Резултати от КМС 2018 - 8 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
8 клас - МАКС 60 Т  
име, презиме, фамилия училище точки МЯСТО
1 ХРИСТИЯН СИМЕОНОВ КАРЧЕВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 50 II място
2 НИКОЛЕТА ИВАЙЛОВА ТОДОРОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 47 III място
3 РАДИНА КОСЕВА КОСЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 46 IV място
4 КРИСТИЯНА РАДОСЛАВОВА КИРАНСКА ПГПЧЕ "Е.ЙОСИФ" 41 V място
5 ДОРОТЕЯ МИЛЕНОВА ГЕОРГИЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 39 VI място
6 ФАТИМА МЕХМЕД АЛЯ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 38  
7 ЯВОР ЛАТИНОВ МЛАДЕНОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 38  
8 МАРТИНА ПЛАМЕНОВА ПЕЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 33  
9 БЕРК СЕЙХАН БЕХЧЕТ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 23  
10 ЕМЕЛ ВЕДАТ СЮЛЕЙМАН СУ - САМУИЛ 16  
11 СТАНКО ДИНЕВ МЕЧКОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 15  
12 ИЛАЙДА БИСЕРОВА ОГНЯНОВА СУ - САМУИЛ 12  
13 МАРТИН ВЕНЦИСЛАВОВ БОБЕВ НПТГ "Ш.ПЕТЬОФИ" 11  
14 ЙОЗЛЕМ АЛИ АДЕМ СУ - САМУИЛ 8  

Резултати от КМС 2018 - 7 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
7 клас МАКС 100 Т  
име, презиме, фамилия училище точки  
1 МОМЧИЛ ЯНКОВ ЯНКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53 VI място
2 НИКИТА СТОИМЕНОВ СТЕФАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 34  
3 ПРЕСЛАВА ХРИСТОФОРОВА ХРИСТОВА ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 34  
4 ДИВНА ДОБРОМИРОВА АВРАМОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 26  
5 ХАСАН СЕЛИМ ЮСЕИН ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 26  
6 ЗОРНИЦА ХРИСТОВА ПАНОВА ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 25  
7 ДЕНИЗ ГЮНЕР ХАЛИЛ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 24  
8 АЙЧА БЮЛЕНТ АХМЕД ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 24  
9 АЙСУ РЕДЖЕБ ШЕФКЕТ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 24  
10 ОНУР БЮЛЕНТ ШЕИТ СУ-САМУИЛ 23  
11 МАРТИН ТИХОМИРОВ ТОНЕВ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 22  
12 КАМЕЛИЯ СВЕТОСЛАВОВА САВОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 21  
13 МАРИНЕЛА ЙОРДАНОВА ИВАНОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 19  
14 МАРТИН ПЕТРОВ ПЕТРОВ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 19  
15 АДЕЛИНА СВЕТОСЛАВОВА ДОБРЕВА ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 19  
16 КИРИЛ КИРИЛОВ РАДЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 17  
17 АЛЕЙНА САЛИМ РЕДЖЕБ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 17  
18 СТЕЛА ПЕТРОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
19 ЛЪЧЕЗАР ГЕОРГИЕВ ГЕЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
20 НАЙЛЯН НЕСИН ХАВЕНГЕЛИ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
21 МИЙРЕМ ИСАЕВА ОСМАНОВА СУ-САМУИЛ 14  
22 АЛЕКСАНДРА ЕВЕЛИНОВА ДИМИТРОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 14  
23 ЕРВИН ЕРШАНОВ ЕХЛИМАНОВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 14  
24 МЕЛИХ НУРСЕС ХАЛМИ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 12  
25 ЕЛЯРА ЕРСИН МУСТАФА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 11  
26 АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11  
27 ПЕТЪР ИВАНОВ КИРЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11  
28 ТИХОМИР ДРАГОМИРОВ ВЕЛИКОВ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 11  
29 ДАЯНА МАРИНОВА МАРИНОВА СУ "ХР.БОТЕВ" - ЦАР КАЛОЯН 8  
30 ДЕНИС ГЮНАЕВ ГЕНДЖЕВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 5  

