Резултати от Великденско математическо състезание 2019 – 5 клас

Великденско математическо състезание - 2019    
5 клас - МАХ 75 т.    
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ място  
1 СОНЯ САРКИС ОВАНЕСЯН ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 63 първо награда
2 НУР МОХАМЕД ШАЕР ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 45 второ награда
3 ТОАНА АЛИ НАЗМИ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 44 трето награда
4 ЮЛИЯНА ЦАНКОВА ВАСИЛЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 39 четвърто грамота
5 ТОДОР ПЕТРОВ ЯНАКИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35 пето грамота
6 НЕДА МИЛЕНОВА МИТЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 30 шесто грамота
7 КАЛИНА МАРЧЕВА ЙОРДАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 25    
8 НИКОЛАЙ ИВАЙЛО ЦАЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 25    
9 МАРТИНА МИХАЙЛОВА ГИГОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 25    
10 ХРИСТАС ХРИСТОВ КРУМОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 23    
11 ИВАНА АРМЕН ХОСРОВЯН ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 20    
12 ЛИЛИЯ СИМЕНОВА КАРЧЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 15    
13 ПРЕСЛАВА ПЛАМЕНОВА НЕДЕЛЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11    
14 КАЛИНА ИВАНОВА МАРИНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 5    

Резултати от Великденско математическо състезание 2019 – 4 клас

Великденско математическо състезание - 2019    
4 клас - МАХ 75 т.    
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ място  
1 РУМЕН КАЛОЯНОВ МОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 46 първо награда
2 РУМЕН АНТОНОВ МОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 42 второ награда
3 РАДОСТИНА  ИВАНОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35 трето награда
4 СТАНИСЛАВ ЦВЕТОМИРОВ ПЕТКОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 28 четвърто грамота
5 КАЛОЯН ХРИСТОВ МЛАДЕНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 27 пето грамота
6 ГАМЗЕ ОРХАН ИСМАИЛ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 27 пето грамота
7 ПРЕСИЯНА АНДРЕЕВА АНДРЕЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 25 шесто грамота
8 КРИСТИНА ИВАЙЛОВА СТЕФАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 25 шесто грамота
9 СЕВДЖАН МЕХМЕД АЛИ СУ-САМУИЛ 21    
# МАРИЯ ПЕНКОВА АТАНАСОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 19    
# БОРИСЛАВА БОРИСЛАВОВА ГЕНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 19    
# СЕЛЕН АЛИЕВА СЕВГИНОВА СУ-САМУИЛ 15    
# КРИСТИЯНА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 15    
# РАДОСТИН БИСЕРОВ БОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11    

