Резултати от „Европейско кенгуру“ 2017

kengyry 2017

Резултати от най-масовото международно математическо състезание „Европейско кенгуру“ 2017

1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, 5-6 клас, 7-8 клас, 10 клас, 11 клас.

Награждаването ще бъде на 9 май 2017 год. от 17.30 часа в ППМГ „Акад. Никола Обрешков“ – Разград.

Резултати от „Европейско кенгуру“ 7-8 клас

 

Европейско кенгуру 2017  
имена училище нас.място клас точки    
Юлиян Мирославов Минчев ОУ"Васил Левски" Разград 7 53   40 място в България
Джан Четин Неджмедин ПТГ"Шандор Петьофи" Разград 8 51   42 място в България
Смилян Павлов Панов ОУ"Васил Левски" Разград 7 45    
Зорница Деянова Маринова ОУ"Васил Левски" Разград 7 28    
Никол Николаева Колева ОУ"Н.Вапцаров" Разград 7 20    

Резултати от „Европейско кенгуру“ 5-6 клас

Европейско кенгуру 2017  
имена училище нас.място клас точки    
Ива Ивелинова Григорова ОУ"Н.Вапцаров" Разград 6 81 I място в Разград 16 място в България
Мерт Нергинов Хамдиев ОУ"Васил Левски" Разград 6 76 II място в Разград  
Кристияна Радославова Керанска ОУ"Васил Левски" Разград 6 72 III място в Разград  
Никита Стоименов Стефанов ОУ"Васил Левски" Разград 5 62   32 място в България
Християн Симеонов Карчев ОУ"Васил Левски" Разград 6 61    
Петя Павлинова Петрова ОУ"Хр.Ботев" Исперих 6 60    
Айсу Реджеб Шефкет ОУ"Н.Икономов" Разград 5 52    
Белослава Първанова Петкова ОУ"Васил Левски" Разград 6 49    
Любомир Кирилов Драганов ОУ"Васил Левски" Разград 6 47    
Християн Каменов Костов ОУ"Васил Левски" Разград 5 46    
Онур Бюлент Шеит СУ"Св.Св.Кирил и Методий"  с.Самуил 5 44    
Мийрем Исаева Османова СУ"Св.Св.Кирил и Методий"  с.Самуил 5 44    
Никол Атанасова Тодорова ОУ"Васил Левски" Разград 5 43    
Мелих Зафер Хюсеин СУ"Св.Св.Кирил и Методий"  с.Самуил 6 39    
Христина Йорданова Йорданова ОУ"Н.Вапцаров" Разград 5 33    
Елиф Ахмед Васвие СУ"Св.Св.Кирил и Методий" с.Самуил 5 28    

Резултати от „Европейско кенгуру“ – 4 клас

Европейско Кенгуру 2017 - 4 клас
ВХ.№ ИМЕ ПРЕЗИМЕ ФАМИЛИЯ УЧИЛИЩЕ точки
1 170000048103 ИВАН ДЕНИСЛАВОВ ГЕНЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 83
2 170000048803 НАДЕЖДА ЕМИЛОВА МИХОВА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 74
3 170000521603 МАЯ СОТИРОВА ХРИСТОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 72
4 170000522003 МЕРТ АЙДЪН  ХАСАН ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" - с.Дянково 70
5 170000523603 КРИСТИНА СТЕФАНОВА СТОЯНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 69
6 170000523703 ТЕОДОРА МАРИНОВА ТОДОРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 68
7 170000048503 ВИКТОРИЯ  РУМЕНОВА МАРКОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ"  66
8 170000048203 ИВАН МОМЧИЛОВ ИВАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 65
9 170000522703 НИНА ПЕТРОВА МИНКОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 64
10 170000048303 ТЕОДОР ЙОРДАНОВ ДИМИТРОВ ОУ"ХРИСТО БОТЕВ" - ИСПЕРИХ 63
11 170000048403 МИРА РАДОСТИНОВА РАЙЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 60
12 170000523503 ДАНИЕЛ ПЛАМЕНОВ ПЕТРОВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 57
13 170000521503 КОРАЙ НЕРГИНОВ ХАМДИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 55
14 170000523803 ВИКТОРИЯ  КОСТАДИНОВА ПЕТКОВА ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 54
15 170000524003 СТАНИМИР ИВОВ ИВАНОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 54
16 170000048703 СТИЛИЯНА  ХРИСТОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ АПРИЛОВ"-ИСПЕРИХ 53
17 170000048903 ПРЕСИЯНА СТАНИСЛАВОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53
18 170000522503 ЮЛИАНА ТОДОРОВА ГРИГОРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 53
19 170000522603 МИХАИЛ МИЛЕНОВ КАМБУРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53
20 170000521703 АЛЕКСАНДЪР СТАНИМИРОВ СИМЕОНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 52
21 170000521803 ПЛАМЕНА ИВАНОВА ВАСИЛЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 52
22 170000047503 РАДОСЛАВ ПЛАМЕНОВ ГОСПОДИНОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 51
23 170000048603 ЯВОР ЮЛИЯНОВ ДАНАИЛОВ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 50
24 170000521403 ФЕИМ СУНАЕВ АХМЕДОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 47
25 170000522103 ЕМРЕ ЕРСИН ХЮСЕИН ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" - с.Дянково 46
26 170000048003 ДИМИТЪР НИКОЛОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 45
27 170000521903 ДАРИЯН ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 45
28 170000047703 БЕРКАЙ АХМЕД АЛИ ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 44
29 170000522903 ЦВЕТА ПАВЛОВА МАРИНОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 42
30 170000047403 ТУНДЖАЙ ТЕЗДЖАНОВ ЗАКИРОВ СУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ"-ЗАВЕТ 41
31 170000521303 АЛЕКСАНДЪР САШЕВ СТОЯНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 41
32 170000523103 МИХАИЛ МИЛЕНОВ МИХОВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 38
33 170000522303 БЕСТЕ БЕЙХАНОВА АЛИЕВА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" - с.Дянково 37
34 170000047103 ДЕНИЦА СТАНИМИРОВА ПЕНЧЕВА СУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ"-ЗАВЕТ 32
35 170000047303 ИВАН ЛЮБОМИРОВ ЙОВЧЕВ СУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ"-ЗАВЕТ 31
36 170000047603 ГАБРИЕЛА ПЛАМЕНОВА ИВАНОВА ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 31
37 170000523903 ГРАЦИЕЛА СТЕФАНОВА СТОЯНОВА ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 30
38 170000522203 ТУЧЕ  САБРИЕВ АХМЕДОВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" - с.Дянково 29
39 170000523203 САБРИЕ САБРИЕВА ЮКСЕЛОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 28
40 170000521203 ИВАН НИКОЛАЕВ НАКОВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 28
41 170000047203 МАКСИМ  МЛАДЕНОВ ТОТЕВ СУ"СВ.СВ.КИРИЛ И МЕТОДИЙ"-ЗАВЕТ 26
42 170000522403 ЕМРЕ ЛЕВЕНД САЛИ ОУ"И.С.ТУРГЕНЕВ" 26
43 170000523003 ИВАЙЛО  НЕНОВ ПАНЧЕВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 13
44 170000523403 ЕЛЧИН ЕРКИНОВА ДЖАВИДОВА СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 10