Резултати от КМС 2018 - 6 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
6 клас - МАКС 60 Т  
име, презиме, фамилия училище точки МЯСТО
1 МАЯ СОТИРОВА ХРИСТОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 60 I място
2 ЯВОР ЮЛИЯНОВ ДАНАИЛОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 43 II място
3 ИВАН ДЕНИСЛАВОВ ГЕНЧЕВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 41 III място
4 ТЕОДОРА МАРИАНОВА ТОДОРОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 38 IV място
5 КРИСТИНА СТЕФАНОВА СТОЯНОВА ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 36 V място
6 МИРА РАДОСТИНОВА РАЙЧЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 33 VI място
7 ЛЪЧЕЗАРА РУМЕНОВА ЛЮТАЧКИ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 33 VI място
8 ПЛАМЕНА ИВАНОВА ВАСИЛЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 31  
9 НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ ОУ "В.ЛЕВСКИ" 30  
10 ВИКТОРИЯ КОСТАДИНОВА ПЕТКОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 26  
11 ИВАН МОМЧИЛОВ ИВАНОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 26  
12 ВИКТОРИЯ РУМЕНОВА МАРКОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 26  
13 АЛЕКСАНДЪР СТАНИМИРОВ СИМЕОНОВ ОУ "В.ЛЕВСКИ" 23  
14 ФЕИМ СУНАЕВ АХМЕДОВ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 21  
15 ПРЕСИЯНА СТАНИСЛАВОВА ТОДОРОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 20  
16 ДИМИТЪР НИКОЛАЕВ ДИМОВ ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 19  
17 ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ХРИСТОВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 16  
18 ГАБРИЕЛА АТАНАСОВА БОРИСОВА ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 13  
19 ЙОРДАН МАРИНОВ БАРЛЕВ СУ"ХРИСТО БОТЕВ" 12  
20 НАДЕЖДА ЕМИЛОВА МИХОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 12  
21 СЕНЕМ ФИКРЕТОВА САБРИЕВА СУ-САМУИЛ 11  
22 ПАКИЗЕ ВЕХБИ ЮСЕИНОВА ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 11  
23 МЕЛИСА ЮКСЕЛ АХМЕД ОУ"Н.ИКОНОМОВ" 8  
24 СТАНИСЛАВ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ ОУ "В.ЛЕВСКИ" 6  