Резултати от Великденско математическо състезание 2019 – 3 клас

Великденско математическо състезание - 2019    
3 клас - МАХ 75 т.    
име, презиме, фамилия училище точки място  
1 НИКОЛА СИМЕОНОВ ГАНЕВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 50 първо награда
2 АЙТУНЧ АЙДЪНОВ АЛИЕВ ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 43 второ награда
3 МАТЕЙ ЛЮБОМИРОВ ДАСКАЛОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 40 трето награда
4 САМИР НАИМ РАМАДАН ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 38 четвърто грамота
5 СТЕФАНИ ХРИСТОВА ХРИСТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 38 четвърто грамота
6 АЛЕКСАНДЪР СТЕФАНОВ СТОЯНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 37 пето грамота
7 ХРИСТО ХРИСТОВ ХРИСТОВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 37 пето грамота
8 ЙОАНА РОСЕНОВА ЙОРДАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 35 шесто грамота
9 НИКОЛА ЕВГЕНИЕВ ЕНЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35 шесто грамота
10 АРМАН АЛПЕР АХМЕД ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35 шесто грамота
11 ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 34    
12 ХРИСТОФОР ДИАНОВ ВЛАДИМИРОВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 31    
13 БЕРК СЮЛЕЙМАН СЮЛЕЙМАН ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31    
14 АТАНАС НИКОЛОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 29    
15 ПЕТЯ ЕМИЛОВА ТОНЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 29    
16 МОНИКА НИКОЛОВА МИКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28    
17 СИМОНА АДРИАНОВА ДАЙНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28    
18 КРИСТИЯН НАЙДЕНОВ НАЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 27    
19 МАЯ  МИХАЙЛОВА АТАНАСОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 27    
20 АЛЕКСА НИКОЛАЕВА НИКОЛАЕВА ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 27    
21 АРМАН ОРХАН АЛИ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 25    
22 АЛЕКСАНДРА МИРОСЛАВОВА МИНКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 25    
23 ГЕОРГИ СТАНИСЛАВОВ ГЕОРГИЕВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 25    
24 ИЛКАЙ СЕРХАТОВ ИСЛЯМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 24    
25 ВАСИЛ АНТОНОВ ТОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 22    
26 КААН СЕВГИН МЕХМЕД ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 21    
27 САША БОРИСЛАВ КОВАЧКА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 20    
28 ВЕЛИЗАРА ВИКТОРОВА ВЛАДИМИРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 20    
29 РАЯН ЛЮДМИЛОВ КУЦАРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 19    
30 ЕМИРКАН ЕРГИН МУСТАФА ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 18    
31 ДЕЯН ЯНКОВ ЯНКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 17    
32 ДЕСИСЛАВА ДЕЯНОВА ИВАНОВА ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 17    
33 СЕВИНЧ АХМЕДОВА АЛТАЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16    
34 БИРСЕН АЙДЪН ХЮСЕИН СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 14    
35 ХАСРЕД ЙОЗДЖАН АКСОЙ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 14    
36 КААН ТАХИР МЕХМЕД ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11    
37 СТАНИСЛАВ СВИЛЕНОВ ДАЧЕВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 11    
38 МИХАЕЛА ТИХОМИРОВА ЦОНЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11    
39 РОСТИСЛАВ РОСТИСЛАВОВ КАСАБОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11    
40 МИХАЕЛА ХРИСТОФОРОВА ХРИСТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 10    
41 КРИСТИЯНА ВИКТОРОВА ШАМОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 10    
42 ВИКТОРИЯ ГЕОРГИЕВА МИХНЕВА ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 10    
43 АЛЕЙНА ФЕРХАТОВА ХЮСЕИНОВА ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 9    
44 НИКОЛ САШЕВА СТОЯНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 9    
45 МЕЛИХ АЛПЕРОВ ДУРАЛИЕВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 8    
46 ВИКТОР ПАВЛИНОВ ГАНЕВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 7    
47 НИЯ МЕТОДИ БОТРОВЛИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 3    
48 КРИСТИЯН ДИЯНОВ НИКОЛОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 3    
49 ХРИСТО РОСЕНОВ РАЙКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 2    
50 ЯСМИН ОСМАН ХАТИБ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 2    
51 СТИЛИЯН ЕНЧЕВ СТОЯНОВ ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 1    
52 ДИМИТЪР НИКОЛАЕВ ДЕНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 1    
53 РОСЕН СТОЯНОВ СТОЯНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 1    