Резултати от „Европейско кенгуру“ – 3 клас

Европейско кенгуру 2017  
имена училище нас.място клас точки    
Ивайло Иванов Иванов ОУ"Н.Икономов" Разград 3 68 I място в Разград 23 място в България
Тоана Али Назми ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 66 II място в Разград  
Станимир Ивайлов Николов ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 64 III място в Разград  
Надежда Тихомирова Тодорова ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 63    
Александър Драгомиров Енчев ОУ"Н.Икономов" Разград 3 59    
Владислав Светославов Василев ОУ"Н.Икономов" Разград 3 56    
Нерсан Нергинов Назифов ОУ"Васил Левски" Разград 3 56    
Хавин Мехмет Юнсал ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 53    
Нур Мохамед Шаер ОУ"Н.Вапцаров" Разград 3 53    
Антония Георгиева Василева СУ"Хр.Ботев" Разград 3 53    
Николай Ивайло Цачев ОУ"Васил Левски" Разград 3 51    
Дамян Цветелинов Тодоров ОУ"Н.Икономов" Разград 3 50    
Виктор Миленов Пенев ОУ"Н.Икономов" Разград 3 50    
Денислав  Цветомиров Денчев ОУ"Н.Икономов" Разград 3 43    
Неда Миленова Митева ОУ"Васил Левски" Разград 3 42    
Лилия Симеонова Карчева ОУ"Васил Левски" Разград 3 41    
Исмет Хюсмен Хасан ОУ"Н.Икономов" Разград 3 38    
Емилиян Юлиянов Тодоров СУ"Хр.Ботев" Разград 3 37    
Стоян Станиславов Стоянов СУ"Хр.Ботев" Разград 3 24    

ППМГ Разград

Покана за дарения

 

ППМГ Разград

Актуално

Абитуриентски бал на Випуск 2020

(СНИМКИ) Абитуриентски бал на Випуск 2020 ==>>

НовиниОще...
Връчване на дипломите на Випуск 2020

(СНИМКИ) Връчване на дипломите на Випуск 2020 ==>>

НовиниОще...
Вестник „Екип 7“: ППМГ обра наградите в три емблематични ученически надпревари

Алея на първенците

За пореден път ученици от ППМГ „Академик [ ... ]

В медиитеОще...
Прием 2020/2021 в ППМГ

Прием за учебната 2020/2021 година в ППМГ „Академик Никола [ ... ]

ПриемОще...
Допълнение към регламента за прием в пети клас

Допълнение към регламента за прием в пети клас САМО за учебната [ ... ]

Прием 5 класОще...
Виртуален 24 май в ППМГ

ВИРТУАЛЕН 24 МАЙ в Профилирана природоматематическа [ ... ]

НовиниОще...
ППМГ с най-много класирани на национални олимпиади в Разградска област

Трети сме в България по история и цивилизация, четвърти [ ... ]

КласиранияОще...
Държавен план-прием в VIII клас по профили и професии в ППМГ - Разград

ДЪРЖАВЕН ПЛАН-ПРИЕМ В VIII КЛАС ПО ПРОФИЛИ И ПРОФЕСИИ В ПРОФИЛИРАНА [ ... ]

Прием 8 класОще...

СЪОБЩЕНИЕ ОТ 5 МАЙ 2020 Г. ОТНОСНО

ПРИЕМА В ПЕТИ КЛАС

ЗА УЧЕБНАТА [ ... ]

Прием 5 класОще...
ФОТОКОМЕНТАТОР – ОНЛАЙН вестник в ППМГ – БРОЙ 7, 2020 г.

Издават клуб „Фотография и журналистика“ и клуб „Динамичен [ ... ]

Електронен вестникОще...
48-и патронен празник на ППМГ „Акад. Никола Обрешков“

Концерт по случай 48-ия патронен празник на ППМГ, връчване [ ... ]

НовиниОще...
Небивал успех на първата ВИКТОРИНА

Госпожа Емилия Станкова и нейният клуб „Математическа [ ... ]

НовиниОще...
Пети и десети клас „издърпаха“ конкуренцията

И ръководството на ППМГ участва в хвърлянето на медицинска [ ... ]

СпортОще...
Още новини