Резултати от Коледното математическо състезание 11-12 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
11 клас - 12 клас - 50 МАХ ТОЧКИ  
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 ГАБРИЕЛА ЙОРДАНОВА ЙОРДАНОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 44 първо място - награда и грамота
2 МАРИЯ СИМЕОНОВА СИМЕОНОВА ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 39 второ място - награда и грамота
3 МАРТИН ЙОРДАНОВ ПЕНЕВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 36 трето място - награда и грамота
4 НИКОЛАЙ ДАНАИЛОВ ЙОРДАНОВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 26  
5 СИМЕОН ДАНАИЛОВ КОСТАДИНОВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 26  
6 КРИСТИЯНА МИЛЕНОВА КИРОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 22  
7 ДЕСИСЛАВА ЕВГЕНИЕВА ЖЕЛЯЗКОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 22  
8 СИЛВИЯ ЙОРДАНОВА ДЕЯНОВА ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 21  
9 ТЕОДОСИ МАРИНОВ ТОШЕВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 16  
10 ТРАЯН РУСЕВ ТОДОРОВ ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 16  
11 ЦВЕТОМИРА СЕВДАЛИНОВА ДАЧЕВА ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 10  

Резултати от Коледното математическо състезание 10 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
10 клас  - 60 МАХ ТОЧКИ  
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 ИВАН ЙОРДАНОВ ДОСЕВ ППМГ ''АКАД.Н.ОБРЕШКОВ'' 44 трето място - награда и грамота
2 ДИМАНА ЙОРДАНОВА МИРЧЕВА ППМГ ''АКАД.Н.ОБРЕШКОВ'' 41  
3 АЛЕКСАНДЪР ВЛАДИСЛАВОВ ЖЕКОВ НПТГ "ШАНДОР ПЕТЬОФИ" 34  
4 БОРИС ДИМОВ ДИМИТРОВ ППМГ ''АКАД.Н.ОБРЕШКОВ'' 30  
5 МЕЛИСА РЕШАД САЛИ ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 24  
6 АЛИСХАН ТУРГУТ МЕХМЕД ППМГ ''АКАД.Н.ОБРЕШКОВ'' 10  

Резултати от Коледното математическо състезание 9 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
9 клас - 60 МАХ ТОЧКИ  
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 ДЖАН ЧЕТИН НЕДЖМИДИН НПТГ "ШАНДОР ПЕТЬОФИ" 46 трето място - награда и грамота
2 МОНИКА ВЛАДИМИРОВА ДАЦОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 46 трето място - награда и грамота
3 СИМОНА ДИАНОВА ТОДОРОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 39  
4 ИВЕТА АНДРЕАНОВА АНДРЕЕВА ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 38  
5 ТЕОДОРА СВИЛЕНОВА СТАЙКОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 37  
6 ВАЛЕНТИН ПЛАМЕНОВ ЦОНЕВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 33  
7 ВИКТОРИЯ ВАЛЕНТИНОВА ПЕТРОВА ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 30  
8 РАДИНА ЖИВКОВА ЙОРДАНОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 28  
9 ИНА ИВАЙЛОВА ВЪЗЕЛОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 20  
10 ТЕОДОРА ЦВЕТОМИРОВА ЦОНЕВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 13  
11 ИСКРЕН ИВАЙЛОВ БОРИСОВ ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 2  

Резултати от Коледното математическо състезание 8 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
8 клас - 60 МАХ ТОЧКИ    
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 ПАВЕЛ АНГЕЛОВ ДАМЯНОВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 57 първо място - награда и грамота
2 ЕСРА СЕВГИНОВА МЕХМЕДОВА ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 53 второ място - награда и грамота
3 ПЕТЪР ЙОРДАНОВ ПЕТРОВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 53 второ място - награда и грамота
4 АСЯ РОСЕНОВА АНДРЕЕВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 45 трето място - награда и грамота
5 ВАСИЛЕНА НИКОЛАЕВА НАКОВА ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 36  
6 ЕСИН СЕВГИНОВА МЕХМЕДОВА ПГПЧЕ "ЕКЗАРХ ЙОСИФ" 35  
7 СИМОНА РОСЕНОВА АНДРЕЕВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 34  
8 МАРИЯ ПОПГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 34  