Резултати от Великденско математическо състезание 2019 – 2 клас

Великденско математическо състезание - 2019    
2 клас - МАХ 75 т.    
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ място  
1 ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА СУ"Й.ЕКЗАРХ БЪЛГАРСКИ"-ШУМЕН 57 първо награда
2 СИЯНА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА СУ"Й.ЕКЗАРХ БЪЛГАРСКИ"-ШУМЕН 56 второ награда
3 ПАВЕЛ РУМЕНОВ ГЕНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 52 трето награда
4 МАРИЯ АНДОНОВА ДОНЕВА ОУ"П.БЕРОН"-ШУМЕН 48 четвърто грамота
5 АЛЕК ЕРОЛ ИБРЯМ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 46 пето грамота
6 АНТОНИЙ НИКОЛАЕВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 42 шесто грамота
7 ДАРИНА ЛЮБЕНОВА ИЛИЕВА СУ"Й.ЕКЗАРХ БЪЛГАРСКИ"-ШУМЕН 42 шесто грамота
8 БЕЛОСЛАВА МАРИЯНОВА МАРИНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 42 шесто грамота
9 ВИКТОР ИВЕЛИНОВ ИМПЕРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 40    
10 НЕВЕНА ДРАГОМИРОВА ДРАГАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 38    
11 ЕВДОКИЯ ПЕТКОВА БЕЛЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 35    
12 ДЕНИЦА СТАНИМИРОВА МОСКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35    
13 ИВАЙЛА ПЕТКОВА СТОЯНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35    
14 АЛЕКСАНДРА МИЛЧЕВА ПЕТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35    
15 АЛЕКС ЦВЕТЕЛИНОВА ИВАНОВА ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 33    
16 ТЕОДОР ТОДОРОВ ТОДОРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33    
17 РУСЛАНА ДРАГОМИРОВА ПАВЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 30    
18 ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ЯНАКИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28    
19 АНИСА СЮЛЕЙМАН ХАСАН ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 27    
20 АНДЖЕЛА ИВАЙЛОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 27    
21 ГЕОРГИ НАЙДЕНОВ ДИМИТРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 27    
22 БЕРК БЕЙЗАТОВ МУСТАФА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 27    
23 ПАВЕЛ ПЛАМЕНОВ МАРЧЕВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 26    
24 ВАНЕСА АНТОНОВА АНГЕЛОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 26    
25 АЙЗАР ШЕФКЕТОВА ОСМАНОВА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 25    
26 МЕЛЕК ГЮРДЖАН АХМЕД ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 24    
27 СВЕТЛОМИРА ДИМИТРОВА ИВАНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 24    
28 БЕРК БИЛГИН ЛЕВЗИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 23    
29 РАЛИЦА ИЛКОВА ИЛИЕВА ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 23    
30 ЕЛИСАВЕТА ЕВГЕНИЕВА ДРАГАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 23    
31 АТИЛА НЕХРУНОВ ХАШИМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 23    
32 МИРОСЛАВ РОСЕНОВ АНДРЕЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 22    
33 МЕРТ АХМЕД НУХРЕДИН СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 22    
34 НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ НИКОЛАЕВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 21    
35 АЗРА АХМЕДОВА ИБРЯМОВА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 21    
36 ЕДА СЕЛИМ СЕЛИМ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 21    
37 МАРИЯ БРАНИСЛАВОВА ДАНАИЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 20    
38 ДИДЕМ РАИМ САЛИ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 20    
39 КОНСТАНТИН КАЛОЯНОВ КИРИЛОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 18    
40 АШЛИ АЛИ ЙЕНИ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18    
41 ВАЛЕНТИН ВАЛЕНТИНОВ СИМЕОНОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 18    
42 ЮСУФДЖАН ХАСАНОВ ЮСУФОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16    
43 МАРТИН АНАТОЛИЕВ ТОДОРОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 15    
44 ПАВЕЛ ЮЛИЙЕВ ИВАНОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 14    
45 МОМЧИЛ НАЧЕВ НАЧЕВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 13    
46 ДЕРИН СЕВГИН НАЗЪН ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 12    
47 АЛЕКС ТОДИ МЕРТИРИ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 12    
48 РОНАЙ МЕТИН НЕВЗАТ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 11    
49 БЕРК БАХРИ АХМЕД ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 10    
50 НИКОЛ ИЛИЯНОВА ИЛИЕВА ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 10    
51 МОМЧИЛ ДАРИНОВ НЕДКОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 10    
52 РУМЕН ЯНКОВ ЙОРГАКИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 10    
53 ДЕНИС ХЮСЕИНОВ ИСАКОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8    
54 АТАНАС ХРИСТОВ РУМЕНОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 7    
55 ВИКТОРИЯ ИСКРЕНОВА ИЛИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 7    
56 МАКСИМ КАЛИНОВ КОСТАДИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 6    
57 КАЛОЯН КРАСИМИРОВ ЙОРДАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 5    
58 ТЕОДОР КРАСИМИРОВ РОСЕНОВ ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 4    
59 ГЬОКАЙ БЕЙХАНОВ БЕКИРОВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 4    
60 СЕМИХ ИЛХАНОВ АЛИЕВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 1    

