 год. от 17.30 часа в ППМГ „Акад. Никола Обрешков“ – Разград.

Резултати от „Европейско кенгуру“ 7-8 клас

 

Европейско кенгуру 2017  
имена училище нас.място клас точки    
Юлиян Мирославов Минчев ОУ"Васил Левски" Разград 7 53   40 място в България
Джан Четин Неджмедин ПТГ"Шандор Петьофи" Разград 8 51   42 място в България
Смилян Павлов Панов ОУ"Васил Левски" Разград 7 45    
Зорница Деянова Маринова ОУ"Васил Левски" Разград 7 28    
Никол Николаева Колева ОУ"Н.Вапцаров" Разград 7 20    

Покана за дарения

Актуално

Явор ДАНАИЛОВ: Език се учи докато палиш огън, печеш курабийки, общуваш и играеш

 

Преди дни възпитаникът на ППМГ „Акад. Никола Обрешков“ [ ... ]

В медиитеОще...

Задължителна литература за 5. клас

1. Митологичен модел за [ ... ]

УчебнициОще...

Задължителна литература за 6. клас

1. Човекът и природата

Любен [ ... ]
УчебнициОще...
Задължителна литература за 7. клас

 Задължителна литература за 7. клас

І. Българинът във [ ... ]

УчебнициОще...
Задължителна литература за 8. клас

Списък със задължителна литература за 8. клас

1. Античност

1. Старогръцка [ ... ]

УчебнициОще...
Задължителна литература за 9. клас

Задължителни литературни творби за 9. клас съгласно учебната [ ... ]

УчебнициОще...
Задължителна литература за 10. клас

Задължителни литературни творби за 10. клас съгласно учебната [ ... ]

УчебнициОще...
Списък на учебниците за учебната 2019-2020

Учебници за 5. Клас

№ Предмет Автор/Авторски колектив Издателство 1 Български [ ... ]
УчебнициОще...
“Екип7”: Виктория Василева от ППМГ със злато на чук

 

Вестник “Екип7” публикува: Виктория Василева [ ... ]

В медиитеОще...
Четвъртите в България учат в Математическата гимназия!

Никита, Габриела, Евгения, Симона и Невена донесоха слава [ ... ]

СпортОще...
В Математическата гимназия пикникът няма край

За да разберете какво е „Денят на пикника“, първо [ ... ]

НовиниОще...
Випуск 2019 (СНИМКИ)

Тържествено връчване на дипломи на Випуск 2019 в ППМГ „Академик [ ... ]

НовиниОще...

        СПИСЪК НА ЗАВЪРШИЛИТЕ СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ [ ... ]

Алумни ППМГОще...
Награди и Лауреатско звание за Севдийе от 8б на Национален конкурс

Първият български космонавт генерал Георги Иванов награди [ ... ]

НовиниОще...
Деня на пикника празнуваха в ППМГ

На събитието в училищния двор за пръв път бе представен [ ... ]

В медиитеОще...
НА ДОБЪР ЧАС, ВИПУСК 2019!

Момчетата и момичетата, завършили училище през 2019 г, са [ ... ]

НовиниОще...
ВИПУСК 2019 идва на училище за последен път

Абитуриентският бал на ППМГ "Акад. Н. Обрешков се състоя [ ... ]

НовиниОще...
ФОТОРЕПОРТЕР – „Аналогов“ и онлайн вестник в ППМГ – БРОЙ 3, 2019 г.

Издават клуб „Фотография и журналистика“ и клуб „Динамичен [ ... ]

Електронен вестникОще...
Дебют на Петър и Павел от 9а

на НАЦИОНАЛНАТА ОЛИМПИАДА ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ, [ ... ]

НовиниОще...
Още новини