Резултати от Коледното математическо състезание 7 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
7 клас  - 100 МАХ   
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 ИРЕНА СВЕТЛИНОВА СТАНЧЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 43,5 поощрителна награда и грамота
2 НИКОЛЕТА ИВАЙЛОВА ТОДОРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 41 грамота за участие
3 МЕРТ НЕРГИНОВ ХАМДИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 36  
4 ЕЛИЦА ЕВГЕНИЕВА ЕНЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35,5  
5 ХРИСТИЯН СИМЕОНОВ КАРЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 35  
6 КАЛИНА КИРИЛОВА ЙОРДАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 34  
7 КРИСТИЯНА РАДОСЛАВОВА КИРАНСКА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33  
8 РОМАН ТОНЕВ КАЛЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33  
9 ГАБРИЕЛА ПЕТЬОВА АНГЕЛОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 32,5  
10 МИХАЕЛ ДАНАИЛОВ ДИМИТРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 30  
11 ИВА ИВЕЛИНОВА ГРИГОРОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 30  
12 ДОРОТЕЯ МИЛЕНОВА ГЕОРГИЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 29  
13 ЛЮБОМИР КИРИЛОВ ДРАГАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 29  
14 КАЛИНА ВЕСЕЛИНОВА СПАСОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 29  
15 СОНЯ НАЧЕВА НАЧЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 27  
16 КОЛИЙН ПЛАМЕНОВА ГОСПОДИНОВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 26,5  
17 ФАТИМА МЕХМЕД АЛЯ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 25  
18 ВАСИЛ ТОНЕВ КАЛЧЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 23  
19 БЕРАЙ ЕРХАН СИБРЕЛИ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 22  
20 РАДИНА КОСЕВА КОСЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 22  
21 ЯВОР ЛАТИНОВ МЛАДЕНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 21,5  
22 КРИСТИНА ПЕТРОВА ЯНАКИЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 21  
23 СИЛВИЯ КОСТАНТИНОВА ГЕОРГИЕВА ОУ"НИКОЛА ВАПЦАРОВ" 12,5  
24 ПЕТЯ НАЙДЕНОВА МАРКОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 12,5  
25 АЛЕКСАНДЪР СТОЯНОВ СТОЯНОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 7  

Резултати от Коледното математическо състезание 6 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
6 клас   - 60 МАХ ТОЧКИ  
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 МОМЧИЛ ЯНКОВ ЯНКОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33 грамота за участие
2 НИКИТА СТОИМЕНОВ СТЕФАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 33 грамота за участие
3 ПРЕСЛАВА ХРИСТОВА ХРИСТОВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 32 грамота за участие
4 АЙСУ РЕДЖЕБ ШЕФКЕТ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 26  
5 МИЙРЕМ ИСАЕВА ОСМАНОВА СУ САМУИЛ 24  
6 АЙЧА БЮЛЕНТ АХМЕД ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 24  
7 АДЕЛИНА СВЕТОСЛАВОВА ДОБРЕВА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 24  
8 МАРТИН РОСЕНОВ ИВАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 23  
9 ОНУР БЮЛЕНТ ШЕИТ СУ САМУИЛ 19  
10 ДИМАНА ОГНЯНОВА ДАМЯНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
11 РУМЕН РУМЕНОВ КИТАНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
12 ИВАННА СВИЛЕНОВА ИВАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 18  
13 ЗОРНИЦА ХРИСТОВА ПАНОВА  ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 17  
14 МАРТИН ПЕТРОВ ПЕТРОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 17  
15 ЮДЖЕЛ-ДЖАН ЮДЖЕЛ ХЮСЕИН ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 16  
16 ВИЛНУР МУСТАФА ГАВАНДЖИ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 15  
17 ХРИСТИНА ЙОРДАНОВА ЙОРДАНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 15  
18 ДУЙГУ НУРАЯВА ХАДЖИАХМЕДОВА ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 14  
19 АЛЯРА РЕДЖЕБ ГАВАЛДЖИ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 12  
20 АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 12  
22 СТЕЛА ПЕТРОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 12  
23 БУРЧИН СЕЗГИН АЛИ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 11  
24 НИХАЛ АЙЛИНОВА НАНИШЕВА ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 10  
25 АКСЕЛ АНГЕЛОВ АЛЕКОВ СУ САМУИЛ 8  
26 АЛЕЙНА САЛИМ РЕДЖЕБ СУ САМУИЛ 8  
27 МАРТИН ТИХОМИРОВ ТОТЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
28 ДИМАНА КАЛИНОВА НАЙДЕНОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 8  
29 ВИКТОРИЯ КРАСИМИРОВА ДИМИТРОВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 8  
30 ЕЛИФ АХМЕД ВАСФИ СУ САМУИЛ 5  
31 СУДЕ АЛИМ МЕТИН ОУ '' ОТЕЦ ПАИСИЙ'' 3  
32 ОНУР ОКТАЙ ШЕРИФ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 1  
33 МУСТАФА ХАСАНОВ МУСТАФОВ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 0  