Резултати от КМС 2018 - 5 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
5 клас - МАКС 60 Т  
име, презиме, фамилия училище точки МЯСТО
1 СОНЯ САРКИС ОВАНЕСЯН ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 43 III място
2 НИКОЛАЙ МИЛЕНОВ РОЛЕВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 43 III място
3 НУР МОХАМЕД ШАЕР ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 38 VI място
4 ЦВЕТЕЛИНА МАРИНОВА ПЕНЧЕВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 38 VI място
5 НИКОЛАЙ ИЛКОВ НАСКОВ ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 37  
6 ТОАНА АЛИ НАЗМИ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 36  
7 ДАРЕНА НИКОЛАЕВА ПЕТКОВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 36  
8 НИКОЛ КРАСИМИРОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 34  
9 НИЯ КАЛОЯНОВА КОЙЧЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 33  
10 КАЛИНА МАРЧЕВА ЙОРДАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33  
11 ТОДОР ПЕТРОВ ЯНАКИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 32  
12 НАДЕЖДА ТИХОМИРОВА ТОДОРОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 30  
13 ХАВИН МЕХМЕТ ЮНСАЛ ОУ"Н.Й.ВАПЦАРОВ" 28  
14 АЙСУ РАИМ САЛИ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 28  
15 НЕДА МИЛЕНОВА МИТЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 28  
16 ЛИЛИЯ СИМЕОНОВА КАРЧЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 26  
17 КИРИЛ ЮЛИЯНОВ ДРАГНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 26  
18 НИКОЛА ЦВЕТОМИРОВ НИКОЛОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 26  
19 НИКОЛАЙ ИВАЙЛО ЦАЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 26  
20 ИВАЙЛО ИВАНОВ ИВАНОВ ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 26  
21 ПРЕСЛАВА ПЛАМЕНОВА НЕДЕЛЧЕВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 26  
22 ХРИСТАС ХРИСТОВ КРУМОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 25  
23 АЛЕКСАНДЪР ДРАГОМИРОВ ЕНЧЕВ ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 24  
24 ЗИНАБЕЛ НИЗЕЛ НИЯЗИ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 23  
25 МЕЛДА АБДИЛ БЕЛЯЙДИН ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 23  
26 ГЕОРГИ ИВАНОВ ТОДОРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 23  
27 ГЕРАСИМОС ГЕОРГИОС БАТИСТАТОС ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 22  
28 СЕЛИН ДЖЕМИЛ МЕХМЕД СУ-САМУИЛ 21  
29 ДИЛЕК МУСТАФА ХАЛИЛ СУ-САМУИЛ 20  
30 ДЖЕВАТ РАИМОВ ДЖЕВАТОВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 20  
31 ДАМЯН ЦВЕТЕЛИНОВ ТОДОРОВ ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 20  
32 КАМЕЛИЯ МИЛЕНОВА КОЛЕВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 18  
33 СТАНИМИР ИВАЙЛОВ НИКОЛОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 16  
34 АВА ДАУД АЛЯОВЛУ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 16  
35 ПРЕСИЯН ДЕЯНОВ ДИМИТРОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 15  
36 КРАСИМИР БОРИСЛАВОВ БОРИСЛАВОВ  ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 15  
37 СТИЛИЯН ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 14  
38 СИМОНА СТАНИСЛАВОВА СТОЯНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
39 ХАВА САБРИ ХАЛИМ СУ-САМУИЛ 10  
40 МАРТИНА ПЛАМЕНОВА МАРЧЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 8  
41 ЛЕОНОРА АСЕНОВА ВАСИЛЕВА ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 8  