Резултати от Великденско математическо състезание 2019 – 1 клас

Великденско математическо състезание - 2019    
1 клас - МАХ 75 т.    
име, презиме, фамилия училище точки място  
1 ТОНИЦВЕТА ПЕТРОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 65 първо награда
2 АНЪЛ ХЮСЕИНОВ ШАБАНОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 51 второ награда
3 СТАНИМИР СТАНИМИРОВ ГРОЗДАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 50 трето награда
4 МАРТИН МАРИНОВ БАРЛЕВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 50 трето награда
5 НИХАЛ АЛИ АБТУЛА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 49 четвърто грамота
6 КОРАЙ СЕЛМАНОВ МЕХМЕДОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 49 четвърто грамота
7 ВАЛЕНТИНА СВИЛЕНОВА СТОЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 49 четвърто грамота
8 КАЛИНА ЙОРДАНОВА ИВАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 46 пето грамота
9 РОСИЦА ПАВЛИНОВА РАДЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 46 пето грамота
10 ХЕЛИН МУХАРЕМ АЛИ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 45 шесто грамота
11 ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ПАВЛОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 44    
12 ДЕА СВИЛЕНОВА СЛАВОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 44    
13 ВИКТОР РАДОСЛАВОВ ВЕЛЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43    
14 АДА РЕМЗИЕВ ФЕВЗИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43    
15 ДИМИТЪР ВЕНЕЛИНОВ ДАЧКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 41    
16 АНТОНИО ВАЛЕРИЕВ РАХЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 40    
17 АЛЕКСАНДЪР РАДОСТИН РАДЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 40    
18 ПРЕСЛАВА АНГЕЛОВА СТЕЛИЯНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 40    
19 НИКОЛАЯ ПЛАМЕНОВА НИКОЛОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 40    
20 СЕЛИН ГЮЛЕР НАДЖИ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 39    
21 БЕЙАТРИС БЕЙРАМ ШЕРИФ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 38    
22 МОНИКА ИВАНОВА ИВАНОВА ОУ"ПЕТЪР БЕРОН"- ШУМЕН 38    
23 ЙОАНА КОСТАДИНОВА КОСТАДИНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 36    
24 МИХАЕЛА ДЕСИСЛАВОВА ПАНАЙОТОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 36    
25 ГЕОРГИ КРАСИМИРОВ ВАСИЛЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 36    
26 НИКОЛА ВАЛЕНТИНОВ ДИМИТРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 35    
27 РУМИ ДИМИТРОВА СТАНЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 35    
28 СЛАВЕНА МАРИАНОВА ТОДОРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 35    
29 СИМЕОН ЦАНКОВ СИМЕОНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 33    
30 КРИСТАЛИНА ОГНЯНОВА ОБРЕШКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 33    
31 РАЯ МИЛЕНОВА МОМЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33    
32 СТЕФАНИ АНГЕЛОВА ЦОНЕВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 33    
33 АРЗУ ЧЕТИН НЕДЖМИДИН ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 31    
34 ДАРИЯ ОСМАН ИБРАХИМ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 31    
35 ЕРЕН АЛТАН РЕШАД ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 31    
36 ВАСИЛЕНА МИЛЧЕВА МАРИНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 30    
37 БУРЧИН ФЕИМ АЙДЪН ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 29    
38 ИВАЯ ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 28    
39 ОНУР НИХАТОВ ИБРАХИМОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 27    
40 МАРТИН СТАНИСЛАВОВ СТОЯНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 27    
41 ЕДА НЕРГИН МУСТАФА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 27    
42 ЕРЕН ЛЮТФИ РАМАДАН ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 22    
43 ИВАЙЛО БОРИСЛАВОВ МАНЕВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 21    
44 КРИСТИЯН ИВАЙЛОВ ГЕОРГИЕВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 21    
45 МЕТИЕ САЛИЕВА БОЗЕВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 20    
46 ДЕСИСЛАВА СВЕТОСЛАВОВА ДОНЕВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 19    
47 БАРЪШ АХМЕД РАГУБ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 19    
48 ДАНАЯ ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 19    
49 КАТЕРИНА НЕВЕНОВА КРЪСТЕВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 19    
50 РАЯ ВАЛЕНТИНОВА РУСЕВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 19    
51 ДАНИЕЛ ЮЛИЯНОВ ГЕОРГИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 18    
52 ВАСИЛЕНА ТРИФОНОВА МИХНЕВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 15    
53 ФАТМЕ НЕХРУНОВА ЗЕВДЖЕТОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 12    
54 НЕНКО ИВЕЛИНОВ НЕНКОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 10    
55 НИКОЛА ИВАНОВ ИЛКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 10    
56 ДИМИТЪР ТРИФОНОВ МИХНЕВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 10    