Резултати от Коледното математическо състезание 5 клас

Коледно математическо състезание - 2017  
5 клас - 60 МАХ ТОЧКИ    
име, презиме, фамилия училище ТОЧКИ класиране
1 МАЯ СОТИРОВА ХРИСТОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 55 първо място - награда и грамота
2 АЛЕКСАНДЪР СТАНИМИРОВ СИМЕОНОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 44 второ място - награда и грамота
3 ТЕОДОРА МАРИАНОВА ТОДОРОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 38 трето място - награда и грамота
4 ДАНИЕЛ ГЕОРГИЕВ ХРИСТОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 37  
5 ИВАН МОМЧИЛОВ ИВАНОВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 37  
6 ДУЙГУ МУСТАФА МЕХМЕД ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 32  
7 ВАСИЛ ЦВЕТАНОВ ПЕТРОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 31  
8 КОРАЙ НЕРГИНОВ ХАМДИЕВ ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 30  
9 ЕМРЕ ЕРСИН ХЮСЕИН ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 29  
10 ВИКТОРИЯ КОСТАДИНОВА ПЕТКОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 29  
11 ИВАЙЛА ИВАЙЛОВА ЙОВЧЕВА ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 28  
12 НИКОЛАЙ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 27  
13 РУМЕН МИЛЕНОВ ГЕОРГИЕВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 27  
14 ЙОРДАН МАРИНОВ БАРЛЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 26  
15 ДАНИЕЛ ПЛАМЕНОВ ПЕТРОВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 25  
16 МИРА РАДОСТИНОВА РАЙЧЕВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 25  
17 ПРЕСИЯНА СТАНИСЛАВОВА ТОДОРОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 25  
18 ВИКТОРИЯ РУМЕНОВА МАРКОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 24  
19 КРИСТИНА СТЕФАНОВА СТОЯНОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 24  
20 СТАНИСЛАВ НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ ОУ"ВАСИЛ ЛЕВСКИ" 22  
21 ПЛАМЕНА ИВАНОВА ВАСИЛЕВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 21  
22 АНЪЛ ХЮСЕЙНОВ ХЮСЕЙНОВ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 18  
23 АЛЕЙНА НЕВЗАТ ХАСАНБАШ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 18  
24 АЛПАЙ ХАМИДОВ САБРИЕВ СУ САМУИЛ 17  
25 НАДЕЖДА ЕМИЛОВА МИХОВА ППМГ '' АКАД. Н. ОБРЕШКОВ'' 17  
26 МАХМУД АХМЕД ДАЙЛЯН ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 14  
27 ЛЪЧЕЗАРА РУМЕНОВА ЛЮТАЧКИ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 13  
28 АЗРА АЙСУН  ЯКУБ СУ САМУИЛ 12  
29 ЕСИН ШУКРИ АХМЕД СУ САМУИЛ 10  
30 СИНЕМ ФИКРЕТОВА САБРИЕВА СУ САМУИЛ 10  
31 ГИЗЕМ МУСТАФА ГАВАНДЖИ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 10  
33 ДИМИТЪР НИКОЛАЕВ ДИМОВ ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 10  
36 МЕЛИС МЕХМЕД АХМЕД СУ САМУИЛ 8  
37 ВИКТОР ВЕНИСЛАВОВ РАДЕВ СУ '' ХРИСТО БОТЕВ'' 8  
38 ОКАН ДАУДОВ ДАУДОВ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 8  
40 ЕДЖЕ САЛИ НУТФУЛА ОУ"НИКОЛА ИКОНОМОВ" 8  
41 ДЖЕЙДА ТАНЕР ФЕЙЗУЛА СУ САМУИЛ 4  
42 ИСМЕТ ДИМИТРИЧКОВ ХРИСТОВ ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 3  
43 МЕХМЕД ИБРАХИМ МЕХМЕД ОУ ''СВ.П. ХИЛЕНДАРСКИ'' ЕЗЕРЧЕ 0  

Покана за дарения

Актуално

Пролетно математическо състезание

Пролетно математическо състезание

ППМГ „Академик Никола [ ... ]

Олимпиади и състезанияОще...
Съобщение

Отменя се Пролетното математическо състезание за 27 март. [ ... ]

Олимпиади и състезанияОще...
Резултати от Национално Математическо Състезание “Европейско Кенгуру“

Отговори 1-4 клас  =>> Изтегляне

Резултати от Национално [ ... ]

КласиранияОще...
Състезания за прием в ПЕТИ клас за учебната 2021/2022 година

СЪСТЕЗАНИЯ ЗА ПРИЕМ В ПЕТИ КЛАС ЗА УЧЕБНАТА 2021/2022 ГОДИНА

ППМГ“АКАД.Н.ОБРЕШКОВ“ [ ... ]

Прием 5 класОще...

Д Е К Л А Р А Ц И Я

за информираност и съгласие

Долуподписаният/ата [ ... ]

Прием 5 класОще...
Обяснителна записка към отчет за касово изпълнение на бюджета на ППМГ

 

О Б Я С Н И Т Е Л Н А   З А П И С К А

към отчет за касово [ ... ]

БюджетОще...
Още новини