42 ТЕОДОР НИКОЛАЕВ ВЪЗЕЛОВ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 8  
43 САНЕМ ТАНЕР ЕРОЛ ППМГ "АКАД.Н.ОБРЕШКОВ" 0  

Резултати от КМС 2018 - 4 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
4 клас - МАКС 60 Т  
име, презиме, фамилия училище точки МЯСТО
1 НИЯ ХРИСТОВА ХРИСТОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 55 I място
2 РУМЕН КАЛОЯНОВ МОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 54 II място
3 РУМЕН АНТОНОВ МОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 53 III място
4 ДЖЕМ БИРДЖАН ХАКЪ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 50 IV място
5 НИКОЛАЙ СВИЛЕНОВ ИЛИЕВ СУ "ХР.БОТЕВ" 48 V място
6 ПРЕСЛАВ ИВЕЛИНОВ ДАЧЕВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 47 VI място
7 БОРИСЛАВА БОРЯНОВА БОНЕВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 46  
8 НИКОЛА СТОЙКОВ СТОЙЧЕВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 46  
9 МАРИЯ ПЕНКОВА АТАНАСОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 46  
10 КРИСТИНА АНГЕЛОВА ДАМЯНОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 44  
11 ЕЛЕНА НИКОЛАЕВА АНГЕЛОВА СУ "ХР.БОТЕВ" 41  
12 СТАНИСЛАВ ЦВЕТОМИРОВ ПЕТКОВ ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 38  
13 САВИНА ПЕТКОВА ЙОРДАНОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 36  
14 РАДОСЛАВ РОСТИСЛАВОВ ДОБРЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 36  
15 ГАМЗЕ ОРХАН ИСМАИЛ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 35  
16 МИРОСЛАВ МЛАДЕНОВ РУСЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35  
17 ПРЕСЛАВ СТАНИМИРОВ ПЕТРОВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 34  
18 РАДОСТИН БИСЕРОВ БОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
19 ВИКТОРИЯ ЯВОРОВА АТАНАСОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 30  
20 ЖЕНЯ ЙОРДАНОВА ЖЕЧЕВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 29  
21 ПРЕСЛАВА ВАЛЕНТИНОВА ВАСИЛЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28  
22 ИВОНА ИВАНОВА ДИМИТРОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 26  
23 ИПЕК АНТОНОВА КРАСИМИРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 26  
24 СЕЛИН ШЕФКЕТ РЕФЕТ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 26  
25 БОРИС МИРОСЛАВОВ МАРИНОВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 25  
26 ИВАЙЛА ЙОРДАНОВА ЙОРДАНОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 25  
27 СЕВДЖАН МЕХМЕД АЛИ СУ-САМУИЛ 24  
28 ЛЕА ТЕОДОРОВА ЛАЗАРОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 24  
29 МЕРЛИН ТАНЕР МУСТАФА СУ-САМУИЛ 23  
30 АНГЕЛ АТАНАСОВ НИКОЛОВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 23  
31 ЕНИС ЕРХАНОВА МЮМЮНОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 23  
32 НИКОЛА МАРИНОВ ШИШЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
33 ЗЕРДАН АБТУЛА РЕДЖЕБ СУ-САМУИЛ 17  
34 КРИСТИЯНА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 17  
35 НЕВЕНА РАДОСЛАВОВА КИРИЛОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 16  
36 ДЕНИЦА ВЕНЦИСЛАВОВА РОСЕНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
37 ВЛАДИМИР ВЛАДИМИРОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 13  
38 БУРДЖУ РЕЙХАН АКИФ СУ-САМУИЛ 11  
39 РАДОСТИНА ДИМИТРОВА ИВАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 7  
40 КРИСТИНА ИВАЙЛОВА СТЕФАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 7  
41 ЦВЕТА НИКОЛОВА ДОСЕВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ"    