Покана за дарения

Актуално

Явор ДАНАИЛОВ: Език се учи докато палиш огън, печеш курабийки, общуваш и играеш

 

Преди дни възпитаникът на ППМГ „Акад. Никола Обрешков“ [ ... ]

В медиитеОще...

Задължителна литература за 5. клас

1. Митологичен модел за [ ... ]

УчебнициОще...

Задължителна литература за 6. клас

1. Човекът и природата

Любен [ ... ]
УчебнициОще...
Задължителна литература за 7. клас

 Задължителна литература за 7. клас

І. Българинът във [ ... ]

УчебнициОще...
Задължителна литература за 8. клас

Списък със задължителна литература за 8. клас

1. Античност

1. Старогръцка [ ... ]

УчебнициОще...
Задължителна литература за 9. клас

Задължителни литературни творби за 9. клас съгласно учебната [ ... ]

УчебнициОще...
Задължителна литература за 10. клас

Задължителни литературни творби за 10. клас съгласно учебната [ ... ]

УчебнициОще...
Списък на учебниците за учебната 2019-2020

Учебници за 5. Клас

№ Предмет Автор/Авторски колектив Издателство 1 Български [ ... ]
УчебнициОще...
“Екип7”: Виктория Василева от ППМГ със злато на чук

 

Вестник “Екип7” публикува: Виктория Василева [ ... ]

В медиитеОще...
Четвъртите в България учат в Математическата гимназия!

Никита, Габриела, Евгения, Симона и Невена донесоха слава [ ... ]

СпортОще...
В Математическата гимназия пикникът няма край

За да разберете какво е „Денят на пикника“, първо [ ... ]

НовиниОще...
Випуск 2019 (СНИМКИ)

Тържествено връчване на дипломи на Випуск 2019 в ППМГ „Академик [ ... ]

НовиниОще...

        СПИСЪК НА ЗАВЪРШИЛИТЕ СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ [ ... ]

Алумни ППМГОще...
Награди и Лауреатско звание за Севдийе от 8б на Национален конкурс

Първият български космонавт генерал Георги Иванов награди [ ... ]

НовиниОще...
Деня на пикника празнуваха в ППМГ

На събитието в училищния двор за пръв път бе представен [ ... ]

В медиитеОще...
НА ДОБЪР ЧАС, ВИПУСК 2019!

Момчетата и момичетата, завършили училище през 2019 г, са [ ... ]

НовиниОще...
ВИПУСК 2019 идва на училище за последен път

Абитуриентският бал на ППМГ "Акад. Н. Обрешков се състоя [ ... ]

НовиниОще...
ФОТОРЕПОРТЕР – „Аналогов“ и онлайн вестник в ППМГ – БРОЙ 3, 2019 г.

Издават клуб „Фотография и журналистика“ и клуб „Динамичен [ ... ]

Електронен вестникОще...
Дебют на Петър и Павел от 9а

на НАЦИОНАЛНАТА ОЛИМПИАДА ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ, [ ... ]

НовиниОще...
Още новини