Резултати от КМС 2018 - 3 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
3 клас МАКС 60 Т  
име, презиме, фамилия училище точки МЯСТО
1 САМИР НАИМ РАМАДАН ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 48 II място
2 МАТЕЙ ЛЮБОМИРОВ ДАСКАЛОВ ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 47 III място
3 АЙТУНЧ АЙДЪНОВ АЛИЕВ ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 36 VI място
4 ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 33  
5 ПРЕСЛАВ НИКОЛАЕВ ПЕТКОВ ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 33  
6 КАЛОЯН ВЛАДИСЛАВОВ ЙОТОВ ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 29  
7 АЛЕКСА НИКОЛАЕВА НИКОЛАЕВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 29  
8 ЙОРДАН ЙОРДАНОВ ПАНЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28  
9 СИМОНА АДРИАНОВА ДАЙНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 26  
10 ГЕОРГИ НИКОЛАЕВ ИЛЧЕВ ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 24  
11 НИКОЛА СИМЕОНОВ ГАНЕВ СУ "ХР.БОТЕВ" 23  
12 АЙБЕРК БАХТИЕВ АКИФОВ ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 23  
13 АЛЕКСАНДЪР СТЕФАНОВ СТОЯНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 21  
14 САША БОРИСЛАВ КОВАЧКА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 21  
15 ЕМИРКАН ЕРГИН МУСТАФА ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 19  
16 ЙОАНА РОСЕНОВА ЙОРДАНОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 19  
17 НИКОЛА ЕВГЕНИЕВ ЕНЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
18 МОНИКА НИКОЛОВА МИКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
19 НАЗМИЕ БИЛЧИН ЕЮБ СУ-САМУИЛ 17  
20 АРМАН ОРХАН АЛИ СУ "ХР.БОТЕВ" 16  
21 НИЛЯЙ ОРХАН ХЮСЕИН ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 16  
22 АЛЕКСАНДРА  МИРОСЛАВОВА МИНКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16  
23 АРМАН АЛПЕР АХМЕД ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16  
24 АТАНАС НИКОЛОВ ДИМИТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16  
25 ДОРУК МЕХМЕД РЕДЖЕБ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 15  
26 ДИМИТЪР ГЕРГАНОВ ДИМИТРОВ ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 15  
27 ЦВЕТОМИРА СТЕФАНОВА СТОЙКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
28 СНЕЖИНА ПЛАМЕНОВА ЙОРДАНОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 14  
29 МИХАЕЛА ХРИСТОФОРОВА ХРИСТОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 14  
30 РАЯН ЛЮДМИЛОВ КУЦАРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 14  
31 АКСЕН БАСРИЕВА САБРИЕВА СУ-САМУИЛ 13  
32 ЦВЕТОМИРА ИВАЙЛОВА АЛАДЖОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 13  
33 СИМЕОН НИКОЛОВ СИМЕОНОВ ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 13  
34 НИЛЯЙ РЕЙХАН ФЕВЗИ СУ-САМУИЛ 11  
35 ГЮЛЯЙ СЮЛЕЙМАНОВА КАМБУРОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 11  
36 КРИСТИЯН НАЙДЕНОВ НАЧЕВ ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 11  
37 РАДОСТ ЦВЕТКОВА РУСЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11  
38 РОСТИСЛАВ РОСТИСЛАВОВ КАСАБОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11  
39 ДОБРОМИР ЦВЕТОМИРОВ НИКОЛОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11  
40 ВАЛЕНТИН ВАЛЕРИЕВ ПЕТРОВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 10  
41 ИВАЙЛО ПЛАМЕНОВ МАЛЧЕВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 10  
42 ВИКТОРИЯ СТЕФАНОВА ДИМИТРОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 10  
43 СТЕФАНИ ХРИСТОВА ХРИСТОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 10  
44 РАДОСТИН ИВАЙЛОВ РУМЕНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 10  
45 ГАБРИЕЛА ПЛАМЕНОВА ПЕНЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 10  
46 БОРА СЕЗГИН НИЯЗИ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 10  
47 КЕНАН АЙШЕ МЕХМЕД ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 10  
48 ШЕНГЮЛ ШЕНОЛ ИСМАИЛ СУ "ХР.БОТЕВ" 9  
49 МЕРТ ТУРХАН МЮМЮН ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 9  
50 ГЕОРГИ СТАНИСЛАВОВ ГЕОРГИЕВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 9  
51 НИКОЛ ПЛАМЕНОВА ПЕТКОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 9  
52 АЛЪН БЕЛГИНОВ ЕРГЮЛОВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 9  
53 ХРИСТО РОСЕНОВ РАЙКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 9  
54 БЕРК СЮЛЕЙМАН СЮЛЕЙМАН ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 9  
55 ПЕТЯ ЕМИЛОВА ТОНЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 9  
56 КРИСТИЯНА ВИКТОРОВА ШАМОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 9  
57 ХРИСТО ХРИСТОВ ХРИСТОВ СУ "ХР.БОТЕВ" 8  
58 ИВАЙЛО ПЛАМЕНОВ ИВАНОВ ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 7  
59 МАРИО МЛАДЕНОВ НЕДЕЛЧЕВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 7  
60 МИХАЕЛА ТИХОМИРОВА ЦОНЕВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 7  
61 ЙОАН РАДОСЛАВОВ МИТЕВ ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 7  
62 ПЕТЪР СИМЕОНОВ ПРОДАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 7  
63 АЙЧИН ИЛИЯЗОВА ИСМАИЛОВА СУ-САМУИЛ 6  
64 ЕСИН НЕЗИР МЕХМЕД СУ-САМУИЛ 6  
65 КААН СЕВГИН МЕХМЕД ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 6  
66 РАЯ ДАРИНОВА ДИМИТРОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 6  
67 НИЯ МЕТОДИ БОТРОЛИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 6  
68 КРИСТИЯН ЙОРДАНОВ ГЕОРГИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 6  
69 РОСЕН СТОЯНОВ СТОЯНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 6  
70 ЙОВКО ЙОВКОВ ЙОРДАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 6  
71 СТИЛИЯН ЕНЧЕВ СТОЯНОВ ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 4  
72 АЛЕЙНА ПЛАМЕНОВА ТОДОРОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 4  
73 АЛЕЙНА ФЕРХАТОВА ХЮСЕИНОВА ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 3  
74 ЕЗЕН СЕВДАР СЕЙДАЛИЕВ ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 3  
75 ЙОАНА СТЕФАНОВА КАСПАРОВА ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 3  
76 ЦВЕТОСЛАВ РОСЕНОВ РАДЕВ ОУ "Н.ИКОНОМОВ" 3  
77 ЙОРДАН МАРЧЕВ ЙОРДАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 3  
78 КАМЕЛИЯ СТИЛИЯНОВА ГИЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 3  
79 КАЛОЯН ЦВЕТОМИРОВ СТЕФАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 3  
80 ВАСИЛ АНТОНОВ ТОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 3  
81 САЛИ ИЛХАН АСАЛИ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 0  

Резултати от КМС 2018 - 2 клас

Коледно математическо състезание - 2018  
2 клас - MAX 60 ТОЧКИ  
име, презиме, фамилия училище точки МЯСТО
1 НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ НИКОЛАЕВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 55 I място
2 РАЛИЦА ИЛКОВА ИЛИЕВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 50 II място
3 ДИМИТЪР ДИМИТРОВ ЯНАКИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 50 II място
4 БЕРК БЕЙЗАТОВ МУСТАФОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 44 III място
5 АНИСА СЮЛЕЙМАН ХАСАН ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 41 IV място
6 ПАВЕЛ РУМЕНОВ ГЕНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 40 V място
7 ВИКТОР ИВЕЛИНОВ ИМПЕРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 39 VI място
8 БЕРКАЙ БИРОЛОВ БЕЙЗАТОВ ОУ "В.ЛЕВСКИ" 38  
9 РАЛИЦА ИВАНОВА ИВАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 38  
10 НИКОЛ ИЛИЯНОВА ИЛИЕВА ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 37  
11 БЕЛОСЛАВА МАРИЯНОВА МАРИНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 36  
12 БЕРК БИЛГИН ЛЕВЗИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 35  
13 МАКСИМ КАЛИНОВ КОСТАДИНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 35  
14 ТЕОДОР ТОДОРОВ ТОДОРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35  
15 ВЕЛИЗАРА БРАНИМИРОВА БАНКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 35  
16 АЙКАН НЕДЖИБОВ ГЮРСЕЛОВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 34  
17 МЕЛЕК ГЮРДЖАН АХМЕД ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 33  
18 АНТОНИЙ НИКОЛАЕВ ИВАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 33  
19 АНДРЕА ИВАЙЛОВА ЙОРДАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 33  
20 АЛЕК ЕРОЛ ИБРЯМ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 32  
21 МИРОСЛАВ РОСЕНОВ АНДРЕЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 32  
22 ТЕОДОР КРАСИМИРОВ РОСЕНОВ ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 31  
23 МАРИЯ ИВАНОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
24 ДИДЕМ РАИМ САЛИ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 30  
25 ПРЕСЛАВА ПРЕСЛАВОВА ПАНАЙОТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 30  
26 КРИСТИЯН РОСТИСЛАВОВ САВОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 30  
27 САМИР ГЮНЕР ИСМЕТ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 30  
28 КОНСТАНТИН КАЛЯНОВ КИРИЛОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 28  
29 РУСЛАНА ДРАГОМИРОВА ПАВЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 28  
30 ЕЛИСАВЕТА ЕВГЕНИЕВА ДРАГАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28  
31 ВАНЕСА АНТОНОВА АНГЕЛОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28  
32 ДАНИЕЛ СТИЛИЯНОВ ДИМОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 27  
33 МОМЧИЛ ЯКИМОВ ЯКИМОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 26  
34 АЛЕКСАНДРА МИЛЕЧЕВА ПЕТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 26  
35 АНИТА АДРИАНОВА ПЕТКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 25  
36 АЛЕКС ТОДИ МЕРТИРИ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 24  
37 ГЕОРГИ НАЙДЕНОВ ДИМИТРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 24  
38 БЕРК БАХРИ АХМЕД ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 23  
39 ПАВЕЛ ПЛАМЕНОВ МАРЧЕВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 23  
40 АЛЕКС ЦВЕТЕЛИНОВА ИВАНОВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 23  
41 АЙЗАР ШЕФКЕТОВА ОСМАНОВА ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 23  
42 АНДРЕА НЕДЯЛКОВА ВЕЛИКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 23  
43 ЕВДОКИЯ ПЕТКОВА БЕЛЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 23  
44 МОНИКА ИВАНОВА ДОБРЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 23  
45 МАРТИН МЛАДЕНОВ ХРИСТОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 23  
46 МОМЧИЛ НАЧЕВ НАЧЕВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 22  
47 ВИКТОРИЯ ИСКРЕНОВА ИЛИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 22  
48 АШЛИ АЛИ ЙЕНИ ОУ "В.ЛЕВСКИ" 21  
49 ДЕНИС ХЮСЕИНОВ ИСАКОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 21  
50 ХАВИН ХЮСЕИНОВА ЧИРАКОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 21  
51 ЛЮБОМИРА ПЛАМЕНОВА ГАНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 21  
52 НЕВЕНА ДРАГОМИРОВА ДРАГАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 20  
53 РАЯ РАДОСЛАВОВА РУСЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 20  
54 ИВАЙЛА ПЕТКОВА СТОЯНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 20  
55 ЕДА СЕЛИМ СЕЛИМ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 19  
56 ВАЛЕНТИНА БОРИСЛАВОВА МИЛЕНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 19  
57 ВАЛЕНТИН ВАЛЕНТИНОВ СИМЕОНОВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 18  
58 СВЕТЛОМИРА ДИМИТРОВА ИВАНЧЕВА ОУ "В.ЛЕВСКИ" 18  
59 ИВИАНА ИВЕЛИНОВА ИВАНОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 18  
60 КРИСТИНА КАЛОЯНОВА ЛЮДМИЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 16  
61 АНДЖЕЛА ИВАЙЛОВА ДИМИТРОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 16  
62 ДОБРОМИР ЕМИЛОВ АТАНАСОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16  
63 СЕЛИН САЛИ САЛИ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 15  
64 КАЛОЯН КРАСИМИРОВ ЙОРДАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 15  
65 РУМЕН ЯНКОВ ЙОРГАКИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
66 РОНАЙ МЕТИН НЕВЗАТ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 14  
67 ИЛИЯН ПЛАМЕНОВ ПЕНЧЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 14  
68 ХАМИРА ХАМИЕВА ХАМИЕВА ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 13  
69 РАЛИЦА ПАВЛИНОВА ЗАНЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 13  
70 БЛАГОМИР БИСЕРОВ БОНЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 13  
71 МАКСИМ ТИХОМИРОВ ТОДОРАНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
72 ТРАЯН ГЕОРГИЕВ ЦОНЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
73 ЮСУФДЖАН ХАСАНОВ ЮСУФОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 11  
74 ХЮСЕИН ХЮСМЕНОВ ХЮСЕИНОВ ОУ "И.С.ТУРГЕНЕВ" 8  
75 ГЬОКАЙ БЕЙХАНОВ БЕКИРОВ ОУ"ОТЕЦ ПАИСИЙ" 8  
76 НЕСРИН МОХАМЕД ШАЕР ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 6  
77 МЕЛЯНИ ЮМЕР АЛИОСМАН ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 6  
78 МАРТИН АНАТОЛИЕВ ТОДОРОВ ОУ "Н.Й.ВАПЦАРОВ" 3  

Покана за дарения

Актуално

Пролетно математическо състезание

Пролетно математическо състезание

ППМГ „Академик Никола [ ... ]

Олимпиади и състезанияОще...
Съобщение

Отменя се Пролетното математическо състезание за 27 март. [ ... ]

Олимпиади и състезанияОще...
Резултати от Национално Математическо Състезание “Европейско Кенгуру“

Отговори 1-4 клас  =>> Изтегляне

Резултати от Национално [ ... ]

КласиранияОще...
Състезания за прием в ПЕТИ клас за учебната 2021/2022 година

СЪСТЕЗАНИЯ ЗА ПРИЕМ В ПЕТИ КЛАС ЗА УЧЕБНАТА 2021/2022 ГОДИНА

ППМГ“АКАД.Н.ОБРЕШКОВ“ [ ... ]

Прием 5 класОще...

Д Е К Л А Р А Ц И Я

за информираност и съгласие

Долуподписаният/ата [ ... ]

Прием 5 класОще...
Обяснителна записка към отчет за касово изпълнение на бюджета на ППМГ

 

О Б Я С Н И Т Е Л Н А   З А П И С К А

към отчет за касово [ ... ]

БюджетОще...
Още новини